0

@Kettger to tak jakbyś na opakowaniu cukierków miał obrazki zniszczonych ludzi cukrem.

1

@Rust_Cohle 1Jax Teller - Sons of Anarchy
2. Frank Castle - Punisher
Na siłę nikogo nie będę wybierać

2

@Fenyx dwa tygodnie lepsze niż nic, ale uważam,że trzeci tydzień by się bardzo przydał. W ogóle po co odrazu wrócił po igrzyskach, mógł już w tedy zacząć wakacje

6

@colossus debilne są te zasady z numerami

0

@Gaz ja czytałem, że to był zabieg w którym brał udział praktykant

0

@Slazzy do wojska idź

2

@don'T.R.I.P.e niestety, pamiętam te czasy, dziś jak gram to niestety pamiętam złe nawyki

2

@daniel32778 mnie uczyli tego dopiero w seniorach. Też uważam, że dzieciaki za mało bawią się piłka s uczą ich zbyt dużo decydowania

0

@martin3131 obejrzę sobie ten mecz. Będzie na TVP?

0

@Uukasz_93 o tak, Francja to świetne miejsce, dla każdego naoadziora

12

@tomek8756 nie, dla Argentyny

1

@Encore ciężkie książki dostajemy jako dzieciaki, bezsensu

1

@Ojciec5tkidzieci Roma była nastawiona na wynik a nie na kształtowanie drużyny. Dlatego Monchi wypadł

0

@Firestone no, zwłaszcza, że nawet w tym sezonie obiło mi się o uszy, że Azpi wylał i padła bramka, nie wiem czy w Chelsea czy w kadrze

1

@mikiiki jak zejdzie do 4 mln to może tu zostać, szybki zwinny obunożny

0

@masq przez rok tłumaczyłem ile będzie wart Depay aż w końcu ludzie sami się spostrzegli

0

@patry295 jakie to autko?:D

0

@VenoM myślę, że legia jest w stanie więcej zaoferować

6

@koksik2700 Messi i Cristiano to zjedli kilka karier Ronaldinho

1

@FafitFCB ciekawe ile czasu ludzkości zajmie dojście do odmładzania organizmu, żeby osiągnąć pewnego rodzaju nieśmiertelność

0

To jest dla mnie fenomenalne, Falcao, Pastore to tylko wierzchołek. Dziesiątki piłkarzy, gwiazd są za darmo do wzięcia. Wystarczy się trochę zakręcić i zmobilizować, żeby taka Legia przygarnęła Wielkie nazwisko i zbudowała markę. Czym jest lepsze Elche od Legii? Pastore i Falcao na pewno chcą walczyć o utrzymanie z Royo czy Elche zamiast walczyć o puchary z legią i przy tym zarobić. Wilshere to też marka była kiedyś i mógłby marketingowo coś wnieść

0

@DonAndrzejos oby nie

1

@barcelonaLM a ja liczyłem,że wszystko pójdzie w drugą stronę

0

@Bobo25 ten Aurier, Pavard do dyskusji

0

@NaFazieHitman i ogólnie top na swojej pozycji

0

@Tomek54321 nawet 50 letni oficerowie i podoficerowie dostali, przynajmniej były takie przypadki

1

@masq tu nie ma co źle pójść. Ansu jest już jakiś czas zdrowy. Po prostu doprowadza organizm do gotowości po roku l4

0

@Tomek54321 potwierdzam. Najlepsza. No i powinieneś dostać bo wzywajw tersz na szkolenia:D

3

@LeoMessiah służba wojskowa to świetna rzecz, tw dwuletnia formą to była trochę beczka, się jestem bardzo na tak. Dwa lata to za długo, ale mężczyzna z 1,2 miesiące powinien na chwalebnej spędzić, może 4

0

@masq Roberto podobno zakupił wiele drogich rzeczy, inwestycji i nie ma dużej pewności że się to zwróci. Po prostu źle wydawał pieniądze i teraz boi się o każdy milion

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?