La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

konto usunięte

0

Mam tylko nadzieje,że Perezowi nie uda się ten myk,żeby na otwarcie nowego Bernabeu sprowadzić Mbappe i Haalanda bo to by było bardzo niekorzystne dla nas.Chociaż tyle się mówiło tego lata o tym Kylianie i w końcu skończyło się na niczym wiec nie sadze żeby białym udał się taki galaktyczny dublet ściągnąć poza tym oni nie będą chyba chcieli grać w jednej drużynie

2

@Mixtape Haalanda wyląduje w PL nie ma co się łudzić nawet

konto usunięte

0

@jeyx77x też właśnie tak mi się wydaje że łyknie go City albo United :D

0

@Mixtape No Pérez musiałby płacić naprawdę rekordowe pensje bo Mbappe za darmo, Haaland za małe pieniądze to w pensji sobię będą to chceli odbić ale uważam, że jest to jak najbardziej możliwe. Pytanie tylko czy Pérez chce Norwega.

0

@Mixtape Haaland i Mbappe w jednej drużynie? Chyba niemożliwe. Jeden i drugi będzie chciał być najlepszy. To tak jak było z Messim i Ronaldo.

konto usunięte

0

@bartekvisca No zwłaszcza że agentem Norwega jest ten chytrus Raiola który tam sobie pewnie niezłe warunki finansowe dla swojego klienta zawoła i dla siebie tez

0

@Mixtape w piłce wszystko jest możliwe. Perez nie takie transakcje przeprowadzał.

0

@Mixtape w United wyląduje, oni tam przygotują dla niego wypłatę, Raiola nie jest głupi, nie odda swojego największego skarbu do upadającej Hiszpanii czy Włoch. To na być król futbolu, musi grać w najlepszej Lidze poza tym mu jest tam najbliżej, Haalanda w Realu i Barcy? Kompletnie go tam nie widzę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?