3

@DIPENNN szczerze? Wczoraj aż takiej tragedi De Jong nie grał, z braci był nawet lepszy niż Frankie

1

@dv7wisnia w tej formie nawet mnie nie rusza, ale w tej Facebookowej? Strasznie irytuję

0

@Criss18Barca Depay spokojnie by ładował, on gra trochę sam w tym ataku, w tamtym sezonie mieliśmy mnóstwo okazji z przodu i można zakładać, że gdyby tyle tego miał to mógłby teraz mieć jeszcze lepsze ststystyki. No umówmy się, nie ma kto mu dograć tych piłek. Dostał dwie świetne, powinien strzelić, nie dał rady, ale myślę, że się odkuje!

0

@Criss18Barca dokładnie, mimo to trzeba wziąć winę na klatę i iść dalej, tak poznaje się klasowych zawodników. Memphis zawalił dwie setki no i trzeba to przegryźć. Musimy pamiętać jednak, że z Cadizem nasz atak miał tylko dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, poza tym nic. To jest trochę smutne niestety. No i w zasadzie gdyby nie Depay to w ataku też była by straszna bieda bo tylko on tam coś działał poważnego.
Poza bramkami a raczej ich brakiem to Holender podobał się bardziej niż z Granadą. Brał więcej piłek na siebie, szkoda,że akurat na niego spada wina, z drugiej strony on sobie z tym spokojnie poradzi i to jest ten plus i ciężar lidera, jestem pewien, że sobie z tym doskonale poradzi!

1

Facebook jest wylęgarnia troli jak i cały Internet,ale nic nie dolało tyle oliwy do ognia co ta zasrana emotka smiejacej się mordy pod każdym postem. Nic mnie bardziej nie irytuję, każdy artykuł, temat poważny czy nie i tak jest ta mordka. Gdyby to wyeliminować to świat stałby się piękniejszy.
Najgorsze jest gdy ktoś piszę spokojny komentarz, merytoryczny bez przekleństw, żadnych zmuszać do swojej racji w bardzo miłym i uprzejmym tonie a jeden głąb rzuci tą emotka... No irytuję...

0

@IronSanHybrid już bez przesady, setkę zepsuł, ale musi grać sam cały czas

0

@Roobo Collado to w presezonie był cieniutki na tle Demira. Przestańcie już z tym średniakiem

1

Demir jest katastrofalny

0

@kingJAMES Nazario też? Mimo,że każdego z nich jakością zjada i wysrywa?

0

@Image już nie raz ludzie z Hiszpanii potwierdzali,że taka godzina nie jest wygodna. Z resztą zawszę były problemy z grą w środku tygodnia 22

0

@CuleNaZawsze1899 następny w grudniu xD

2

@Qba2312 1,2 z tego co pamiętam

2

@wildzenon12 bo każdy przypadek jest inny, zwłaszcza w sporcie, który polega na mikroruchach, sekundach i wypadkowej zdarzeń

0

@Kettger w takim razie FIFA 23 będzie najgorsza w historii. A tak szczerze to narazie brak jakiś wielkich minusów i raczej mało kto narzeka.

0

Dzisiejszy dzień nabrał by kolorów jeżeli Ansu dostałby chociaż powołanie;))

0

@Survier tak, nie umie mnie Holender przekonać. Zawzięcie go broniłem dwa lata, ale w tym sezonie musi stać się topowym piłkarzem,jeżeli się nie stanie to podziękował bym mu w lato. Coś jak Fabregas i Sanchez. Obaj genialni i w innych klubach osiągnęli sporo, tak samo będzie z De Jongiem jeżeli odejdzie. Najwyższa pora ogarnąć przeżuty, przyśpieszanie akcji i szybciej piłkę rozgrywać

2

@PodkarpackiKibic szczęście i passa nowicjusza. Oglądałem sporo meczy Rannes, nie chcę mi się wierzyć,że tak będzie grał cały czas

0

@Cvzx klą to klemą ląglę

0

2

@Alvarinho najlepsza drużyna na świecie.

