jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin nikt tego nie potwierdził oficjalnie.
0
@Pasiak ciężko żeby wygrywał pojedynki gdy zaraz go braku w dwóch czy trzech
0
@ronni37 nawet zwycięstwo w LE nie dało by tyle co półfinał LM, tu się grosze liczą a fazy w Lidze Europy mogły by zniszczyć ligę
1
@NaFazieHitman Alex Oxlade Chemberlaine
1
W ogóle nie patrzę negatywnie na ten mecz, dokładnie tego się spodziewałem. Wiedziałem,że jest różnica między Barca a Bayernem i nie dziwiota,że niektórych boli jak zakładali zwycięstwo. Młodzież na plus i to się teraz liczy. Za Koemanem będę zawszę bo doceniam to co poświęcił dla klubu i reszta mnie nie interesuję. Nie mniej jednak, nowy trener to zawsze to uczucie ciekawości i nowości, jeżeli miałbym zostać zwolniony to trochę jestem na tak i trochę na nie. Na pewno mecz z drużyną top 3-4 na świecie nie jest wyznacznikiem. Zobaczymy co liga pokaże a jeżeli Leporta zdecyduje się zmienić trenera to będę z ciekawością patrzył na przyszłość, Ronald zbudował i pokazał paru młodych światu, jeżeli przyjdzie ktoś kto da im wiatr w żagle to jestem na tak
1
@Nihas wybór miał kapitalny
1
Patrząc na to kim grany, z kim gramy i co gramy to jest całkiem spoko. 0-1 z Bayernem? Wyniki jak najbardziej okej
2
@KrwawiaceoczyVEB ciekawe gdzie zagra po Milanie. Nie chcę mi się wierzyć, że skończy kariere od tak. Mógłby odciąć kupon gdzie chce, albo iść do Bayernu, żeby zdobyć 4 mistrzostwo w top 5 to byłby wyczyny. Niech gra do 50 nawet
0
@Gaz wszystko też zależy od uczelni, ja będę zaocznie studiował tylko. Powiedzieć,że jest to jakaś " poważna szkoła" to lekka przesada
0
@priest9999 wiem jak jest, jednak prostu człowiek jestem;D dzięki
Tak format jest podany, jakoś sobie to ogarnę, dzięki za ratunek;)
0
Nie jestem zadowolony z tego że teraz żeby iść na studia wszystko muszę przesyłać elektroniczne. Kompletnie nie moja bajka, wolałem iść do dziekanatu z torbą papierów i załatwić wszystko w cztery oczy, po prostu tak mi jest wygodniej. Teraz musze jechać cyknac fotkę u fotografa, proszą mnie o format jpg i wysłanie tego na pocztę dziekanatu. Czy wystarczy, że powiem milemu Panu z aparatem, żeby owe foto wrzucił mi na pena w formacie jpg i na luzie wrzucam to potem do folderu z resztą kwitów i wysyłam to uczelni? Proszę o pomoc bo kompletnie to nie moja bajka.
0
Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro Gavi i Nico to ewidentnie przyszłość Barcelony i zakładamy, że wszystko się ułoży w ich rozwoju no i oczywiście Pedri się nadal wzorowo rozwija a w dodatku klub chcę ściągnąć ofensywnego pomocnika to co będzie z Frankim De Jongiem? Zakładam najlepszy scenariusz, że Nico zastępuje Busquetsa, Pedri w wieku 21 lat jest już topowym pomocnikiem ( tak jakby teraz nie był,ale wiadomo, ścisły top) Gavi przebija się do pierwszej jedenastki a Barca ściąga typowego ofensywnego pomocnika jak Olmo. To co? Barca pozbywa się wówczas De Jonga? Bo tak na prawdę w tej starszej Barcelonie, tej która chce odbudować Laporta to za bardzo miejsca nie będzie na zawodnika Box to Box jak De Jong. Chlopak ma płuca, ciąg i mnóstwo walorów, ale raczej nie są to walory dla 6 w Barcelonie. Po prostu takiej klasy piłkarz może być zbyt duży na ławkę a jestem wręcz przekonamy, że ówczesny trener posiadający wirtuozów środka pola zrezygnuję z De Jonga. Oczywiście nadal mówię o scenariuszu, gdzie wszystko układa się idealnie a młodzież wchodzi na zakładany przez nas poziom.
1
Real może i wydaje się groźniejszy z przodu , ale z tyłu? Są dziurki
0
@Robert1603 mam dziwne przeczucie spokoju
1
Mariano Diaz zarania 10 mln euro w Realu Madryt, czy to jest prawda?
0
@kamilo0066 spokojnie, złamanie nawet tak wyglądający jest o wiele lepszym urazem niż jakieś zerwania czy kontuzję stawowe. Jeżeli nie jest to skomplikowane złamanie to operacja nie będzie potrzebna, wsadzą w gips, zejdzie się, wróci do piłki do nowego roku, zwłaszcza, że młody chłopak. Oczywiście, może być jak z Davidem Villą, który też złamał kość i pauzował pól roku jak przy więzadłach
2
@Mario96w dokładnie na tej stronie jest tylko jeden Mario,który musi odbyć Kate dożywocia za brak wiary w Memphisa!
0
@Pawelec7 pewnie,że tak. Real mu był do niczego potrzebny!
0
Ten Dusan Vlahovic to dobry talencior czy raczej niemożliwe ze tyle nastrzelal?
0
@wudzitsu gra się do końca, uczą w humorach młodszych
0
@rafik300010 a ma top trenera... Ile znaczy kadra
2
@messi564 przecież posturę ma świetną. Mam nadzieję,że nie wierzysz w ten mit,że umięśniony to rusza się jak wóz z węglem
0
@koksik2700 zobaczymy ile cr ugra
0
@KapiFCB no, zwłaszcza,że to już nie jest jego szef
0
@Kgorecki2500 wojna tam jest już kilka lat, ludzie umierają tak czy siak. Wkurza mnie tylko, że nie mówi się o tym wcale, tak jakby do ludzi nie dochodziło,że jest wojna teraz.
1
@HighestInTheRoom czekałem na tego gagatka!
0
@maroon widziałem, ludzie się unoszą niewiadomo po co...
2
@NaFazieHitman przede wszystkim!
1
@Comentateiro ileż zagadek i nieścisłości naraz!
0
Ale dziś na przekur życiu poranna herbata od Earl Grey wjechała jak w masełko!