0

@LionelM95 to bez apelacyjnej

0

@Ansufati123 różnie to z nią bywa

0

@barca87f pije jakościowe kawki.

0

@puyol_presidend5 próbowałem parę razy,Je jakoś nie działała na mnie, tylko pierwszy raz był mocny potem już taka se. Chociaż kupię sobie nową i zobaczę czy jest coś na rzeczy

0

@barca87f kawka? Musi być gorzka, czuć smak prawdziwej kawy. No i mam ekspres a nie jakieś inki czy najzwyklejsze, bo takich pić się nie da

0

@barca87f ja nie cierpię, no ale ci nie zabronię pić

0

@Bucjan ale żeście się uparli, mówię że najzwyklejsza jest do kitu a mi tu ludzie wyjechali o innych rodzajach itp. boje się,że dostanę wpierd** za nielubienie zwykłej herbaty

0

@Rust_Cohle bezapelacyjne

0

@MesQueUnClub_87 uwielbiam wodę! Jestem zakochany od kiedy spróbowałem tej górskiej zalewanej do Wiednia. Przepiękna smak!!

0

@Volk możesz wierzyć lub nie, ale nam też dali jak byłem we wojsku, smakowało wybornie, chociaż więcej roboty robił cuker niż sama herbata. Poza tym stary, wody w zasobniku nie miałeś? To podstawa! Ja codziennie dwie buteleczki obok siebie!

0

@LS mówiłem,że nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym!!!

0

@Cadafaz to wypiję wodę, to samo tylko nie odwadnia!

0

@Thomas99PL kofeiny? Może masz na myśli To co jest w herbacie?

1

@Bykunn wiem o co chodzi, wodę pije do 3 litrów, w treningu i masie nawet do pięciu dochodzę!

0

@MesQueUnClub_87 kawka, woda - najlepiej zimna.

0

@marcin62 to inna sprawa, zupełnie!

0

@maroon smaku nie ma, ale posmak i taka suchość w gardle jest gorzka, myślałem,że każdy kto pije herbatę wie o co chodzi

0

@Thomas99PL i już inaczej gramy!

5

Herbata to najbardziej bezsensowny napój na świecie.
- zero smaku
- gorzka i nic poza tym
- nie pobudza, nie uspokaja ani nic, kompletne zero
- ma właściwości odwadniające

Taka najzwyklejsza jest bez użyteczna, melisy i inne tego typu nazwijmy to " pochodne" okej, ale czysta, normalna czarna herbata ble.
Zaprosiłbym do dyskusji,ale nie ma o czym

2

@Khajio myślę,że Nagelsmana nie będzie w klubie do 2023

3

@Rewolucja123 możliwe, nie mniej jednak rządy Ronalda będą zapamiętane przeze mnie bardzo pozytywne, uwielbiam Barcelonę Koemana,mam sentyment i chciałbym żeby pożegnał się jakimś sukcesem:v

0

@Encore tak to będzie niestety wyglądać jeżeli wyprzedzi nas więcej klubów

1

@GeneralXavi Nico już jest gotowy na LL;)

1

@GeneralXavi myślę,że Gavi zrobi spokojnie ponad 1000 minut. Zaraz przyjdzie PK i gra co 3 dni

0

@zenoowity żadnego z nich nie wypada poza CR7 bo wszyscy razem wzięci może by łącznie byli na topie 15 lat. Oczywiście Pele to nieśmieszny żart w tej Brazyli

1

@Janas11224 też jestem na finiszu punishera i podobno Darydevil to podstawa teraz;)

0

@Mixtape w United wyląduje, oni tam przygotują dla niego wypłatę, Raiola nie jest głupi, nie odda swojego największego skarbu do upadającej Hiszpanii czy Włoch. To na być król futbolu, musi grać w najlepszej Lidze poza tym mu jest tam najbliżej, Haalanda w Realu i Barcy? Kompletnie go tam nie widzę

1

Piękne są te stroje na Lige Mistrzów, oby co rok powstawał komplet strojów na LM, coś jak PSG

2

@Mixtape Haalanda wyląduje w PL nie ma co się łudzić nawet

0

@Criss18Barca liga trwała by do ostatniej kolejki a spadkowicze cały czas walczyli by nawet o środek tabeli. Utrudnienie dla najlepszych bo musisz tylko wygrywać, cały czas jest Ciebie blisko rywal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?