jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 coś w tym jest, ja mógłbym zawstydzić grlisza, po prostu u mnie genetycznie ta partia jest znakomita, tata był kajakarzem a też ma duże łydki. Niemniej jednak łydki są produktem biegania, rzadka siłownia Ci tego mięśnia nie zbuduje jak bieg po ciężkim terenie a z obciążeniem to już w ogóle. Mimo to stwierdzenie o pracy jest prawdą ponieważ jest tutaj jak z drogim samochodem, zakup Cię dużo kosztuję ale utrzymanie tego auta już jest wyzwaniem. Tak tutaj x lydami jest podobnie, mnóstwo pracy potrzeba poświęcić na rozciąganie, rolowanie, ruchomość stawy skokowego. Ogólnie ja jako raczej amator mam więcej problemów z takim mięśniem niż korzyści. Raz mi się te mięśnie posklejały i byłem blisko zapalenia, to nie jest do końca tak, że nie musisz nad tym pracować. Grilish na pewno bez rolera, pistoletu, dodatkowych rozciągań, regeneracji mięśnia zbyt daleko by nie zaszedł, zwłaszcza, że musi rozegrać 50+ meczy w sezonie
0
@Barca445 Ok, dziękuję;)
0
Ten mecz we wtorek to leci na Polsat Sport Premium?
0
@LeoMessiah Chelsea to obecnie najlepsza drużyna na świecie
0
@PatrychoO opowiadał w wywiadzie,że musiał odstawić te rzeczy ponieważ kontuzję by go zeżarły
1
@Woland10 na poziomie Pelego to grają chłopski z osiedla. Pamiętam jak oglądałem słynny mundial 82' za głowę się łapałem jakie to placki były w tedy, każdy z nas spokojnie mógłby tam zagrać
0
@QuebonafideHombre wiesz co nas łączy?
1
@Kondziubarca było by dobre gdyby było. "Anglia? To jest przeszłość"
0
@sebasek99 sorry mordo:D
2
Komentarz usunięty
0
@iniesta44 nie, byli zdecydowanie najlepsza drużyna turnieju, Hiszpania i Włochy ten sam poziom. Umniejszanie Anglia to nonsense, kapitalną paczka.
0
@Janiama odstawienie Zielińskiego to rozwiązanie od dawna dawna słuszne, po prostu on się nie nadaje do tej drużyny
0
@masq wpisz w neta, to legenda pl Rapu no i chyba twój stary
0
@masq wyglądasz jak VNM bez blizny i z włosami
0
@Murazor Camavinga to niezła pompka, co prawda rozegrał dwa sezony w ligue 1 i to w wieku 16-18 lat, ale już drugi sezon zdecydowaniem gorszy, uważam, że transfer to nie była najlepsza rzecz na tę chwilę.
7
Serio Antoine ściął te kudły dopiero po transferze :( taki ładny chłopak a chciało mu się w te kitki bawić:D
0
@Yosemite w którym wróci do gry pewnie w październiku xD
0
@MesQueUnClub_87 Coutinho? Pogadaj z Valverde i jego obozem przygotowawczym, tutaj się problemy zaczęły
1
@Criss18Barca jasne, mądre słowa. Myślę jednak, że futbol nikogo więcej nie nauczył pokory od Depaya
1
Jak teraz wygląda ta roczna klasyfikacja kanadyjska? Depay dzięki kadrze zyskał aż 6 punktów (4bramki i 2asysty )
0
@Avada Kedavra ok, wyjaśniłeś to dobrze, dzięki
1
@taris niemożliwe, linię za bardzo po dupach dostały przez Covid
0
@PatrykBarca xD. Rice i Philips to sobie ucztę zrobią. A jak wyobrażam sobie Sterlinga czy Grlisha kontra Bereszynski to mam słabo
2
@robsesh Valverde każdego pchał w dół poza Messim
0
@LeoMessiah nie zapomnę o takich asach jak Javier Pastore, Lavezzi, Snajder, Ben Arfa
2
@LeoMessiah Hulk, Rafinha, Haliliovic, Wilshere, Marin,
0
@Encore tak jak z każdego piłkarza,który grał w erze zaraz po odejściu Fergusona. Nawet Rooney w najlepszym piłkarskim wieku się marnował. W ogóle w tamtym czasie co United nazwisk zmarnowało to szok, Depay:) Di Maria, Falcon
0
@Avada Kedavra no dobra, a co zrobić z wypompowany i zmasakrowany organizmem? Tylko regeneracja i potem sen. Rozciąganie, lodowata kąpiel i śpisz jak dziecko. Nie wiem po co tu tyle nauki:D a niski poziom cukru nie pomaga na sen?
1
@GeneralXavi to przecież jasne,że po treningu to jesteś rozgrzany i pobudzony. Zimny, albo lodowaty prysznic i śpisz jak owieczk, dziękuję dobranoc
1
@GeneralXavi palenie to pewnego rodzaju kultura. Nie dziwię się każdemu kto pali bo to jest przyjemne i rozumiem te osoby