jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zTx oduczny się myśleć o trofeach a zacznijmy w końcu cieszyć się tym że jesteśmy w Lidze Mistrzów
2
@Rust_Cohle jestem w szoku,że ktokolwiek oddał głos na Penie, Umtitiego i Pjanicia
5
@barteq dostaliśmy 10 mln i 40 za rok plus pozbyliśmy się około 200 mln euro pensji. Bardzo dobre ruchy
0
W tej chwili to nie wiem gdzie miałby grać Braitwhite. Szpica i lewe skrzydło są zajęte. Odpowiednio przez Aguero, Fatiego i De Jonga a lewe skrzydło przez Depaya, Coutinho itp. jestem pewien że wrócimy do 4-3-2-1. Albo do 3-5-2. Depay przynajmniej z Lukiem będzie mieć jakieś tam porozumienie i niech grają i ciułają chłopaki punkty, oczywiście zdrowy Ansu, który wraca do tej formy gdzie cały czas progresował to odrazu zmiana ustawienia i gra Depay, Ansu.
Jestem ciekaw Bayernu
0
@Mns21 głos rozsądku
5
Koniec końców Alemany i Laporta się w pewnym stopniu wybronili. Narzekanie na Luuka jest straszne, ja się cieszę, że możemy rejestrować pilkarza a tutaj widzę jakiś ból bo to nie ten kaliber xD ludzie drodzy, będziecie płakać oj płakać jak za chwilę Dr Jong ale Frankie będzie z Aroujo i Pedrim w premier League śmigać
0
@VenoM na to co mówię wszystko wskazuje. Lepsze to niż niepoprawny optymizm jak u zdecydowanej większości
0
@masq podobno właśnie Laporta wali depresanty z tego wszystkiego
6
Piękny jest płacz, że wypychamy Griezmana a nikogo w zamian nie ma. Ludzie kochani, my się ocieramy o BANKRUCTWO
To jest dopiero początek tego co nas czeka niedługo, będzie boleć oj będzie, jak Pedri z De Jongiem odejdą do Angli, Memphis dostanie propozycje z topu, przecież jego obecny kontrakt to śmiech za takiego gościa. Aroujo pięknie będzie w Chelsea chodził. Następne długie lata będziemy się męczyć ze starymi wychowankami i z zawodnikami byle by z top 6/5 nie wypaść. Odejście Messiego to upadek projektu sportowego a pozostanie Messiego było by autostrada do Bankructwa
0
@cules100pro ja chętnie, kolejny gościu co jednak jest cieniutki niż jego początek. Na prawdę nie jest to żaden wybitny piłkarz
0
@cat_r37 Barca jest bankrutem, czaisz
0
@Survier czytam o tym co piszesz i jakoś to w ogóle nie pasuje do tego co gra albo nie gra ten chłopak
0
@BorzyKrzys jako przyszły żołnierz z deczka ciśnienie zostało podniesione
2
@macio_944 rok temu o tej porze nawet okienko nie było jeszcze otwarte
1
@Kettger pomijając wszystko. To akurat w dzisiejszych czasach patrzenie na wiek u 30 latka to kpina. A już w ogóle patrząc na styl Griezmana, wydolność, etykę pracy. 35 lat to wiek w którym Griezman może być nadal przydatny Barcelonie. Wróć! Atletico
0
@Woland10 Szatnia potrzebuję Cavaniego, Ronaldo czy Varana to są dziesiątki trofeum, które można wnieść na Pod Traford i przekazywać doświadczenie
2
@macio_944 Michał i rower, szkoda,że pogoda pod psem to może by pojechał po Gabonczyka
0
@Ojciec5tkidzieci niestety, komputery dysku się niezłym narkotykiem
1
@bartas97 ci gorsza piszą o nim jak o top pomocniku gdzie on nawet koło Pedriego nie stał. 30 baniek to za dużo, tak to jest jak jako 16 latek wyjdzie Ci mecz i potem jedziesz na tym parę miesięcy. Aouar też na niezłej opinie leci już drugi sezon.
2
@Barca1922 no ludzie kochani, działa na was nazwisko, Camavinga to nie jest żaden crack, a te 30 mln to zdecydowanie przesada jak na rok kontraktu jakiegoś chłopaka,który zabłysnął, ale im dalej w las tym gorzej:D
0
@masq na szczęście w zeszłym sezonie brał już gorzej i na podstawie tego lepiej wnioski wyciągnąć.
3
Mam wrażenie, że po takim lecie okienko nie skończy się tak po prostu. Moim zdaniem będzie się działo i to nawet w naszym klubie. Dużo klubów potrzebuję wzmocnień i będą tasowania.
1
@masq przestań, ile meczy obejrzałeś, żeby stwierdzić, że Camavinga to kocur?
Ja Rannes oglądałem w tamtym sezonie. Spuścił z tonu, nie jest wart tych milionów co chcą za niego. Ilaix jest od niego lepszym piłkarzem moim zdaniem. Nic nadzwyczajnego nie gra ten młody murzynek
0
Sprzedaż Emersona to tylko początek przyszłości, która nie jest dla nas swietlana.
Myślicie, że De Jong, Depay będą co roku obniżać wynagrodzenie żeby grać? Albo rezygnować z gotówki na rzecz Barcelony? Przeztasowanie na szczycie jest okrutne i nie wierzę,że nawet po zejściu z pensji tych wszystkich za drogich piłkarzy uda nam się namówić przyszłe gwiazdy piłki nożnej, żeby zostały w Barcelonie. Musimy zacząć zarabiać i spłacać dług, chude lata przed nami a postacie Pedriego, Aroujo, Ansu i reszty brygady znajdą ciepły przytułek w Premier League lub bogatych klubach.
Laporta tego nie udźwignie
0
@PatrychoO np Pertey:D
1
@Gaz ludzie tu niepomagali, nikt nie rozumiał. Wszyscy tylko nieskazitelny Laporta co 20 lat temu kupil Ronaldinho tylko dlatego, że Beckhama wziął Real i to tylko i wyłącznie dzięki Rosselowi, który jest po jednych pieniądzach z Bartomeu xD.
0
@MichalZZZ to też jest chyba nasz piłkarz, zaraz powinien wracać ale obiło mi się o uszy że nawet do końca roku może się zdrowic. Nie mniej jednak, kariera już skończona
0
@clyde tutaj mamy rączkę Valverde i przygotowana fizycznego. To nie do końca wina Cou, że w lato 2018 zaczął się kończyć
0
@masq kibicuję od 2009 i tak, też to zauważyłem. Nie pamiętam przypadku,że ktoś po tragedii wszedł potem i coś znaczył dla tego klubu.
1
@Pawel13sz dziewięć, silna, wysoka a takie Ben yedery i jinenezy kompletnie do Depaja nie pasują