1

@Kamilos84 ja jak w Tatry ide to często mi uszy wysiadają już w zakopcu i muszę poczekać aż dojdę do siebie. A grać na wysokości kilometr wyższej niż rysy? Wow

0

@FafitFCB patrząc na zakończenie to w sumie ludwiczek mógłby być tym Panem!

1

@Oskar00 lewy, Leo i Mbappe

6

@PatrychoO topowy skrzydłowy a Ci kurwa nie. Ludzie kochani, taką opcję się bierze i modli, żeby jej się nie odwidzialo w samolocie

0

Młodszy Maradona trochę przypomina mi tego gościa z tatuażem na mordzie z Squide Game.

1

@DaPidejpi paliłem długi czas bo od stycznia. Generalnie fajna rzecz, ale dla kogoś kto chce trochę poprawić zdrowie i przeżuxic się na mniejsze zło to zdecydowanie nie. Są bardzo ciężkie, pali się je dłużej niż normalnego papierosa. Są mega tanie i można palić w pomieszczeniu bo smród xmsxybko znika. Bardzo mylące. Ja wróciłem do e szlugow, mi po nich nic nigdy nie było a po glo czułem,że z bieganiem jest gorzej.

0

@Krystian1588 nie kumam tego podejścia. Gdzie tu korzystanie z życia jak chłopak ma problem, żeby po schodach wejść. Jedzenie fast foodow można porównać z alkoholem i papierosami

0

@DonMatteo901 SuperLiga prędzej czy później sama się wykrystalizuje

3

@Mario96w Zakopane to piękne miasto, tylko turystów za dużo!

3

Za półtora tygodnia El Clasico. Wow, nie mogę się pomału doczekać;)

0

@Klaudix no prawda, ochydnego ma ryjca, trzeba lubić taką urodę, podejrzewam,że za 10 lat zmieni się być może w przystojnego dojrzałego mężczyznę,ale narazie to bardziej mnie obrzydza

0

@Mario96w czystych mięśni? Myślę,że to bardzo dużo. Wiadomo że kilogram czystych mięśni a kilogram ogólnie masy ciała to kolosalna różnica

1

@Momals11 wygląda Dobrze,ale do perfektu moim zdaniem jakiś kilogram czystych mięśni. Bierzmy pod uwagę że to wysoki chłop, może sobie pozwolić na przypakowanie!

1

@Mario96w bary też jeszcze trochę. Wygląda coraz lepiej ten Norweg

0

@Hellrider nie wiem czemu, ale czuję w kościach podobny casus do domu z papieru.
Oby tylko nie kręcili drugiego sezonu, który zniszczy wszystko na co pierwszy pracował. Ostatnie dwa sezony LCDP to kryminał.
A ten Squide game jest świetny

0

@GeneralXavi człowiek widział piłkę na żywo w przeciwieństwie do tych po studiach. Ekspert TV to chyba jedyna praca gdzie ludzie oczekują żeby liczył się papier nie doświadczenie xD

0

@Breakdrowser tak, niestety trzeci mecz z tą kadrą w tych eliminacjach się raczej nie odbędzie.

2

@Dojaar niesamowite jest to jak ludzie podchodzą teraz do transferu Dembele.
Na tamten moment Dembele był lepszym wyborem, to że ich losy się inaczej toczą to już inna sprawa. Podziękuj Valverde i jego sztabowi, bo zapomniał o przygotowaniu fizycznym, które u sprinterów jest najważniejsze. Koeman bez problemu potrafił sprawić, że nie dokuczają mu mięśnie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@LyFT ten Umai Emery mnie przekonał

0

@TheNekro94 to w love island macie księgowość?

1

@barcelonaLM nie no akurat bardzo dużo straci. Kariera została całkowicie rozbudowana przecież.

0

@DLFCB czyli co Zuckenberg w parę godzin stracił 6miliardow Euro? To ile on na dobre zarabia? 20?

1

@PatrychoO to u mnie jest dobrze. Przy RB fajnie obrońca atakuję przeciwnika to mi się podoba

0

@PatrychoO polecam analogiem przełączać. Też mi się wydaje,że za bardzo finezja wchodzi z daleka.
W Pesie jak miałeś swojego zawodnika i jego " kępkę trawy" to też mogło wszystko wchodzić

0

@PizzerMan zaczął byś palić więcej i więcej. Jak już ktoś pali to radzę nie liczyć fajek na sztuki, tak się praktycznie nie da.

4

@kuz wojna


Ludzie myślą,że to takie nieosiągalne i nigdy nas nie dotknie. Albo ze to się nikomu nie opłaca i to bez sensu.
Tymczasem na świecie jest pare toczących się wojen. Na Ukrainie cały czas jest wojna, w Afganie się dopiero skończyła. A sytuacją z Białorusią i wschodem to nie była/ jest mzonka.
Na dowód tego przyszedł mi list odnośnie stawiennictwa na szkoleniu w mojej miejscowej jednostce, niby nic, ale temat był.

7

@maroon do ogarnięcia. Ależ by to był program. La Rambla jest już znana w Internecie i myślę że tylko z tego miejscs szły by telefony.
Już widzę jak @Rewolucja123 daje mu wykład o taktyce i pyta się po zolniersku. "Co to kurwa jest" albo debatują na temat DeJonga, czyli niezłej wtopy transferowej!!

3

@PodkarpackiKibic chyba moje top 3 jeżeli chodzi o czas w roku. Nie ważne czy obchodzisz to czy nie, ale przełom października i Listooada to zawsze jest inny zapach w powietrzu, mroczna aura, mgła, specyficzny chłód i cisza na dworze po zmroku:)

2

@Dojaar język ciała.
A poważnie to Japoński, Norweski, Islandzki. Bez znaczenia, po prostu chciałbym umieć taki;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?