- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
2
A ja się tak czasem zastanawiam kiedy przyjdzie taki porządny kryzys, ponieważ ten ciągły pęd, ta ciągła chęć utrzymania wzrostu gospodarczego i tylko więcej, i więcej kiedyś musi się odbić, i pierdyknąć na głowę. Mam nadzieję jednak, że jeszcze to nie ten moment.
1
@Kurkmen Prędzej czy później on nastąpi
1
@Kurkmen Najpierw musi się rozkręcić potężna inflacja moim zdaniem, a później przyda się "great reset" cyberbezpieczny świat pod pełną kontrolą ;)
https://www.president.pl/en/news/art,950,innovation-level-shows-how-effective-politicians-are.html
https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/
Mam zamiar tą książke przeczytać to może coś opowiem więcej bo wiele do tego zmierza. "The Great Reset: Resetting the World" jak to w ogóle brzmi o_O
4
@kuz wojna
Ludzie myślą,że to takie nieosiągalne i nigdy nas nie dotknie. Albo ze to się nikomu nie opłaca i to bez sensu.
Tymczasem na świecie jest pare toczących się wojen. Na Ukrainie cały czas jest wojna, w Afganie się dopiero skończyła. A sytuacją z Białorusią i wschodem to nie była/ jest mzonka.
Na dowód tego przyszedł mi list odnośnie stawiennictwa na szkoleniu w mojej miejscowej jednostce, niby nic, ale temat był.
0
@NaFazieHitman no nie od dziś wiadomo, że na świecie surowców coraz mniej, ludzi coraz więcej, także ktoś zapewne niedługo jakieś guziki powciska. Poza tym wchodzi w okres stulecia wojennego, tj. zazwyczaj raz na 100 lat wybuchała jakaś duża wojna, zobaczymy co z tego będzie.