La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

1

W ogóle nie patrzę negatywnie na ten mecz, dokładnie tego się spodziewałem. Wiedziałem,że jest różnica między Barca a Bayernem i nie dziwiota,że niektórych boli jak zakładali zwycięstwo. Młodzież na plus i to się teraz liczy. Za Koemanem będę zawszę bo doceniam to co poświęcił dla klubu i reszta mnie nie interesuję. Nie mniej jednak, nowy trener to zawsze to uczucie ciekawości i nowości, jeżeli miałbym zostać zwolniony to trochę jestem na tak i trochę na nie. Na pewno mecz z drużyną top 3-4 na świecie nie jest wyznacznikiem. Zobaczymy co liga pokaże a jeżeli Leporta zdecyduje się zmienić trenera to będę z ciekawością patrzył na przyszłość, Ronald zbudował i pokazał paru młodych światu, jeżeli przyjdzie ktoś kto da im wiatr w żagle to jestem na tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?