jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 to bez apelacyjnej
0
@Ansufati123 różnie to z nią bywa
0
@barca87f pije jakościowe kawki.
0
@puyol_presidend5 próbowałem parę razy,Je jakoś nie działała na mnie, tylko pierwszy raz był mocny potem już taka se. Chociaż kupię sobie nową i zobaczę czy jest coś na rzeczy
0
@barca87f kawka? Musi być gorzka, czuć smak prawdziwej kawy. No i mam ekspres a nie jakieś inki czy najzwyklejsze, bo takich pić się nie da
0
@barca87f ja nie cierpię, no ale ci nie zabronię pić
0
@Bucjan ale żeście się uparli, mówię że najzwyklejsza jest do kitu a mi tu ludzie wyjechali o innych rodzajach itp. boje się,że dostanę wpierd** za nielubienie zwykłej herbaty
0
@Rust_Cohle bezapelacyjne
0
@MesQueUnClub_87 uwielbiam wodę! Jestem zakochany od kiedy spróbowałem tej górskiej zalewanej do Wiednia. Przepiękna smak!!
0
@Volk możesz wierzyć lub nie, ale nam też dali jak byłem we wojsku, smakowało wybornie, chociaż więcej roboty robił cuker niż sama herbata. Poza tym stary, wody w zasobniku nie miałeś? To podstawa! Ja codziennie dwie buteleczki obok siebie!
0
@LS mówiłem,że nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym!!!
0
@Cadafaz to wypiję wodę, to samo tylko nie odwadnia!
0
@Thomas99PL kofeiny? Może masz na myśli To co jest w herbacie?
1
@Bykunn wiem o co chodzi, wodę pije do 3 litrów, w treningu i masie nawet do pięciu dochodzę!
0
@MesQueUnClub_87 kawka, woda - najlepiej zimna.
0
@marcin62 to inna sprawa, zupełnie!
0
@maroon smaku nie ma, ale posmak i taka suchość w gardle jest gorzka, myślałem,że każdy kto pije herbatę wie o co chodzi
0
@Thomas99PL i już inaczej gramy!
5
Herbata to najbardziej bezsensowny napój na świecie.
- zero smaku
- gorzka i nic poza tym
- nie pobudza, nie uspokaja ani nic, kompletne zero
- ma właściwości odwadniające
Taka najzwyklejsza jest bez użyteczna, melisy i inne tego typu nazwijmy to " pochodne" okej, ale czysta, normalna czarna herbata ble.
Zaprosiłbym do dyskusji,ale nie ma o czym
2
@Khajio myślę,że Nagelsmana nie będzie w klubie do 2023
3
@Rewolucja123 możliwe, nie mniej jednak rządy Ronalda będą zapamiętane przeze mnie bardzo pozytywne, uwielbiam Barcelonę Koemana,mam sentyment i chciałbym żeby pożegnał się jakimś sukcesem:v
0
@Encore tak to będzie niestety wyglądać jeżeli wyprzedzi nas więcej klubów
1
@GeneralXavi Nico już jest gotowy na LL;)
1
@GeneralXavi myślę,że Gavi zrobi spokojnie ponad 1000 minut. Zaraz przyjdzie PK i gra co 3 dni
0
@zenoowity żadnego z nich nie wypada poza CR7 bo wszyscy razem wzięci może by łącznie byli na topie 15 lat. Oczywiście Pele to nieśmieszny żart w tej Brazyli
1
@Janas11224 też jestem na finiszu punishera i podobno Darydevil to podstawa teraz;)
0
@Mixtape w United wyląduje, oni tam przygotują dla niego wypłatę, Raiola nie jest głupi, nie odda swojego największego skarbu do upadającej Hiszpanii czy Włoch. To na być król futbolu, musi grać w najlepszej Lidze poza tym mu jest tam najbliżej, Haalanda w Realu i Barcy? Kompletnie go tam nie widzę
1
Piękne są te stroje na Lige Mistrzów, oby co rok powstawał komplet strojów na LM, coś jak PSG
2
@Mixtape Haalanda wyląduje w PL nie ma co się łudzić nawet
0
@Criss18Barca liga trwała by do ostatniej kolejki a spadkowicze cały czas walczyli by nawet o środek tabeli. Utrudnienie dla najlepszych bo musisz tylko wygrywać, cały czas jest Ciebie blisko rywal