La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

3

A ja obstawiam finał Włochy v Dania. Powaznie.
O ile wolałbym, by aktorzy z półwyspu apeninskiego zostali wyeliminowani przez Morate i spólke, tak jednak bedzie to bardzo trudne. Chiellini i Bonucci schowaja do kieszeni Morate i Hiszpania bez napastnika nic nie zrobi.

Co do Danii. Anglia pokazala moc, bo dzis 4:0, ale w 1/8 Dania miala taki sam wynik z Walia, a dzis meczyli sie z Czechami - zwlaszcza w II polowie. Taki wynik moze dzialac zbyt odprezajaco na zespol, ktory go osiagnal. Przejscie rundy po ciezkim i wymagajacym boju powoduje, ze do nastepnego meczu podchodzi sie z jeszcze wieksza koncentracja.
Anglie moga zgubic dwie rzeczy. Po pierwsze, ten wynik i fakt, ze to butna druzyna, momentami zbyt pewna siebie. Druga, to Southgate jest gorszym taktykiem niz trener Dunczykow. Owszem, Anglicy maja indywidualnosci i obawiam sie, czy trio ofensywne Danii poradzi sobie z formacja obronna Synow Albionu, ale mam nadzieje, ze tak. :)

Jesli dojdzie do takiego finalu, to wg mnie niestety Włochy zgarna puchar.

4

@Ojciec5tkidzieci Finał Włochy - Dania byłby bardzo przyjemny, ale wydaje mi się, że niezależnie od rywala Włosi biorą ten turniej.

3

@Kgorecki2500 Włosi zawsze w turniejach robili wiatr. To drużyna typowo turniejowa od wieków.

1

@Ojciec5tkidzieci Pedri wezmie na plecy Verrattiego i mu pokaże jak się piłeczka gra w Katalonii;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?