La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 964 Culés

0

Wczoraj w pierwszej połowie Pedri i De Jong wyglądali znakomicie, było świeżo, szkoda,że tak potem to się potoczyło. Mam nadzieję, że utrzymają taka intensywność i w innych okolicznościach będzie ona lepiej wykorzystana przez przód.
Bardzo wkurzyło mnie wczoraj wejście na Fatiego i Depaya, szczególnie na tego pierwszego, ledwo wszedł i pojawiły się tu głosy oceniające już tego chłopaka, po 10 miesiącach.
Sytuacja z Depayem już się robi podobna do tej z Messim, nie ma z kim grać z przodu, próbuje sam, chcę dużo i musi dać więcej,ale bez pomocy będzie mu ciężko. Traci piłki jak każdy piłkarz tego profilu, ale już wczoraj były głosy o pozbywaniu się go, smutne to zwłaszcza patrząc na to,że narazie to jest kluczowy i jego współpraca z Fatim dobrze rokuje na przyszłość. Cierpliwości więcej w tej akurat kwestii. Lepiej zająć się bezużytecznością Cou lub tymi dziurami w pomocy. Sami widzicie ile daje De Jong więc nie możemy psów wieszać na Memphisie, któremu już teraz musimy sporo zawdzięczyc. Te zero strzałów celnych to nie jest tylko jego wina. Z Ansu jest coraz lepiej i myślę, że Atletico jest ostatnim meczem gdzie zagra nie od początku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?