2

Oglądając PSG mam wrażenie a raczej przekonanie, że największym problemem tego klubu jest Neymar, straszny zjazd zaliczył ogólnie, ale zamiast grać na Leo to wybierają często lewą stronę na której Brazylijczyk nawet nie straszy rywali. Z Messiego można wycisnąć nadal kosmiczne ststystyki, ale trzeba mu dać piłkę. Argentyńczyk nie wpisuje się już w nowoczesny futbol bo nie jest w stanie grać w kolektywie jako element, musi być główna postacią, jak oddadzą mu piłkę i będą grali na niego Mbappe zacznie mieć o wiele więcej szans i każdy na tym skorzysta, czekam na pierwszy dłuższy okres gdzie nie zagra Neymar, będzie to z profitem dla drużyny

5

@mikael Koeman grał w tsmtym roku 4 miesiące meczy co trzy dni, w tedy nie było to usprawiedliwieniem, teraz jest?
Tego nie rozumiem w Polskiej piłce, wszyscoga grać co trzy dni tylko w Polsce to problem

0

@baartekk97 gdy masz w środku Krossa i Modricia to stwarzanie szans jest proste. Atak na bardzo dobrych kolegów niżej

0

@Rewolucja123 to jest różnica rzeczywistości. Mimo to Skończmy już tą przygodę z Ronaldem

0

@AllBundy Mingueza w tym sezonie wzór

0

Mingueza schowa Viniego do kieszeni

1

@FCB24 Xavi, Iniesta

0

@DaPidejpi Roberto zagrał taka fatalną piłkę zze to niebywałe. 4 metry od Suareza i gra na główkę, dobrze, że to wpadło

0

@Dankhog policzyłem do 11

1

@doc myślałem, że to oficjalne składy i był lekki zawał

0

@daniel32778 olales wesele dla meczu?

0

@Rewolucja123 mamy listopad. Tutaj musihy już około 500 minuty na spokojnie

0

@Rick Que, jeszcze się skończy zaczynać,ale poczekaj aż się zacznie kończyć

0

@patrykppp17 bimber sobie zrób. Zaoszczędzisz a każdy będzie zadowolony bardziej

0

@Cvzx skierowanie w ogóle broni w kogoś kierunku to mocny paragraf, jednak obowiązkowa służba wojskowa to dobry pomysł wszędzie

0

@puyol_presidend5 co ważne nie jest to przykład poukładanego Pedriego, tylko człowieka i gwiazdeczki Raioli, który ma siano w głowie. Może być ciekawie

1

@paweldunajecfcb nie ponieważ jesteśmy w Uni, zawsze będzie w porządku bo będą nas ratować póki będziemy się wywiązywać z zobowiązań.

3

Czyli Real nas rozjeżdża bez swoich kibiców?

0

@sintesox będzie porażka, boje się,że skończy się jakimś 5-0 i będzie smutno

0

@ElTomas jeżeli jest to miejsce z obrotem to będzie duży ruch i duże straty, jeżeli mały to kreatywna księgowość i przeklejanie dat, żeby nie odpisać. Taki biznes może jest spoko gdy twoją prawa ręka jest ogarnięta osoba i możesz wszystkiego dopilnować na ostatni guzik. No ale niestety też oraca24 na h.
Stacja, żabka?

1

@Kengo Rosjanie to zadziorne chłopy.

0

@Pablit a co słabo grał?

2

@clyde prześwietlenie kręgosłupa i wizyta u fizjoterapeuty to obowiązek, prześwietlenie głowy również. Żeby za trzy lata przy obiciu się o drzwi w pokoju kręgosłup nie pierd****ł i żebyś na wózku nie wylądowała.
Takie przypadki się zdarzały

1

@Amigo_Blanco dla mnie Cwiakała wcale nie kibicuję Realowi tylko Barcelonie. Czuję to w każdej jego wypowiedzi

2

@ElTomas franczyza? Nie zrobisz a się narobisz. 5 koła spokojnie,ale wszystko co w stratach to na twój koszt. Czyli w zasadzie zawszę

0

@Janiama jakby zaczął oddawać strzały to bym uwierzył że chce bramki strzelać:)

1

@reloaded tak czy siak będzie w dupsko

0

@BorzyKrzys jakiś miesiąc temu była tu dyskusja w której ktoś porównywał Guardiolę do Mourinho. Większość głosów,że jednak Mou jest lepszym trenerem xD

0

@JohnnyBarca te wyroki w zawiasach to niezły prank

0

@ElKamil i dobrze, samobójstwo.
To nie ma prawa wypalić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?