1

@IbrahimAfellay dorobili się przyzwoitej lini. Bilgia pamiętamy...

1

@kamilop weźmie, jak będzie wszystko dobrze z kolanem to może nawet w sparingach minuty dostanie

0

@Rewolucja123 jest dzi! Po zwycięstwo! #lm7

0

@Uukasz_93 Ramos to chyba więcej niż w Realu ma wziąć. Gigi też ponad dycha

1

@Kurkmen realme

1

@kuz to wina korekty a nie!

0

@Geble mięśnie, Ansu raczej nie jest typem człowieka, który ma zamiar zniszczyć sobie karierę. Poza tym nie było ani grama informacji o nadwadze. Chłopak ma zaraz 19 lat i w przeciągu tych dwóch lat od jego debiutu bardzo dojrzał. Jego miejsce ostatecznie nie skończy się na skrzydle. W wieku 16 lat miał metr 78 dziś pewnie już ma więcej niż 180

0

Kiedy prezentacja Depay?

1

@puyol_presidend5 przede wszystkim w rozwoju poważnie stanie i to musi ich motywować

1

@Rewolucja123 uważam, że rok numer powinien zostać wolny i poczekać aż ktoś osiągnie choć przyzwoity poziom na ten numer,albo przyjedzie za rok superstar.
Ewentualnie Depay

1

@DonAndrzejos jak kolano będzie znosić ciężary to jak najbardziej

0

@KapiFCB jakim sposobem pójdzie do drużyn lepszych od Romy

0

@Uukasz_93 bartomeu tego nie potrafił, a jak już to byśmy czekali do końca sierpnia

7

Świetnie Laporta sprzedaje. Czapki z głów.
Pjanic, Cou, Umtiti myślę, że w przeciągu dwóch tygodni pożegnają się z klubem. Pierwsza dwójka pewnie do końca tygodnia!

0

@amanter zostanie królem strzelców dzięki asystą

0

@szkutnik91 i żaden z nich nic nie gra. Można Sanabrie dopisać;)

0

@Emhyr skoro będą chcieli go kupić za rok to musi grać w pierwszej drużynie. Nikt nie da 10 mln za zawodnika Barcy B

0

@jordus100 lockdown miał sens, tylko ile osób tego poważnie przestrzegało? 2-5 % w Wietnamie problem znikł bo wszyscy w obostrzenia wierzyli

0

@Yosemite jest po co oglądać ligę francuską

0

@SuperPatsonFCB była świetnym rozwiązaniem. Każdy projekt potrzebuje czasu

0

@Peszko07 chciałbym żeby jeszcze wystąpił w KS. Tą sytuację też mogli by wytłumaczyć;)

1

@MesQueUnClub_87 spokojnie z tym. Dziś wszystko poszło tak do przodu, że możemy polegać na Leo jeszcze trochę

0

@Rust_Cohle Sterling to w 120 minucie dogrywki robił po trzech z gościem na plecach a ty chcesz, żeby dwóch dziadków go w obronie zatrzymało

2

@BarcaInfo słyszałem to o Trincao, Halilioviciu, Gaiu, Bojanie i Malcomie. Nie napalam się w ogóle. Barcą mogła by sprowadzić 17 latka z prawą nogą, szybkością i przebojowością a nie kolejnego piłkarza, który w kolejnych etapach kariery będzie musiał przejść do środka pola bo braknie motoryki

0

@FCMichalo w zasadzie oni nie muszą nic podpisywać. Kontrakt to tylko zabezpieczenie przed odejściem piłkarza. Mogą do rozgrywek zgłosić nawet pobliskiego sklepikarza

0

@bari_94 myślę, że bez problemu. Zakrec się tam, oni też będą się przewijać a to po okolicy i koło ośrodka. Warto spróbować;)

0

@PatrychoO to dziecko jeszcze, czemu nie bierzemy tego w ogóle pod uwagę?

0

@masq to prawda mamy ten komfort że w kolekcje za Moriba jest co najmniej trzech, mimo to Moriba ma być większym talentem od Ansu więc niech lepiej wszystko dojdzie do zgody;)

0

@Witekk10 Haliliovicia, Gala Asulina czy Bojana?

0

@Cvzx u mnie też wolno rośnie to fakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?