- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
3
Dostałem Kamicy ślinianki, pierwszy raz w swoim dorosłym życiu poczułem na własnej skórze czym jest polska służba zdrowia. Kabaret, cyrk na kółkach i dezorganizacja. Mój przypadek nie jest patowy, ale nieleczony skończyłby się na stole operacyjnym. Dowiedziałem się tego u lekarza doraźnego ponieważ dostać się do zwykłego było niemożliwe w tym tygodniu, prywatnie wcale nie lepiej.
Doktor był na szczęście doświadczony i bardzo uprzejmy ponieważ mój przypadek jest bardzo rzadki i bez wywiadu ze mną chodził bym po dentystach zamiast po laryngologach. Bardzo dużo kabinowania, chodzenia z miejsca w drugie. Dziś prywatnie staram się dostać do laryngologa i zapewne uda mi się to prywatnie, ale,żeby się dostać i tak muszę czekać do 16:00, żeby w ogóle zadzwonić i dogadać się z panią doktor.
Rozumiem tych ludzi, którzy drżą jape w szpitalach, klną do lekarzy, wyzywają recepcję i to tłumami wyzywają tych ludzi. No ale też rozumiem obsługę służby zdrowia, mają panie cierpliwość do tych wszystkich ludzi, oni i tak za dużo nie mogą zrobić, ale jest to temat, który powinien zostać przez każdy rząd opracowany przede wszystkim i jak najszybciej
Słynny tekst " muszę tydzień przed wiedzieć, że będę chory" " trzeba mieć zdrowie, żeby chorować" nie są z rękawa, z tym na prawdę trzeba coś zrobić ponieważ ludzie rzeczywiście się męczą i to nawzajem. Jak wspominałem, mój przypadek nie jest jakiś śmiertelny, bardzo poważny, ale nie trudno kamnice pomylić że świnka czy z węzłami chłonnymi i czekać do póki ci cała twarz nie zamieni się w koło. To wymaga specyficznej diety i rezultaty są natychmiastowe, ale gdybym wszystko zrobił jak chcę rząd to za tydzień poszedłbym dopiero do lekarza, on by mnie na zabieg wpisał bo nic innego by nie pozostało. Ciężki temat
0
@jeyx77x @Bykunn , @masq
0
@jeyx77x klą* nie klną
0
@Cvzx klną jest poprawnie.
0
@Cvzx klą to klemą ląglę