La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1334 Culés

6

Nie gram w to gówno, dopóki nie naprawią tych finezji z daleka. W trzeciej lidze pajace tylko tego używają i wchodzi im wszystko. No i pod względem przełączania zawodników to najgorsza fifa w historii.

7

@PatrychoO Ta i to strzelaja nawet jakieś ogóry typu Adama Traore XD

2

@PatrychoO Wystarczy tylko tych finezyjnych używać i wygrywa się mecze, chore xD

0

@Encore ja tellesem na 7 zgrania takie wale xD
@Kondziubarca i prostopadłe górą ;x

0

@PatrychoO niestety też wysoki ping powoduje że sie przegrywa. Warto sprawdzić neta

0

@PatrychoO polecam analogiem przełączać. Też mi się wydaje,że za bardzo finezja wchodzi z daleka.
W Pesie jak miałeś swojego zawodnika i jego " kępkę trawy" to też mogło wszystko wchodzić

0

@jeyx77x ale ja przełączam analogiem i tak źle jeszcze nie było

1

@PatrychoO to u mnie jest dobrze. Przy RB fajnie obrońca atakuję przeciwnika to mi się podoba

0

@PatrychoO Narazie grałem tylko kilka spotkań i jestem w 8 lidze więc dużo nie powiem :D ale pewnie pod koniec tygodnia będę się też denerwował :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?