La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1892 Culés

8

Depay wczoraj zawalił nam mecz. Skoro krytykujemy zawodników defensywnych za błędy jeśli je popełnią to trzeba skrytykować Holendra. Niewykorzystana 200% sytuacja starczyło nogę dołożyć. Druga też świetna.

0

@Criss18Barca dokładnie, mimo to trzeba wziąć winę na klatę i iść dalej, tak poznaje się klasowych zawodników. Memphis zawalił dwie setki no i trzeba to przegryźć. Musimy pamiętać jednak, że z Cadizem nasz atak miał tylko dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, poza tym nic. To jest trochę smutne niestety. No i w zasadzie gdyby nie Depay to w ataku też była by straszna bieda bo tylko on tam coś działał poważnego.
Poza bramkami a raczej ich brakiem to Holender podobał się bardziej niż z Granadą. Brał więcej piłek na siebie, szkoda,że akurat na niego spada wina, z drugiej strony on sobie z tym spokojnie poradzi i to jest ten plus i ciężar lidera, jestem pewien, że sobie z tym doskonale poradzi!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?