jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oglądając PSG mam wrażenie a raczej przekonanie, że największym problemem tego klubu jest Neymar, straszny zjazd zaliczył ogólnie, ale zamiast grać na Leo to wybierają często lewą stronę na której Brazylijczyk nawet nie straszy rywali. Z Messiego można wycisnąć nadal kosmiczne ststystyki, ale trzeba mu dać piłkę. Argentyńczyk nie wpisuje się już w nowoczesny futbol bo nie jest w stanie grać w kolektywie jako element, musi być główna postacią, jak oddadzą mu piłkę i będą grali na niego Mbappe zacznie mieć o wiele więcej szans i każdy na tym skorzysta, czekam na pierwszy dłuższy okres gdzie nie zagra Neymar, będzie to z profitem dla drużyny
5
@mikael Koeman grał w tsmtym roku 4 miesiące meczy co trzy dni, w tedy nie było to usprawiedliwieniem, teraz jest?
Tego nie rozumiem w Polskiej piłce, wszyscoga grać co trzy dni tylko w Polsce to problem
0
@baartekk97 gdy masz w środku Krossa i Modricia to stwarzanie szans jest proste. Atak na bardzo dobrych kolegów niżej
0
@Rewolucja123 to jest różnica rzeczywistości. Mimo to Skończmy już tą przygodę z Ronaldem
0
@AllBundy Mingueza w tym sezonie wzór
0
Mingueza schowa Viniego do kieszeni
1
@FCB24 Xavi, Iniesta
0
@DaPidejpi Roberto zagrał taka fatalną piłkę zze to niebywałe. 4 metry od Suareza i gra na główkę, dobrze, że to wpadło
0
@Dankhog policzyłem do 11
1
@doc myślałem, że to oficjalne składy i był lekki zawał
0
@daniel32778 olales wesele dla meczu?
0
@Rewolucja123 mamy listopad. Tutaj musihy już około 500 minuty na spokojnie
0
@Rick Que, jeszcze się skończy zaczynać,ale poczekaj aż się zacznie kończyć
0
@patrykppp17 bimber sobie zrób. Zaoszczędzisz a każdy będzie zadowolony bardziej
0
@Cvzx skierowanie w ogóle broni w kogoś kierunku to mocny paragraf, jednak obowiązkowa służba wojskowa to dobry pomysł wszędzie
0
@puyol_presidend5 co ważne nie jest to przykład poukładanego Pedriego, tylko człowieka i gwiazdeczki Raioli, który ma siano w głowie. Może być ciekawie
1
@paweldunajecfcb nie ponieważ jesteśmy w Uni, zawsze będzie w porządku bo będą nas ratować póki będziemy się wywiązywać z zobowiązań.
3
Czyli Real nas rozjeżdża bez swoich kibiców?
0
@sintesox będzie porażka, boje się,że skończy się jakimś 5-0 i będzie smutno
0
@ElTomas jeżeli jest to miejsce z obrotem to będzie duży ruch i duże straty, jeżeli mały to kreatywna księgowość i przeklejanie dat, żeby nie odpisać. Taki biznes może jest spoko gdy twoją prawa ręka jest ogarnięta osoba i możesz wszystkiego dopilnować na ostatni guzik. No ale niestety też oraca24 na h.
Stacja, żabka?
1
@Kengo Rosjanie to zadziorne chłopy.
0
@Pablit a co słabo grał?
2
@clyde prześwietlenie kręgosłupa i wizyta u fizjoterapeuty to obowiązek, prześwietlenie głowy również. Żeby za trzy lata przy obiciu się o drzwi w pokoju kręgosłup nie pierd****ł i żebyś na wózku nie wylądowała.
Takie przypadki się zdarzały
1
@Amigo_Blanco dla mnie Cwiakała wcale nie kibicuję Realowi tylko Barcelonie. Czuję to w każdej jego wypowiedzi
2
@ElTomas franczyza? Nie zrobisz a się narobisz. 5 koła spokojnie,ale wszystko co w stratach to na twój koszt. Czyli w zasadzie zawszę
0
@Janiama jakby zaczął oddawać strzały to bym uwierzył że chce bramki strzelać:)
1
@reloaded tak czy siak będzie w dupsko
0
@BorzyKrzys jakiś miesiąc temu była tu dyskusja w której ktoś porównywał Guardiolę do Mourinho. Większość głosów,że jednak Mou jest lepszym trenerem xD
0
@JohnnyBarca te wyroki w zawiasach to niezły prank
0
@ElKamil i dobrze, samobójstwo.
To nie ma prawa wypalić