La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

konto usunięte

0

co proszę to są jakieś jaja? Camavinga za 30 jest do wyjęcia? O_o Jeśli to prawda to włączmy się do walki o niego... przecież to może być nowy Kante... Przy Emersonie za 25+5 ten transfer Camavingi wygląda jak kradzież...

1

@masq Rok kontraktu

1

@masq Nie stać nas.

5

@masq 1. Nie stać nas.
2. Mamy własną młodzież w szkółce, jak Nico, Gavi, Jandro.
3. Dość Francuzów w Barcelonie.

konto usunięte

1

@Pawel13sz po Moribie i Emersonie stać.

@Encore mimo wszystko w tych czasach rok kontraktu prawie nic nie znaczy w dobie premii za podpis dla wolnych zawodników. Ten chłop ma szanse 15 lat pograć na wysokim poziomie.

1

@masq koniec francuskiej koloni

1

@masq przestań, ile meczy obejrzałeś, żeby stwierdzić, że Camavinga to kocur?
Ja Rannes oglądałem w tamtym sezonie. Spuścił z tonu, nie jest wart tych milionów co chcą za niego. Ilaix jest od niego lepszym piłkarzem moim zdaniem. Nic nadzwyczajnego nie gra ten młody murzynek

konto usunięte

0

@jeyx77x jak Camavinga 2 lata temu był gwiazdą w meczu z PSG. W wieku 17 lat co Ty Moribe porównujesz...

0

@masq Nie stać, źle to liczysz, żeby kogoś kupić to trzeba 3-4 sprzedać to nie 1:1.

0

@masq na szczęście w zeszłym sezonie brał już gorzej i na podstawie tego lepiej wnioski wyciągnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?