0

@Odcinkowy tersz Mou jest do rany przyłóż się w tedy to sędziowie, nie przycinanie trawy i tego typu odpaly

0

@KaJoFCB tylko że Xavi trenuję już chyba 3 sezon, co prawda w katarze, ale trenuję i osiąga sukcesy, taki Pirlo to po kursie dostał Juve a Lampart chyba dostał za dobrych piłkarzy, żeby sobie z tym poradzić. Arteta za to jest dla mnie po prostu słabym trenerem i tyle, Lampart chociaż potrafił Derby ogarnąć i pierwszy sezon w Chelsea też zły nie był

3

Zwolnienie Koemana jest moim zdaniem nieuniknione. W taktyce 1001 wrzutki najważniejsze jest zagęszczenie na skrzydłach i napieranie do porzygu.

0

@kamiVeB kibice piłkę mają xD

0

@Kondziubarca też mój rocznik

0

Zachęcam do korzystania z linków innych niż na SW, dziękuję

1

@LeoMessiah dzwonisz do WKU i prosisz o inne miasto lub termin, do ogarnięcia

1

@HighestInTheRoom moim zdaniem trzeba na prawdę znać się na piłce żeby docenić Pedriego, jego odbioru i dojrzałość są świetne, to jest 6 od niego nie powinniśmy wymagać przebojowości czy liczb, Camavinga,niech pierw rozegra miesiąc na poziomie Pedriego bo narazie to było boom potem składek i teraz znów boom

0

@Rewolucja123 Pani w aptece odradziła mi na moje węzły. I kazała tylko leki przeciwzapalne

1

@FCBMati10 można się zdziwić. Moim zdaniem żaden aktorzyna czy inna osoba publiczna nie może sobie pozwolić na takie gburowate zachowanie.

1

@graco14 lepiej, na stacji na autostradzie:)

2

@AmigoBlancos nikt nie dostał jeszcze powołania

0

@SkilledHydra16 jest, pewnie będzie w kadrze i myślę,że jakby nasze asy wygrywały wysoko to może wejdzie

0

@amanter myślisz, że on się nie spytał Leo jak się czuję? Widać, że to nie była decyzja wspólna

0

@Bobo25 bobus, ciepła herbatka z cytryną, aspirin i już widzę poprawę. Wezmę zimny prysznic i pewnie po płaczu xD

0

@Sysia11 przecież to Leo wczoraj grał, czego nie można powiedzieć o Mbappe i Neymarze xD

0

Jak radziliście sobie domoeo z węzłami chłonnymi? Trochę mi szyja puchnie po jednej stronie. Narazie ciepłe maście są do kitu i przez myśl przechodzą mi moje zimne i na wszystko pomagające prysznice i okłady.

4

@Arkon on ma obniżkę formy od półtora roku

1

@FCBMati10 Pan KęKę to był bezczelny. Wszystko spokojnie, miło i uprzejmie z mojej strony. Spytałem się czy można zdjęcie, mam któraś płytę i jestem fanem, powiedział ostentacyjnie,że nie ma czasu i dowidzenia. Palił fajki przed drzwiami potem i kawę pił chyba z pół godziny, godzinę po sytuacji. Rozumiem wszystko, ale wystarczyło powiedzieć, że źle się czuję, nie mam ochoty. Zawszę to uszanuję.
Grabowski natomiast to sam nie wiem, zrobiłem mu obiad o 2 w nocy, kawe i powiedziałem, że czy po zjedzeniu mógłby Pan może zrobić sobie że mną zdjęcie bo rodzice są Pana wielkimi fanami i ja sam wychowałem się na SWK. Powiedział, że tak. Zjadł, wstał, stanąłem obok niego, popatrzył się, obrócił na pięcie o poszedł w długą. Było mi w tedy dosyć smutno

0

@PatrykBarca myślę,że miła wspominka, robię zdjęcia tylko z kimś kto ma dla mnie jakieś znaczenie, Filipka słucham od 2015.

