3

@BulaKG komuna rządząca światem

1

@JimMorrisonFCB piękny miesiąc. Powietrze najzajebisxkej smakuje. Aura przepiękna

1

@Gaz wiesz że to nie jest tak, że pomocnicy Realu zagadali z Busim przed meczem,że dziś to wy gracie przex środek tylko to Barcelona zabrała siła środek boiska Sociedat?

0

@zadafcb zawsze chciałem grać w rugby, mam wrażenie, że mam wszystko żeby w takim sporcie się spełnić. Nigdy nie miałem przyjemności w to zagrać a szkoda, widzie się w tym

4

@Kgorecki2500 Tesla i SpaceX

0

@_catalan w zasadzie czemu by nie pozwoliły. Jeżeli kibice wrócą. Piłkarze obniża wynagrodzenie to Laporta nie przepuści Haalanda

0

@amanter bedzjenyygo wykupywać za 2,3 lata

0

@amanter nie wcale xD wylew większy od Langleta. Jedyne co potrafi to piłkę wyprowadzić.

0

@BarcaInfo proszę,żeby ktoś z kanału sportowego złapał z nim kontakt:D

2

@AntekGriezmann ale się już nie mogę doczekać książki od Pique na zakończenie kariery:D

0

@deyna2018 to Neymar tylko plus 30 kg mięśni

0

@KacperVEB to byłby zastrzyk dla La Liga. Dużo nowego narybku

1

@marcin000019 jak wiecznie, w tamtym sezonie tylko jedna kontuzja i to 3-4 tygidniowa.
Teraz uraz kolana i to na kadrze po pierwszym pełnym sezonie od kiedy mu jajka obrosły. Przestańcie wreszcie dopisywać kruchość Dembele bo widać że wystarczy go Dobrze prowadzić, żeby był dobrym piłkarzem. Złotej piłki przez zmarnowane trzy lata na pewno nie wygra,ale nadal może być wartościowy, jeżeli przedłuży kontrakt o 5 lat i zejdzie z pensji o te 70% co jest możliwe mimo wszystko to dla mnie może siedzieć

0

@amanter przyszłość tego klubu. Niech razem z Garcią rządzą długimi latami!

18

Mnie bardzo dziwi zdziwienie z umiejętności Erica Garci. Po ssmych rekomendacjach Pepa można było już sobię o chłopaku pomyśleć a po Euro i IO dla mnie wątpliwości nie ma, świetny obrońca, na pewno lepszy niż Pau Torres

0

@Mat97 przecież tamten sezon to etapy wprowadzania młodych. Ansu- Dest- Pedri - Aroujo - Mingueza - Moriba . Teraz zaczynamy od Nico

1

@Janiama dla mnie to nie nie był żaden błąd. Genialne podanie, zwłaszcza patrząc skąd szła piłka. Obrona zbyt pasywnie

1

I dobrze, co sędzię nam nawywijał to jego. Tragedia, dobrze,że jest Martin!

0

@ChampionLW nie sedzia z dupy

0

@masq nie no, perfekt pilka

0

Pierwsza z wielu asyst Depay top!

1

@sendesara Depay z kontry? Śmiechłem, Lyon to głównie atak pozycyjny. Właśnie to jest podręcznikowy rozwój. Za dobry jesteś na dobry klub to przechodzisz do bardzo dobrego. Poza tym od kiedy Lyon to nie jest wielki klub? To nie top, ale wielki klub zdecydowanie. Lyon też jest faworytem ligi francuskiej i też musi wygrywać. Kapitan Lyonu lider Holendrów. Nie pierdziel

0

@gumaz znam parę osób którzy byli i widzieli to co tam się dzieje

0

@Trepyveb pamiętam, myślałem, że przepadnie, ale gwiazdy poznaje się po tym,że po upadku wstają

6

@Criss18Barca czyli nie zagrożą. Bądźmy poważni.
PSG ściągnęło gościa który może sobie tutaj 40 strzelić i 30 podać.

0

@barcamember no a nie schudł? Przecież w formie fizycznej i ze zdrowym kolanem to topowy obrońca? Doprowadzony jest do odpowiedniej dyspozycji z tym nie można dyskutować. To, że trzy lata grania w kratę zbierają żniwa to inna sprawa

0

@Rewolucja123 rzucam 5-0 po pozytywnym impulsie na drużynę po odejściu lidera. Atmosfera też jest wzorowa i to może dużo dać, drużyna świetnie wygląda fizycznie i jestem pewien że chłopaki wleją dużo optymizmu w nasze kruche serduszka

2

To o co nikt nie może przyczepić się do obecnego sztabu to zdecydowanie przygotowanie fizyczne. Na bardzo wysokim poziomie i często zasłaniało gorszą formę chłopaków. Uważam,że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu i dziś zobaczymy partidazo jak zwykłe na inaugurację po dobrym okresie przygotowawczym. Skoro nawet Dembele zaczął grać u Koemana to coś musi w tym być, mimo bomby w kolanie Umtitiego to on też wygląda na piłkarza wreszcie. Między Salzburgiem a Juventusem było już widać duża różnice nad którą się rozpisalem swego czasu. Dziś uważam, że będzie trochę lepiej o sobie pięknie poradzimy na początku. Oby sytuacja kadrowa Umtitiego, Pjanicia, Cou się rozwiązała jak najszybciej i oby udało się sprzedać Braita, dzięki czemu skromny transferek do środka pola albo upragniona 9 Koemana zawitała. Nieważne czy byłby to Rafa Mir czy jakimś cudem po świetnej wymianie i korzyścią dla nas Auba lub Lacazette. Oby ten skład był taki że trener jest zadowolony i ma z czego wybierać, zwłaszcza,że Aguero to narazie same kłopoty dla nas;)

1

@ProMILs ten chłopak już w zasadzie ma z głowy sporo. Jest w wieku gdzie trzeba się rozwijać. On tymczasem ma wakacje. Jeżeli będzie go czekać ławka i trybuny to po chłopie

0

@DawidekFCB nienawidzę bramek obrońców. wolę dziś Memphis Thepay show

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?