La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1931 Culés

18

Motywacja Manuela Cordeiro (asystenta Sousy) na Narodowym... z Anglią, co wiecie Paulo Sousa wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki opowiadają że Manuel Cordeiro rozpisał Anglię i mówi: "Panowie... Anglia..." - mówi - "Co ja Wam powiem... 4. Drużyna świata... 2. Drużyna w Europie... Pickford - charyzma, fenomenalna gra" - mówi - "...Lewa obrona... Shaw, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika, wrzutka." - mówi - "Środek obrony..." - "Stones oczywiście Stones to rozegranie, Maguire skała prowadzenie piłki" - mówi - "Józiu nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Prawa obrona, Walker, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Sterling? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Kane?" - mówi - "Kane to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiecie, przybici, za chwilę trzeba wyjść, 60 tysięcy Narodowy. Wszedł Paulo, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Anglia... to przeszłość..." - mówi - "Maguire... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia." - mówi - "Stonesa to tylko wystarczy nacisnąć." - mówi - "Phillips, no niby jest silny ale" - mówi - "Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę." - mówi - "No Kane? No Kane jest dobry to trzeba na niego uważać." I generalnie wszystko, dwie odprawy w 15 minut o tych samych piłkarzach.

10

@Kondziubarca Czytane głosem Mateusza Borka. ;D

1

@Kondziubarca było by dobre gdyby było. "Anglia? To jest przeszłość"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?