jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Depay ma tylko być na trybunach, sobota to dzień na który czekam bo sobie obejrzę jak gra:)
1
@tomek8756 słaby, ktoś mądry powiedział, że dziewczynę najłatwiej znaleźć jak bierzesz się za siebie i skupiasz się w 100%na jakiś swoich celach w tedy same się pojawiają na horyzoncie
0
@kapi267 białko to białko a geiner to białko i wegle
0
@Kettger a tymczasem FIFA : Ymbappeeeee
1
@adambądkowski93 czas płynie i płynie a vini nic do przodu nie idzie
1
@koziar Depay to o wiele lepszy piłkarz.
1
@DonMatteo901 masherano, maguaire?
0
@Yosemite joga bonita wraca na Camp Nou
0
@KrychaFCB z trzy dni temu ten chrabąszcz usiadł mi na poduszce i do dziś leży za łóżkiem xD
0
@puyol_presidend5 współczuję tej kobiecie bardzo. Ha jeżdżę bardzo przepisowo, znaczy w tłoku, w mięśnie, po drogach krajowych zwłaszcza. Na autostradzie też bez szaleństw. Życie to cenny kruszec
1
@AntekGriezmann nie, ale graficy Fifa i PESA mają go na szybkim wyszukiwaniu
0
@tristan87 Islandczycy ta y wzorowi mieli być:D
0
@Kiiciioro widzę już jak Julian na kolanach prosi związek o powołanie na zgrupowanie bo tylko tam będzie mógł pograć:D
0
@DaPidejpi 1. Pewnie najlepsza z możliwych pizz
2 Deys - Zły
3. Ilu się da, albo nikogo i z tą rzeczywistością sam na sam
4. Odpalilbym Barcelonę Pepa z tego pięknego highlights z muzyką z Coldplay
0
@Janas11224 jakiś merol do 100 tysięcy i może być to nazwane autem docelowym
0
@Bykunn gadaliśmy już o tym, ani razu ale znam parę osób które były autem i stanowczo odradzają
0
@Triv44 to ty chyba nie strzelałeś moim AKMS'em z 86':D
6
@Cwaniak4 leci się samolotem taką trasę, autem to męczarnia i finansowa dziura
0
@Homeopata8989 baldo dobry ruch. Brakuje im skrzydeł i 10
3
Kierwa jak Depayowi do twarzy w tych barwach to glowa mała. Jestem bardzo podekscytowany tym transferem, uwielbiam jego gre, profil i styl jaki prezentuje na boisku. Memphis top! Szkoda,że to jego nie ściągnęliśmy w miejsce Neymara
1
@BarcaInfo uważam że Griezman to marzenie wielu prezesów a do city pasuje idealnie. Ktoś go weźmie bo to klasowy gracz, jedynie jest czekanie na jak najlepszym moment
5
@culesjasiules wiem. Myślałem, że dostanie powołanie na sparing, żeby jak najwięcej piłki poczuć. Już nie mogę doczekać się presezonu;)
0
Wiadomo czy zagra w środę jakieś minuty? Czy najwcześniej w sobotę?
0
@koksik2700 nigdy nie widziałem morskiego oka w tej scenerii. Jak ich ta lawina po tych górach na dno zabrała.... Bez śniegu wygląda to jeszcze bardziej okropnie!
1
@Coutinho007 niedoczytane, wybaczone?:D
0
@Cochise Messi w 12/13 też nie grał we wszystkich meczach. A kto wie co by było jakby grał w tych 38. Tam możliwe że by 60 walnęła
0
@SuperPatsonFCB znam ten ból. Generalnie dziś prawie byłem świadkiem wypadku bo ktoś się spieszył i na szczęście zdążył wrócić na swój pas. Ja nie podejmuje się takich manewrów, to głupota, wyprzedzam tylko w przekonaniu,że to bezpieczne a na zderzak nigdy nie jeżdżę.
Jakbym walił jakimś pieciolitriwym merolem z sekundą do setki to jeszcze bym był bardziej odważny z wyprzedzaniem,ale zanim mój 1,6 zbierze się do manewru to wiadomo... :D
0
@Rewolucja123 wydaje mi się,że jednak Ibra
0
@Gonzo349 kolejny żołnierz Koemana, jeżeli była by możliwość i Ronald by chciał to bierzmy chłopaka;)
0
@Nano22 Andres Messi