- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
0
Ktoś wie więcej o tej sytuacji z Baldwinem? Nie wygląda to jakby wypadek w trakcie kręcenia sceny, bo oberwali by najprawdopodobniej aktorzy. Coś jak w przypadku Brandona Lee. Może to było na zasadzie, że wziął giwerę myśląc, że zabawka i dla żartu w nich strzelił, co by było chyba jeszcze większą traumą.
0
@arasz1819 prawdopodobnie się wygłupiał na planie.
3
@arasz1819 Przecież w ujęciach broń nie zawsze jest skierowana w innego aktora.
0
@Gall ale jak się jej "używa" to przeważnie w stronę aktora innego. I nic nie piszą o okolicznościach więc to może być prawdopodobne, że wygłupy jakieś były.
0
@Cvzx skierowanie w ogóle broni w kogoś kierunku to mocny paragraf, jednak obowiązkowa służba wojskowa to dobry pomysł wszędzie
0
@arasz1819 W westernach często strzela się w kierunku kamery. Prawdopodobnie tak to właśnie wyglądało...
0
@BorzyKrzys @arasz1819
Postać grana przez Baldwina znajdowała się w kościele. Asystent reżysera wręczył aktorowi rewolwer z informacją, że jest „cold”. Baldwin ćwiczył wyciąganie broni z kabury. Ekipa krzątała się po planie robiąc ostatnie przygotowania do realizacji sceny. Operator kamery stał przy monitorze sprawdzając potencjalne ujęcia. Przy monitorze stała również autorka zdjęć, Halyna Hutchins, zerkając mu przez ramię, a za nią był jeszcze reżyser, Joel Souza. Baldwin za pierwszym razem wyciągnął bezbłędnie broń z kabury. Za drugim razem jednak broń (która nie powinna być niczym naładowana) wystrzeliła. Pocisk (nie doprecyzowano jeszcze jakiego typu, bo zwrot „live single round”, który się pojawił w wewnętrznej komunikacji związku zawodowego oznacza broń naładowaną „czymś”) przeleciał obok operatora, trafił Hutchins w ramię, przebił się na wylot i uderzył jeszcze w Souzę. Próbowano zatamować na miejscu krwawienie ciężko rannej Hutchins i przetransportować ją helikopterem do szpitala, ale niestety nie przeżyła tego.
0
@Cvzx No to niezły przypadek. Ciężko winic kogokolwiek poza człowiekiem od rekwizytów. Swoją drogą @BorzyKrzys są jakieś współczesne dobre westerny? Poza "True grit" nic nie przychodzi mi do głowy. Jeszcze jakieś kilka kretyńskich komedii w takim klimacie gdzies się przetoczyło. Kto dzisiaj kręci westerny?
0
@arasz1819 Oczywiście, że są. "Zjawa" z LDP to przecież western, "Nienawistna ósemka" Tarantino, na Netflixie "Ballada o Busterze Scruggsie" czy serial "Goodless" z 2017. "Django" to też western. Poza tym "Slow West", "Bracia Sisters", "Nowiny że świata", "Hostilies", remake "Siedmiu wspaniałych". Tarantino, Bracia Coen, Innaritu. Całkiem mocne nazwiska.
0
@arasz1819 z tego co czytałem to jest to niskobudżetowa produkcja i podobno na planie panował niezły chaos, podobno też sporo osób odeszło z pracy i na szybko szukali ludzi. Mało kto tam się przejmował BHP
0
@arasz1819 Obejrzyj serię z brudnym Harrym ile tam jest najazdów kamery na jego facjatę i lufę to samo w wielu westernach, to oczywiście jest możliwe ale mało prawdopodobne.
A o teoria o wzięciu giwery i zabawie raczej odpada raz to nie jakiś debiutant który podniecił się że trzyma w ręku broń bo facet ma setki filmów na koncie a nawet jeśli to ktoś bierze pieniądze za to by ta broń nikomu nie zrobiła krzywdy i nie jest nią Baldwin.