jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Don-Corleone drogi Donie. Jak chcesz stawiać kogoś jako polskiego Eminema i tego prawdziwego do polskiego porównywać to musisz wybrać odpowiednią osobę.
Raperów a nie Kaliego czy Palucha,którzy są techniczni jak Roberto.
Weź sobie Bialasa, VNM czy kogoś odpowiedniego:D
2
@Kgorecki2500 tu chodzi bardziej o to że udawał martwego a po golu wstał. Trochę ku**a przyzwoitości
0
Finał Copa America w Niedzielę o 2 w nocy xDDDD
0
Jest w ogóle możliwe żeby nas np zdegradowali do lig niżej? Co by się musiało stać żeby taki scenariusz powstał
0
Dobry on chociaż?
0
@Suarez9 Sterling, ale po finale Kane
0
@sokot to ma sens, ale oni są ustawieni do końca życia. Co im po tym, że już w piłkę na najwyższym poziomie nie pograją jak chłop ma na koncie z 50 mln
0
@bartek55559 za górami masz uroczych Słowaków którzy co nieco mają
1
@IronSanHybrid chyba ps5, no ale dlatego,że ja gram w PESA, Fifę i GTA. I od tylko dlatego, że ewentualnie mógłbym składy i stroje wgrać na pen
0
@Khajio to był jakiś talent czy coś?
0
@Encore w przepisach jest zakaz używania rąk? Nie, przepisy mówią, że za używanie rąk jest czerwona lub żółta kartka. Dostał czerwoną więc wszystko było uczciwe i sprawiedliwe.
0
@MaTt_BarcaFan może. Co za bzdury. Nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy w kadrze poważnych 25 zawodników. Myślę,że spokojnie dało by się zrobić. No ale następca Leo to będzie bomba marketingowa i nikt się na to nie zgodzi przez pieniądze
0
@Vebrol on to robi od 2013 roku
1
Fajnie że Trincao pogra w Wolves. Oby zarobił na sprzedaż;)
1
@Krzychuuuu14 ale umowę sprzedaży podpisał Laporta
1
@Ojciec5tkidzieci Pedri wezmie na plecy Verrattiego i mu pokaże jak się piłeczka gra w Katalonii;)
1
@Kgorecki2500 Chyba nawet gorsi. Angole przynajmniej mają do czego piać z zachwytu. Poza tym ta liga angielska to taki mały świat. Jak miałbym być kibicem dowolnego klubu ( żyć, chodzić na mecze) to właśnie w Anglii za tą kulturę piłki nożnej gdzie nadal traktuje się to jak religię niczym w Brazylii. U nas orliki puste w Anglii rączej takich rzeczy nie ma:)
1
@mariosss20 masz rację, ale kurde jakoś mnie to w ogóle nie odpycha;)
0
@Janiama dziękuję za wiarę we mnie do końca! Teraz już z górki! Teraz trzy mecze w punkt i zostaje czarnym koniem tego konkursu!
1
Nie rozumiem tej nienawiści albo dystansu do Anglii.
Ja ich nie lubiłem gdy na skrzydle grał Wollcot i Defoe w ataku ale teraz to świetna drużyna z głodnymi kibicami. Football its coming home i świetnie będzie jak to się stanie. Kultura kraju i gry Anglii bardzo mi leży i życzę im sukcesów. Poza tym nie uważam Southgate za amatora, świetnie wyważył tę drużynę. Deschamps powinien się uczyć jak układać gwiazdy;)
0
@Sulimo numero Łan
0
Ale byłby ból w Polsce jakby Kane wygrał rok po Lewym któremu złotej piłki nie przyznali xD
2
@Wojcio Kane, Mount, Pickford, Maguaire, Stones, Shaw, Henderson, Grelish.
Anglia nie cierpi na chorobę koloni jak Francja, która jedynego Francuza ma na bramce niestety xD
0
@Janiama mvp turnieju w tej chwili
1
@Janiama 4:0 i koncert Jadona.
W końcu trafiee!
0
@Encore on nic nie gra serio?
5
Poldi i Laskowski mogli by jakiś podcast stworzyć. Co za Duo!
0
Morata oby coś dziś ukuł, lubię gościa xD
1
@D10SLEO ostatnie dwa grał świetnie
1
@MontelQ jeśli już to powykręcanych dzieciaków i babki z cyckami po kolana xD