0

@AlexDark00 przykład Wernera pokazuje,że coś jest nie tak skoro tyle lat grasz w gorszej Lidze, przerastasz ja a u tak nikt Cię nie kupuję

0

@amanter jako przyszły komandos, tak jest!

0

@Joe_Pesci dziwne, Athlatic ma problemy z zawodnikami, ma mnóstwo kasy, spokojnie by zapłacili tyle ile chcę

0

@Geble ale miesiąc temu też tak mówiliście xD

0

@paweldunajecfcb dwa sezony tak, potem już nie

0

@JANEK777 obostrzenia powinny być raz i skutecznie. Ci co mają Covid zajmują miejsce w szpitalu tym którzy na praede tego potrzebują i o to w tym chodzi. Obostrzenia mają sens oczywiście, się ile procent Polaków traktowało to poważnie? 0/5%1%?

3

@VamosRakieta kontuzję zniszczyły mu karierę, pozostaje podziękować Valverde,że nie zadbał o niego odpowiednio

4

@PatrychoO co wy ciągle z tymi kontuzjami. Kontuzji mięśniowej nie miał od listopada a to była jego bolączką. Koeman pokazał, że wystarczy się trochę za niego wziąć i jakoś kontuzji nie łapie

2

@Kettger a co najlepsze to jego najlepszy mecz to El Clasico, debiut w pierwszym składzie. Zero błędów, nie tracił piłki, do przodu, drybling podanie. Potem wszystko się zaczęło pierdoli...

1

@Yosemite zawsze wychodzę z podziwu jak uświadamiam sobie, że cieniutkie Atletico wówczas kupiło chyba w tedy top 9 na świecie za gruby hajs z Porto.

4

@MesQueUnClub96 skurcz w wodzie to nie jest problem. To strach i brak kontroli nad sobą gubią ludzi

0

@ShawnC jakby Umtiti z dychy zszedł do 3-4 to może tu karierę kończyć, dwa razy lepsze obrońca od Langleta

0

@Ghotti piękny 2013 mi się przypomniał.
Naszym transferem będzie Puyol:D

4

@qbuteq pamiętaj, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma i zamykaj drzwi tak,żeby je potem swobodnie otwierać. !

1

@iksajotien gdyby nam koszulki jeszcze raz kappa robiła

0

@DonMatteo901 2,2,4,8,9

0

@barcelonaLM remis? Gdzie? Czemu o złocie olimpijskimi i Mundialu u-20 się nie mówi

1

@Bykunn bardzo Cię szanuję na ten stronie. Tak tylko mówię, żeby była jasność

0

@KORTIS a co to departament bezpieczeństwa narodowego,że macie związane języki? Czemu nie potraficie wyjść do ludzi i jak ludzie powiedzieć. "Miałem lepsze pieniądze i lepsze perspektywy, uważam, że to będzie lepsze dla mojej kariery" z szczerość zawszę człowiek uszanuję, inaczej jak w ostatni dzień okienka odchodzisz.

0

@NaFazieHitman przecież okienko jeszcze trwa. W takiej Rosji spokojnie Collado mógłby pograć. Ta liga nie ma takich piłkarzy więc mógłby się tam nieźle wyróżnić

1

@fortunate_son mógł zostać kaleką tak na prawdę.

0

Trochę mimo wszystko mnie dziwi decyzja o tym,że Fati przejmuję numer 10
Rzeczywiście Ansu miał wszystko w swoich rękach żeby kiedyś otrzymać ten numer ale w tej chwili to zrobili z niego zbawcę na którego czeka całe Camp Nou. Uważam, że 10 powinien dostać Memphis jako piłkarz, który będzie po prostu dowodził tą drużyną z przodu.
Niepokój budzi kontuzja która spowodowała 10 miesięcy przerwy. Często dyskutujemy o piłkarzach którzy znikają po takich kontuzjach ale też o tych którzy odradzają się jak Feniks z popilu. Szukam piłkarza na którego mógłby powołać się Ansu z którego mógłby czerpać inspirację i wskazówki jak wrócić do formy. I okazuje się, że nie trzeba daleko wyjeździć za Barcelonę. Jego nowy kumpel z którym łapie większe więzi jest obok niego w klubie i nawet jest głównym filarem ofensywy, mianowicie Memphis Depay,który dwa lata temu zerwał więzadła krzyżowe a jednak wrócił i wygląda znakomicie. Oby chłopcy pomogli sobie nawzajem i stworzyli Duo!

0

@bolinho89 tu trzeba szukać wzmocnień. Kessie, Goretzka czy Lacazette

0

@Mathew86 ja pierdolę. Tu nigdy chodzi o biznes, przestańcie z tym sportem i jakimś myśleniem o trofeach czy jakiejś grze z kosmosu. My mamy półtora miliarda dlugu. Półtora miliarda.
Może inaczej, 15 000 000 00 długu

0

@tomcias10 a do tego było bardzo blisko

1

@Firestone oczywiście,że tak, łącznie to udało nam się zaoszczędzić 200 mln euro z samego wynagrodzenia. Od tego trzeba zacząć, jesteśmy na skraju bankructwa i jedynie czego się boje, że zaraz De Jong, Pedri i reszta piłkarzy zacznie odchodzić żebyśmy mogli w ogóle grać w LL

0

@Sysia11 każdy chciałbym dostać drużynę z taką głębia składu, jakością i z pieniędzmi na kogo tylko chcesz.

1

@ściah wstawcie jakiś przypięty post na głównej o tym po co i czemu stało się to co się stało bo krótkowzroczne myślenie niektórych to mnie osłabia, najgorsze że tu i zasłużeni i mądrzy użytkownicy się popisują głupota

1

@Bykunn ponieważ tutaj sport już nie ma znaczenia trzeba ratować finanse i to żeby było nas stać na utrzymanie De Jonga, Pedriego czy Aroujo.

1

@Bobo25 najważniejsze w klubie sportowym który jest jedną wielką korporacja jest nie bycie zadłużonym na półtora miliarda euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?