0

@Cochise niech tylko nauczy się używać lepiej prawej nogi i będzie kompletny

6

Spotkałem właśnie Filipka. Pracuję w miejscu w którym, regularnie spotykam sławnych ludzi, znanych ludzi, rozpoznawalnych i tak zwane "gwiazdy"
Na koniec mam zdjęcia z wieloma aktorami jak Kot, Karolak, Żmijewski.
Spotkałem Panów jak Grabowski, Zamachowski czyli już na prawdę ikony swoich dziedzin.
Są też Biedroń, Urbański czy Mati z Abstrachuje xD
Raperów też mam paru, zdjęcie z Guziorem, spotkałem Sariusa, Stemplowskiego, KęKę czy Whita 2115.
Generalnie trochę tego było i oduczyłem się tego uczucia stresu przed znaną osobą, na pewno wiecie o czym mowa jeżeli kiedykolwiek byliście blisko znanej osoby. Filipek mnie zestresował, nie wiem czemu.
W każdym razie chłopak był po koncercie, ledwo widział na oczy, wypierdolić** z butów a zachował się jak profesjonalista, próba kultura, szacunek dla fana i klasa. Zdjęcie, piona, uśmiech, byłem zachwycony.

W TV czy Internecie widzicie często sztuczne osoby, właśnie w takich sytuacjach w cztery oczy można na poważnie zobaczyć jaki kto jest w rzeczywistości i na codzien. KęKę to buc, Grabowski olał mnie ciepłym moczem, Żmijewski zadaje się z tabunem murzyniontek i po latach doświadczenia nie potrafi nawet powiedzieć, dziękuję, dowidzenia czy chociażby pokazać dla zdjęcia uśmiech, żenada, ale to trzeba widzieć na oczy.
Wielki szacunek mam dla Pana Braciaka. Spytałem się go czy możemy zrobić sobie zdjęcie, powiedział tak " Wie Pan co? Zmęczony jestem, bardzo przepraszam, ale nie mam ochoty, nie chcę wyjść źle, bardzo przepraszam,się to mój dzień" no szacuneczek. Szczerość przede wszystkim!
Fifi propsy!

0

@Encore zawszę United brakowało kreatora środka pola. A Pogba chyba nie umie wejść w rolę DMF, z resztą marnował by się tam. Oby United kupiło w końcu kogoś takiego jak Verratti

0

@ToshyFCB albo nie myśli oczu i pokazuję że otarliśmy się o bankructwo?

0

@KapiFCB dokładnie tak! Identyczna sytuację na meczu miałem, żółta za przeszkadzanie w wykonaniu sfg

0

@Derean grzał bo przyszedł po przygotowaniu Valverde, po zimie na wiosnę wyglądał świetnie, dopasowany, dopakowany tylko konkurencja też była ogromna.

0

@Pablit bierzmy Lautaro, to też będzie kot, 97 rocznik, młody z perspektywą na rozwój i pewnie wejdzie na świetny poziom prędzej czy później

1

@AmigoBlancos Ansu ich deklasował, myślę,że najdalej zajdzie Vini ponieważ omijają go kontuzję a Ansu i tak nie skończy kariery w późnym wieku przez kolano, uważam, że Ansu dotkną problemy nawet i do 25 roku życia, jest to możliwe

1

@Comentateiro oblicz trajektorię, siłę rzutu i liczbę obrotów, ćwicz i rozwal każde kasyno

0

@sendesara Barca to już nie jest top, ale granicą top 10 spokojnie. Mamy dobre stosunki, Pep trochę chętnie pomoże, Sterling pogra, Barcelona zyska, City nie straci bo piłkarz będzie w gazie i przy ew sprzedaży nie będzie mowy o schodzeniu z ceny. City ma hajs i na szczęście chęci pomoc Barcelonie, trzeba z tego skorzystać i wziąć tego Cracka chociaż na pół roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?