- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
1
Nie rozumiem tej nienawiści albo dystansu do Anglii.
Ja ich nie lubiłem gdy na skrzydle grał Wollcot i Defoe w ataku ale teraz to świetna drużyna z głodnymi kibicami. Football its coming home i świetnie będzie jak to się stanie. Kultura kraju i gry Anglii bardzo mi leży i życzę im sukcesów. Poza tym nie uważam Southgate za amatora, świetnie wyważył tę drużynę. Deschamps powinien się uczyć jak układać gwiazdy;)
6
@jeyx77x myśle ,że chodzi tutaj głównie o ich kibiców i ich butę; uważają ,że nie powinno być mundialu czy euro tylko odrazu Anglii przyznać tytuł. Żyją sukcesem sprzed 50 lat i ciagle się do tego odwołują. Poza tym ich kibice słynęli i nadal słyną z agresywności, prostactwa i skłonności do rozpoczynania zamieszek.
2
@jeyx77x Ja tez nic nie mam, ale uważam, że są ładniej grające drużyny jak np. Włochy.
0
@mariosss20 Po prawdzie takich kibiców można znaleźć w każdym kraju. Chociażby nasi "kibole" nie są lepsi z zamieszkami.
1
@mariosss20 masz rację, ale kurde jakoś mnie to w ogóle nie odpycha;)
1
@Kgorecki2500 Chyba nawet gorsi. Angole przynajmniej mają do czego piać z zachwytu. Poza tym ta liga angielska to taki mały świat. Jak miałbym być kibicem dowolnego klubu ( żyć, chodzić na mecze) to właśnie w Anglii za tą kulturę piłki nożnej gdzie nadal traktuje się to jak religię niczym w Brazylii. U nas orliki puste w Anglii rączej takich rzeczy nie ma:)
2
@Kgorecki2500 Mam na myśli sytuacje gdy angielskie kluby zostały wykluczone z europejskich pucharów właśnie ze względu na ich kibiców. U innych się to nie zdarzało. To owszem zdarza się chyba u każdego ale u nich wulgarność, chamstwo i prymitywizm wśród fanów jest częsty.
1
@jeyx77x ja i nie tylko ich nie lubię ze względu na to ,że przywłaszczyli sobie piłkę nożną. Uważają ,że to oni ją stworzyli i unowocześnili a to nieprawda