jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq przecież Sterling to chyba najlepszy lewoskrzydłowy na świecie, to,że u Pepa nie gra to wina kosmicznej DRUZYNY.
Z tego trzeba korzystać
0
@barcelonaLM to przykłady,że ma bardzo dużo
1
@sendesara żeby się odbudować po pół roku na ławce?
0
@Roni/VEB za głupi? Od kiedy to głupi facet? Był jego pupilkiem przez pół dekady, to najwyższy poziom piłkarski
6
Ciekawi mnie powód odsunięcia od składu Sterlinga. Od początku przygody w City Pepa Guardioli Sterling miał pierwszy skład. Na początku tworzył zabójcze skrzydła z Sane, potem zmiana koncepcji i Niemiec nie mógł przystosować się do gry na prawej flance a Pep chciał skrzydłowych schodzących do środka. Zaczął tworzyć skrzydła z Mahrezem, czasem z Bermardo Silvą czy Fodenem. W tamtym sezonie Phil zastąpił Sterlinga na lewym skrzydle a teraz Grylish. W zasadzie Sterlinga stworzył Guardiola, grał u niego wszędzie nawet na 9 mu się zdarzało a teraz nagle po 5 latach zostaje odstawiony na boczny tor. Jeżeli Laporta chciałby zrobić coś dobrego dla klubu to wypożyczenie Raheema Sterlinga było by fantastyczne, to nadal top skrzydłowy, nawet w zasadzie na Euro udowodnił,że na lewej flance jest numerem 1 i to,że nie gra u Pepa powinno być okazją dla wielu, wielu klubów.
0
@Huck dobra panie, ile kosztuje i czemu tak drogo?
1
@BordeR chciwość
0
@MarianoItalianoVero ale bardzo mi się podoba, gdy zobaczyłem wersję Tsi 2.0 to się rozmazyłem
0
@Kengo nie wierzą bo w Bibli jest napisane,że jest jeden, nie mam pojęcia co jest w innych księgach,ale podobno Koran od Mahometa jest bardzo mało możliwy lub prawdopodobny. Tak słyszałem tylko
0
@socha złe samopoczucie to znaczy co? On nie palił blantów i pił wódki do 5, możliwe, że po prostu się przeziębił jak normalny człowiek, być może problemy żołądkowe, albo inne tego typu rzeczy, trening osłabionym jest bez sensu, łatwiej o kontuzję a pracy dobrze niewykonasz, niech odpocznie i jutro normalnie wróci
0
Szukamy z ojcem auta dla mła i tak mi stąd nie z owąd przechodząc obok VW Scirocco zakochałem się. Co sądzicie o tym modelu?
0
@VbamboeB nie mi to oceniać, js tylko mówię co jest w Bibli:D
2
W tej aferze z Braunem to nie spodobał mi się Kamysz, który zasłonił się Bogiem, mówiąc " jak Pan może mówić takie rzeczy powtarzając codziennie Szczęść Boże"
A no to Pan Kosiniak - Kamysz nie wie, że w Piśmie Świętym jest napisane, że kara Śmierci jest jak najbardziej dozwolona? Tak powiedział Pan Bóg i jest to zapisane " kto wyleje krew człowiecza, przez człowieka krew jego wylana będzie, bo na wyobrażenie Boże uczyniony jest człowiek"
1 Mój 9:6
Jeżeli już mamy się trzymać wiary to tej prosto od Bibli i Boga a nie od kościoła i jakiś Katolicyzmow, które też powinny być karane śmiercią, bowiem ten kto głosi inną ewangelię też powinien ponieść kare śmierci.
0
@Djzordon City i Chelsea to mają kupę kasy z Premier League, w zasadzie pieniądze Szejków i Ruskich są im żeby w razie wypadku i niepowodzenia transferowego nie spaść ze stołka. Za same prawa tv mogli by tego Kyliana kupić
1
@PatrychoO jak już ktoś ma przyjść to tylko ktoś z doświadczeniem, bogatym doświadczeniem i z jakimś poważnym pomysłem na klub. Do odbudowy nasuwają się takie nazwiska jak Conte, Wenger i to chyba tyle.
0
@TheNekro94 jak mówiłby że każdego rozwalimy to ludzie robili by z niego głupka.
0
@Kurkmen a Conte to w ogóle zna Hiszpański
1
@IronSanHybrid YT to prywatny wytwór i może sobię robić na co ma i ochotę
1
@GeneralXavi dawanie mu 10 też było dosyć dziwnym zabiegiem. Za dwa lata możemy o nim zapomnieć,że istniał a tutaj wielki numer. Inna sprawa, że od niego bije potencjał i talent, ale znów z drugiej strony lekarze potwierdzają,że to długa kariere nie bedzie bo kolano będzie dawać znać. Na miejscu klubu po jakimkolwiek większym sezonie postanowilbym pozbyć się Ansu i zainkasować krocie.
0
@barcelonaLM jeszcze kogoś obchodzi ta Corona? Może na wiosnę był ten temat,ale teraz już nikogo to nie obchodzi. Na jesień też nikogo to już nie będzie obchodzić
0
@barcowy1899 jeszcze tak, ale jeżeli nie zmieni paru rzeczy do kluczowych meczy,trzeba będzie porozmawiać na ten temat
0
@pres SuperLiga to było by to samo co liga mistrzów tylko w formacie Ligi, potem pucharu/ drabinki i bez mafi uefy i przekrętów z jej strony. To,że na początku pokazali kluby założycielskie to nie znaczy,że tylko oni by tam grali. Po upadku pierwszego projektu Prezes Juve potwierdził, że miały być spadki i awanse i wszystko miało działać o wiele sprawniej niż w Lidze Mistrzów, te kluby o których mówisz mogły by awansować do pierwszej dywizji i walczyć o drabinke i zarobić o wiele więcej niż w lidze mistrzów.
0
@FCB24 podszedł do swojego zawodu nieprofesjonalnie, koncert zagrał albo raczej próbował zagrać na wyjebce
2
@Gaz w Barcelonie problemem są pensje? Wow, nie gadaj:D
1
@wojopancer Goretzka jest piłkarzem, którego chciał tutaj Koeman
0
@MichuPlayPL w mecz w poniedziałek xD
0
@Chakalaka minuty mógłby dostać już u tak wystarczająco oszczędzany był od wiosny
1
@blaugrana1980 szanuję za użycie słowa murzyn. Też uważam że koło Aroujo powinien grać bydlak
20
Ale te stroje ze wczoraj to ladniitkie
0
Balde będzie musiał teraz zagrać, roni się nieźle;)