0

Wczoraj w pierwszej połowie Pedri i De Jong wyglądali znakomicie, było świeżo, szkoda,że tak potem to się potoczyło. Mam nadzieję, że utrzymają taka intensywność i w innych okolicznościach będzie ona lepiej wykorzystana przez przód.
Bardzo wkurzyło mnie wczoraj wejście na Fatiego i Depaya, szczególnie na tego pierwszego, ledwo wszedł i pojawiły się tu głosy oceniające już tego chłopaka, po 10 miesiącach.
Sytuacja z Depayem już się robi podobna do tej z Messim, nie ma z kim grać z przodu, próbuje sam, chcę dużo i musi dać więcej,ale bez pomocy będzie mu ciężko. Traci piłki jak każdy piłkarz tego profilu, ale już wczoraj były głosy o pozbywaniu się go, smutne to zwłaszcza patrząc na to,że narazie to jest kluczowy i jego współpraca z Fatim dobrze rokuje na przyszłość. Cierpliwości więcej w tej akurat kwestii. Lepiej zająć się bezużytecznością Cou lub tymi dziurami w pomocy. Sami widzicie ile daje De Jong więc nie możemy psów wieszać na Memphisie, któremu już teraz musimy sporo zawdzięczyc. Te zero strzałów celnych to nie jest tylko jego wina. Z Ansu jest coraz lepiej i myślę, że Atletico jest ostatnim meczem gdzie zagra nie od początku.

0

@wycha PSG chciało za 180 rok temu to nie, też bym się go chętnie pozbył

0

@pax podziwiam to, że robi syf,albo potrafi zrobić syf a w szatni jakby nikt mu nie podskoczył. Setiena to chcieli wynieść, się nawet za Messiego Ronald był nie do ruszenia

0

@Xxxbarca4ever 34 giga, przynajmniej mi tak pokazało, ramo ściągam. Pewnie kupię to premium...

0

Jest już ten PES 2022?:D

0

@Yoshi94 wszystko ma, spokojnie

0

@Rewolucja123 Frankie był tak obrócony że strzał byłby pewnie zbyt słaby żeby zaskoczyć. Czemu tak się ustawił? Bo nie jest 9

0

@Kapitan hawk fake Super puchar wygrało Atletico

0

@Encore tatuaże na nogach zawsze wyglądają kozacko. Tłuszczem się tam nie zalejesz, mięśnie ładnie widać. Same plusy

0

@A4ron kolejna dyskobolia. Takiego projekciku nie można porównywać z potężnym koncernem RB

0

@Jakchcesz czekają na odpowiedni moment, GTA 5 nadal się nie zastarzalo na tyle,żeby je odrzucić na boczny tor.
Ja stawiam styczeń 2023 i pierwsze oficjalne wieści

0

@DaPidejpi przecież miał taką sobie jesień w tedy

2

@TheNekro94 no tak się w praktyce zawsze była to nagroda od października do października

0

@July_6_BcN o wiedzę u tak ciężko, papier się liczy

0

@PatrykBarca Zidane

1

@Coutinho007 i na tym już koniec złotych lat La Masi, w sumie dobrze bo zaraz cała kadra była by w utalentowanych 17 latkach

1

@Katalonbar czyli Muller musi przebuc 121?

0

Błagam znów to żółte badziewie, ani to ładne ani dobrze się nie kojarzy.
Po to są nowe stroje,żeby w nich grać a nie...

1

@patrykzmc2000 oby Onana wrócił!

1

@Lisek pamiętam ten mecz i tą deszczową jesień

0

@VirtuoZ no i Rafael Leao

2

@jareksk100 to chyba Keny z Strasburga

10

@TheNekro94 też mam koleżankę, która szukała tożsamości seksualnej.
@koksik2700 jeżeli na coś pozwala matka natura to jest to zgodne, homoseksualizmu jest od zawsze i jakiś siły wszechświata nie robią z tego problemu, w naturze musi być równość i skoro jest to jest dobrze. Prędzej nienawiść do homo zniknie szybciej, w końcu ona jest od niedawna

0

@PatrykBarca nie super piłkarz, nic z tych rzeczy.
Po prostu dał radę z nimi rywalizować to o czymś świadczy. W tym sporcie każdy może z każdym rywalizować i jak widać nawet chłopak z Polskiej trzeciej ligi ma na tyle umiejętności, żeby stawić czoła najlepszym. Pokazuje tylko jak cienka jest granica tego sportu

17

@TheNekro94 moim skromnym zdaniem każdy jest Biseksualny w jakimś procencie. Każdy uważający się za hetero pewnie ma w głowie jakieś 99/95 do 1 czy 5 procent. Mimo to wydaje mi się,że jest sporo osób, które mają 20-80 czy 30-70 i te przypadki są już traktowane biseksualnie.
Skąd taka myśl? Bo traktuje takie 100-0 jak wymioty i odruchy obrzydzenie na myśl obcowania z tą samą płcią. Ja mam na przykład narzeczoną i nigdy nic o fecetach nie myślałem,ale jakoś super nie chce mi się wymiotować jak patrzę na gejów, no jakoś tak do końca nic do nich nie mam, oczywiście gdyby zaczęli się przy mnie lizać to już było by ciężej, ale równie dobrze jak para hetero zacznie to też zbyt przyjemnie nie jest. Wiadomo, że każdy facet nie obrazi się na ładne dwudziestki jak będą się obmacywać przy nim, tak już chyba jest po prostu.
Mimo wszystko, więcej tolerancji dla ludzi homo, ale też więcej rozwagi dla nich, mniej pajacowania i będzie wszystko dobrze.

6

Ten Jasur jest żywym dowodem na to,że granica między piłka amatorską a najwyższym poziomem to milimetr, czasem w tym milimetrze są lata katorżniczych treningów a czasem inne detaliki,które sprawiają,że w 3 Lidze Polskiej jesteś taki sobie a za miesiąc pokonujesz Real Madryt na Bernabeu. To jest niesamowita historia

0

@katalonczyk987 dla bezpieczeństwa wymień. Jak się zerwie to cały silnik do wymiany.

0

@Messibestplayerintheworld no tak, 2013 i złota piłka Ronaldo to kryminał.

0

@Cwaniak4 mam nadzieję,że kolana w lepszym stanie niż moim!

0

@baku171 śmiechy śmiechami,ale sam dostałem powołanie na szkolenia w związku z sytuacją na Białorusi. Na początku pandemii też sporo mówiło się o zamykaniu miast przez wojskowych. Z tego co wiem wcale jakoś daleko od tego nie było a temat był dosyć poważny. To że do tego nie doszło to inna sprawa, czołgami by nas raczej nie zamknęli, ale skoro już żołnierze muszą trupy że szpitali opróżniać to daleko było, żeby zamknęli miasta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?