La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

1

Kurła taka refleksja mnie naszła, że ciekawe jak dziś wyglądałby świat gdyby Niemcy nie przegrali wojny. Aż ciężko snuć jakiś scenariusz.

2

@IronSanHybrid
III reszta byłaby mistrzem świata w piłkę kopaną, a Ty mowilbys po niemiecku. O ile jesteś wysokim blondynem o niebieskich oczach :D

0

@IronSanHybrid Europa byłaby potęga gospodarczą, wszytskim nam żyło by się lepiej, pod warunkiem żebyśmy się urodzili...

1

@AmigoBlancos Niekoniecznie, Związek Radziecki wygrał II WŚ, a dzisiaj już nie istnieje od prawie 30 lat. Więc III Rzesza mogłaby wygrać, ale nie oznacza, że istniałaby do dzisiaj.

1

@IronSanHybrid zagraj se w Wolfensteina to się dowiesz :P

1

@IronSanHybrid gdyby wszystko potoczyło by się tak jak chciał Hitler? Czyli wygrali by z ZSRR? Myślę, że wszystko skończyło by się szybciej niż myślimy i wojna pomiędzy USA a III Rzeszą powstała by gdzieś zamiast wojny z Korea i Wietnamem. Nas oczywiście by tu nie było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?