La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

7

Słuchając wczoraj radia wracając przed meczem do domu pan Twarowski stwierdził, że Grealish to tytan pracy i niech o tym świadczy rozmiar jego łydek.

I tutaj niestety, ale trzeba wyprowadzić pana Twarowskiego z błędu jak i resztę osób co tak myśli. Grealish być może jest tytanem pracy, ale rozmiar łydek nie ma tutaj większego znaczenia. Wizualna strona łydki zależy głównie od naszej genetyki. Możemy katować ów mięsień godzinami na treningu, ale jeżeli brzusiec mięśnia trójgłowego łydki jest po prostu krótki to nasza łydka wizualnie będzie wygladała na mniejszą. Ci co mają wielkie łydy w większości przypadków po prostu się z takimi urodzili, a nie wyćwiczyli je robiąc jakieś wspięcia czy inne ćwiczenia. Oczywiście rozbudować ten mięsień delikatnie się da, ale mając patyki nie zrobicie z nich łydek pokroju takich jakie ma Grealish.

Przykłem wspomnianej genetyki jest Larry Wheels. Chłop wielki jak szafa, a łydki jak przeciętny gimnazjalista co przynosi co roku zwolnienie z wf-u. https://i.redd.it/43inuf8jd4e01.jpg

0

@Homeopata8989 coś w tym jest, ja mógłbym zawstydzić grlisza, po prostu u mnie genetycznie ta partia jest znakomita, tata był kajakarzem a też ma duże łydki. Niemniej jednak łydki są produktem biegania, rzadka siłownia Ci tego mięśnia nie zbuduje jak bieg po ciężkim terenie a z obciążeniem to już w ogóle. Mimo to stwierdzenie o pracy jest prawdą ponieważ jest tutaj jak z drogim samochodem, zakup Cię dużo kosztuję ale utrzymanie tego auta już jest wyzwaniem. Tak tutaj x lydami jest podobnie, mnóstwo pracy potrzeba poświęcić na rozciąganie, rolowanie, ruchomość stawy skokowego. Ogólnie ja jako raczej amator mam więcej problemów z takim mięśniem niż korzyści. Raz mi się te mięśnie posklejały i byłem blisko zapalenia, to nie jest do końca tak, że nie musisz nad tym pracować. Grilish na pewno bez rolera, pistoletu, dodatkowych rozciągań, regeneracji mięśnia zbyt daleko by nie zaszedł, zwłaszcza, że musi rozegrać 50+ meczy w sezonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?