La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

1

Mam trochę deja vu. Rok temu o podobnej porze wszyscy się tutaj zebrali by dyskutować na temat transferowych plotek i oczekiwać na jakieś wieści z biur Barcelony, w których światła się świeciły do późnej nocy, a Bartomeu i spółka rzekomo starali się wzmocnić skład. Rok później, przy innym zarządzie, niemalże podobna sytuacja, znów wszystko na ostatnią chwilę :D

IMO nikt nie przyjdzie, więc ważniejsze pytanie jest takie, czy Laporta z ziomkami zamówią sushi jak rok temu Bartomeu ze swoimi ziomkami, czy coś innego.

1

@macio_944 robią szum żeby móc później powiedzieć "próbowaliśmy do samego końca" :D

2

@macio_944 rok temu o tej porze nawet okienko nie było jeszcze otwarte

0

@jeyx77x Aaa masz Pan rację. Ze względu na przedziwny sezon zostało otwarte później. Mea culpa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?