jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@sylweste.r fake, na początku powinno być Hello Guys
1
@VamosRakieta absolutnie. Wodą jest się łatwo zachłysnąć, pełny mecz to może z Realem zagra,jeżeli oczywiście kolana o sobie nie przypomni
1
Casemiro vs Pepe. Tylko na śmierć i życie
0
@DaPidejpi Zostań by każdego załatwił
0
@Joe_Pesci Pedri też, tylko jego podania rzadko były wykorzystywane
0
@Ingiel w Polsce już można zrobić to bezpiecznie i za godna cenę
0
@ObiwanKenobi brawo rząd!
3
@Worny Gerald:" Fraszka? Mendi, Mendi ty chuju"
1
@IronSanHybrid gdyby wszystko potoczyło by się tak jak chciał Hitler? Czyli wygrali by z ZSRR? Myślę, że wszystko skończyło by się szybciej niż myślimy i wojna pomiędzy USA a III Rzeszą powstała by gdzieś zamiast wojny z Korea i Wietnamem. Nas oczywiście by tu nie było
5
@lukaszmatusiewicz w 2012 pisaliśmy tak o Montoy, Cuence, Tello, Samperze, Deulofeu, Thiago,Rafinhi, Roberto, Doungui, Bagnacku, Oriolu Romeu, Marcu Muniesie a w 2015 w kadrze był tylko Roberto więc może troszkę spokojniej
0
@blodziakk spokojnie go weźmie
15
@amanter chyba jedyny piłkarz w historii futbolu który grając na skrzydle nigdy nie zrobił tej przeplatanki. Myślę, że jest to do sprawdzenia i jest to jakiś nietuzinkowy przypadek
0
Jak to jest,że Norwitch co rok rozjeżdża Championship a przychodzi Premier League i dno?
26
Piękny poranek w karkonoskich górach. Zdala nawoływanie jeleni i cisza z widokiem na wstający Łabski Szczyt i Szrenice. Dzień dobry!
22
@Ronmes odróżnić musisz hura optymizm z radością. W tych ciężkich kibicowskich czasach, zabierasz nam to?
1
@Comentateiro niby tak, ale co innego bramka po dobitce na pustą a jak bierzesz galę na środku boiska i ładujesz się między obrońców, a potem obkrecasz się z obrońca na plecach i lecisz po bramkę i to w 10 minut po powrocie.
Ansu wszedł jak dzik i te kocie ruchy też niczego sobie. Wierzę w niego!
0
@FCB24 wolę to podejście niż łeb w dół. Ale dobrze,że już się zaczęło krytykowanie Depaya, myślałem,że zacznie się dopiero w listopadzie.
7
Ale że karnego na Ansu nie gwizdneli to skandal
0
@insp1re gorzej,że już teraz wiemy,że spokojnej starości raczej nie doczeka. To mnie martwi,że kolano pójdzie się jeb w wieku 25 i będzie smuteczek
0
@Lisek Brzęczek!!!
0
@pt9 powiedz coś więcej. Co on mu kręgosłup złamał?
0
@8DonIniesta8 ani ten ani drugi by Cię nie uderzył ponieważ poszedł by pewnie do więzienia za użycie w stosunku do Ciebie broni białej. No i nie można uderzyć kogoś w Samoobronie w twarz, to przekracza przepisy
0
@PodkarpackiKibic jego ostatni sezon tutaj, jeżeli oczywiście nie odpali na dobre. Generalnie musi stać się kluczowy i wszystko robić szybciej i bardziej. Musi nauczyć się przerzucać piłkę i rozciągać grę. W defensywie niestety też jakoś nie błyszczy, tak jakby brakowało mu często siły albo odwagi, za łatwo daje się robić jak na takiego gracza. Jeżeli nie pójdzie do przodu to będzie pierwszym do odstrzału w nowym sezonie. No bo co on nam daję? Weźmie piłkę od obrońcy i poda pomocnikowi, te rzeczy może robić wielu innych za niższą pensję. Generalnie to będzie wielki zawodnik, ale na przykład w Chelsea, gdzie miałby swoję zadania w postaci transportu piłki i wybieganiu kilometrów, w tedy jak najbardziej.
0
Jutro Łabski Szczyt i powrót Ansu!
0
@VenoM ale jakie klepanie, Xavi pokazuje w Katarze,że świetnie rozgrywają, szybko przechodzą do ataku i wyprowadzają kontry. To,że Xavi kojarzy się z klepaniem nie ma nic do rzeczy. Koeman kojarzy się z żelazną defensywą bo to top obrońca w historii a rzeczywistość okazała się brutalna
2
@lukas10 oni nawet nie pamiętają tiki taki to o czym oni pieprzą:D
2
@agaFCB morsowanko, witaminy
2
@Lola120 Takich rzeczy się akurat nie traci nigdy, to nie jest kwestia kontuzji, mięśni i treningu, to masz w głowie, możliwe, że będzie regularnie wpadał do statystyk a gorzej będzie z intensywnością meczów
0
@MesQueUnClub_87 ludzi. Mimo to w przyrodzie zawsze jest równość