0

@Gaz piłka nożna to jednak pewny zysk. Są studia które stać na ten eksperyment, który zwróciłby się tylko gdyby został dobrze sprzedany. Umówmy się Ubisoft, Rock Star tworzące nowa grę piłkarska? Byłby to hit absolutny i na pewno pierwsza część by się sprzedała znakomicie, oczywiście zareklamowana pięknym Norwegiem i ulicznikien z ulic Paryskich.

0

@KORTIS taka niestety rzeczywistość

3

Co do PESA i Fify.
Na prawdę nie ma studia, które podjęło by się zrobienia gry piłkarskiej, która miała by rację bytu? Od lat te same narzekania i problemy, które zna każdy, piękne by było jakby przyszło studio, zrobiło grę piłkarska, w którą można grać na pięknych stadionach z normalnym gamplayem, i z uczciwym traktowaniem konsumenta.
Fifie się nie dziwię wcale, rekordy sprzedaży rąk w rok za ten sam badziew opakowany w ligę angielską, gra w zasadzie Arcady. PES mimo gampleyu, który chociaż przypomina rzeczywistość to zabiera się do tego jak pies do jeża, załatwia jakies nikogo nieobchidzace drużyny z Ekwadoru czy Argentyny, tworzy grafikę 5 lat do tyłu, nie uczy się na błędach i nie wykorzystuje tego że ma podpisanego Leo, Cristiano, Neymars, Lewego, natomiast FIFA to mbappe wciska wszędzie gdzie się da. Mam gdzieś grę przez internet, chcę sobie wieczorkiem pograć karierę Barcelona czy Monaco i się bawić, oczywiście nie mogę bo licencję, śmieszne ograniczenia i kabinowanie. Zbieram się żeby kupić Ps5 i móc grać na pięknych warunkach w piłkę to nie mogę bo Ci robią jakąś kaszankę.
Za rok gdy już zdecydowana większość będzie mieć ps5/ x box to MOŻLIWE, że się trochę postarają i wypuszczą gry, które będą warte uwagi. Pamiętam piękne czasy PESA 09, Fify 14 i granie do późna bo wszystko było fajne, studia się starały a gra przez neta raczkowała. Teraz jest miliard możliwości a Ci na skróty, na pamięć byle by produkt się sprzedał i dbanie tylko o kolorowe strzały w fut albo o kwadratowe jaja w my club.
I tak kupię Fifę i ściągę PESA xD

0

@CuleNaZawsze1899 Neymar Junior Arriba Bartomeu Do Santos mówi Ci to coś?

0

@Messibestplayerintheworld było by pięknie;)

1

@kubix05 na wakacje nadal jeżdżę do takich domków. Sentyment jest

0

@draxidox dokładnie. Działaj chłopie, żeby nie było

0

@cules100pro mam wrażenie,że w tych czasach właśnie o wiele łatwiej tak przepaść

0

@LeoMessiah Nazario Ronaldo, zamykam

0

@Cobra303 środkowy obrońca

12

Różnica między Trynką a Demirem? Na pewno do przodu, pewniej, z głową, z prawą nogą, większym potencjałem.
Balde, Dest, Puig też na plus, czekam na Gaviego i kogoś na lewe skrzydło bo ten Peque czy Escobar to leciutka tragedia

1

@Mario96w można się śmiać,się ja tak odkryłem Martiala, Havertza, Jóźwiaka, Sancho, Bastoniego, Lautaro.
Jest ten nos

0

Pewnie ktoś na YT pości mecz Barcy dziś, tak często bywa podczas presezonu Boni te mecze nie są ściągane

0

@PatrychoO drużyny to sobie wygrasz dzień po premierze. Dam im szansę, ale jeżeli się okaże, że to wygląda jak wygląda to dramat. Mam wrażenie, że tą grafiką robią nas w konia, żeby dopiero w finalnej wersji położyć na łopatki

0

@Commando on musi księgowa przekonać:D

1

@BarcaInfo nie chcę mi się łudzić że odpali.
Club Haliliovicia, Malcoma, Trincao, Gaia Assulina zaprasza panie Turku

0

@dawidor9 już skontaktowałem się z firmą i powiedzieli że zbadają sprawę:)

1

Komentarz usunięty

0

W paczkomacie przyszły mi tylko dwie rzeczy zamiast czterech. Pisali że będzie wszystko... Co teraz? Czekać, dzwonić czy co?

1

@Kettger czekam za oficjalnym demen aż oglosze upadłość i abdykację. Nie chcę mi się wierzyć,że to tak będzie wyglądać

6

@Messibestplayerintheworld Iliaix, widzisz ty co robisz?

1

@Messibestplayerintheworld PESA już nie będzie nigdy no pojawi się efootball. Coś nowego się pojawi i nowości też będą. Jeżeli okaże się, że będę mógł kupić PESA dla Master np i grać za free to całkiem spoko, mnie za bardzo nie interesuję gra przeciwko komuś przez neta

1

@BART97 pan porucznik powie "objaśniam" w razie niezrozumienia wydzieli służbę WSW i skończy się hajlife gówniarzy!

0

Tak jak rok temu, sparingi będą pewnie na YT

0

@Messibestplayerintheworld tyle czasu mieli j narazie wygląda to tak sobię, co prawda spokojnym trzeba być, bo się może okazać, że PES bardzo rządzi...

0

Nie chcę mi się wierzyć, że PES tak wygląda graficznie. Czekam za demen i że strony Fify i PESa, ale z obu stron spodziewałem się o wiele więcej

1

@Ronmes myślę,że z Brazylijczyków to nadal , top 5-7. Idealny na taki turniej

3

@escarabajo zaraz wróci Gigi, Verratti to sobie popatrzy z wysokości trybun xD

0

@DaPidejpi Depay to będzie świetne współpracował z Leo, jestem pewien,że własne takiego charakteru potrzebuję Messi w ataku

2

@Kettger ma nas podobno położyć na łopatki i szczerze czuję,że tak też się stanie, nad tą grą pracują od 2019 roku i jestem pewien,że to będzie pewnego rodzaju rewolucją. Kolejna zmiana nazwy, nowy silnik, ps5 w dodatku FIFA zrobiła trochę nowa grę, bo chyba każdy spodziewał się czegoś więcej więc to ogromna szansa dla Konami. Sam przeczuwam że Master League i Become a Legend będą na zupełnie innym poziomie, nowy kreator, piękne twarze i odwzorowane ciała. Czuje w kościach, że to pierdol**i ustawi Fifę do pionu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?