3

Dostałem Kamicy ślinianki, pierwszy raz w swoim dorosłym życiu poczułem na własnej skórze czym jest polska służba zdrowia. Kabaret, cyrk na kółkach i dezorganizacja. Mój przypadek nie jest patowy, ale nieleczony skończyłby się na stole operacyjnym. Dowiedziałem się tego u lekarza doraźnego ponieważ dostać się do zwykłego było niemożliwe w tym tygodniu, prywatnie wcale nie lepiej.
Doktor był na szczęście doświadczony i bardzo uprzejmy ponieważ mój przypadek jest bardzo rzadki i bez wywiadu ze mną chodził bym po dentystach zamiast po laryngologach. Bardzo dużo kabinowania, chodzenia z miejsca w drugie. Dziś prywatnie staram się dostać do laryngologa i zapewne uda mi się to prywatnie, ale,żeby się dostać i tak muszę czekać do 16:00, żeby w ogóle zadzwonić i dogadać się z panią doktor.
Rozumiem tych ludzi, którzy drżą jape w szpitalach, klną do lekarzy, wyzywają recepcję i to tłumami wyzywają tych ludzi. No ale też rozumiem obsługę służby zdrowia, mają panie cierpliwość do tych wszystkich ludzi, oni i tak za dużo nie mogą zrobić, ale jest to temat, który powinien zostać przez każdy rząd opracowany przede wszystkim i jak najszybciej
Słynny tekst " muszę tydzień przed wiedzieć, że będę chory" " trzeba mieć zdrowie, żeby chorować" nie są z rękawa, z tym na prawdę trzeba coś zrobić ponieważ ludzie rzeczywiście się męczą i to nawzajem. Jak wspominałem, mój przypadek nie jest jakiś śmiertelny, bardzo poważny, ale nie trudno kamnice pomylić że świnka czy z węzłami chłonnymi i czekać do póki ci cała twarz nie zamieni się w koło. To wymaga specyficznej diety i rezultaty są natychmiastowe, ale gdybym wszystko zrobił jak chcę rząd to za tydzień poszedłbym dopiero do lekarza, on by mnie na zabieg wpisał bo nic innego by nie pozostało. Ciężki temat

0

@Gaz podejrzewam,że oni się lepiej znają od nas xD

0

@Pilka_jest_okragla z tym złotym pokoleniem to też głupoty pieprzycie. Tak jakby Niemcy, Włochy, Francja to było przeciwnicy których powinni w odpowiednich turniejach pokonać. Bardzo silne były te kadry na zwycięskich turniejach

0

@PatrychoO tiki taki to wszyscy od Busquetsa powinni się uczyć

0

@RosjaninBut jak to Rosjan. Kayene najtańsze z korkiem wstydu schowanym jak najgłębiej. Ulubione auto wschodnich sąsiadów

0

@patry295 zasady zabraniają grać wyżej drugiej drużynie niż pierwszej. AZA to jakaś tam marka i rączej nie spadną

0

@patry295 Bielse bym chciał, ale to trener na zespoły gorsze które mogą aspirować do wielkich rzeczy. Marcelo to też taktyk, charyzmatyczna postać i przygotowanie fizyczne jest u niego ważne. Można dać szansę mu zwłaszcza, że Barcelona topem nie jest. Jednak głosy negatywne jak najbardziej rozumiem

0

Może Shreuder na pierwszego trenera? Bylo mnóstwo przypadków gdzie drugi trener objął drużynę po pierwszym i był zwyczajnie lepszy. Taki Di Matteo po AVB w Chelsea? Tito Vilanova też kontynuował projekt Guardioli i wcale źle to nie wyglądało

0

@pride1899 myślę, że charakter Koemana nie pozwala na słuchanie w 100%Shreudera

1

Dla mnie największym zdziwieniem, że Koeman jako były obrońca i w zasadzie jeden z czołowych w historii ma problem, żeby ustawić odpowiednio tą formacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?