jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger to tak jakbyś na opakowaniu cukierków miał obrazki zniszczonych ludzi cukrem.
1
@Rust_Cohle 1Jax Teller - Sons of Anarchy
2. Frank Castle - Punisher
Na siłę nikogo nie będę wybierać
2
@Fenyx dwa tygodnie lepsze niż nic, ale uważam,że trzeci tydzień by się bardzo przydał. W ogóle po co odrazu wrócił po igrzyskach, mógł już w tedy zacząć wakacje
6
@colossus debilne są te zasady z numerami
0
@Gaz ja czytałem, że to był zabieg w którym brał udział praktykant
0
@Slazzy do wojska idź
2
@don'T.R.I.P.e niestety, pamiętam te czasy, dziś jak gram to niestety pamiętam złe nawyki
2
@daniel32778 mnie uczyli tego dopiero w seniorach. Też uważam, że dzieciaki za mało bawią się piłka s uczą ich zbyt dużo decydowania
0
@martin3131 obejrzę sobie ten mecz. Będzie na TVP?
0
@Uukasz_93 o tak, Francja to świetne miejsce, dla każdego naoadziora
12
@tomek8756 nie, dla Argentyny
1
@Encore ciężkie książki dostajemy jako dzieciaki, bezsensu
1
@Ojciec5tkidzieci Roma była nastawiona na wynik a nie na kształtowanie drużyny. Dlatego Monchi wypadł
0
@Firestone no, zwłaszcza, że nawet w tym sezonie obiło mi się o uszy, że Azpi wylał i padła bramka, nie wiem czy w Chelsea czy w kadrze
1
@mikiiki jak zejdzie do 4 mln to może tu zostać, szybki zwinny obunożny
0
@masq przez rok tłumaczyłem ile będzie wart Depay aż w końcu ludzie sami się spostrzegli
0
@patry295 jakie to autko?:D
0
@VenoM myślę, że legia jest w stanie więcej zaoferować
6
@koksik2700 Messi i Cristiano to zjedli kilka karier Ronaldinho
1
@FafitFCB ciekawe ile czasu ludzkości zajmie dojście do odmładzania organizmu, żeby osiągnąć pewnego rodzaju nieśmiertelność
0
To jest dla mnie fenomenalne, Falcao, Pastore to tylko wierzchołek. Dziesiątki piłkarzy, gwiazd są za darmo do wzięcia. Wystarczy się trochę zakręcić i zmobilizować, żeby taka Legia przygarnęła Wielkie nazwisko i zbudowała markę. Czym jest lepsze Elche od Legii? Pastore i Falcao na pewno chcą walczyć o utrzymanie z Royo czy Elche zamiast walczyć o puchary z legią i przy tym zarobić. Wilshere to też marka była kiedyś i mógłby marketingowo coś wnieść
0
@DonAndrzejos oby nie
1
@barcelonaLM a ja liczyłem,że wszystko pójdzie w drugą stronę
0
@Bobo25 ten Aurier, Pavard do dyskusji
0
@NaFazieHitman i ogólnie top na swojej pozycji
0
@Tomek54321 nawet 50 letni oficerowie i podoficerowie dostali, przynajmniej były takie przypadki
1
@masq tu nie ma co źle pójść. Ansu jest już jakiś czas zdrowy. Po prostu doprowadza organizm do gotowości po roku l4
0
@Tomek54321 potwierdzam. Najlepsza. No i powinieneś dostać bo wzywajw tersz na szkolenia:D
3
@LeoMessiah służba wojskowa to świetna rzecz, tw dwuletnia formą to była trochę beczka, się jestem bardzo na tak. Dwa lata to za długo, ale mężczyzna z 1,2 miesiące powinien na chwalebnej spędzić, może 4
0
@masq Roberto podobno zakupił wiele drogich rzeczy, inwestycji i nie ma dużej pewności że się to zwróci. Po prostu źle wydawał pieniądze i teraz boi się o każdy milion