La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

3

Wojsko Polskie powinno liczyć przynajmniej 250 tys. żołnierzy wojsk operacyjnych i 50 tys. żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej - oświadczył szef MON.

Brawo! Bardzo dobry pomysł!

0

@Odcinkowy A skąd on weźmie tych 250 tyś żołnierzy?

konto usunięte

4

@Odcinkowy Obrona Terytorialna XD

1

@Kgorecki2500 oto jest pytanie. Myślę że obecnie jest wielu chętnych ale ostatecznie nie decydują się na służbę bo zawsze coś. Powinni poprawić warunki finansowo/emerytalne a chętni się znajdą. Opinia subiektywna oczywiście.
@KapitanKnykiec kapitanie co Cię tak bawi? Nie no żartuje też jebłem ze śmiechu jak to przeczytałem xD

konto usunięte

1

@Odcinkowy Lepsze 50 tysięcy wyszkolonych i uzbrojonych po zęby niż 250 tysięcy z kijami na sznurku i wyposażeniem z czasów UW.

Co do odpowiedzi, to po prostu bawi mnie obrona terytorialna. Sam zamysł zacny, ale wykonanie zabawne.

2

@Kgorecki2500 Niech w końcu do mnie zadzwonią, bo pani z WKU mi powiedziała, że do końca lipca dadzą mi znać co i jak, a na razie cisza.

0

@KapitanKnykiec mój kolega jest trenerem Wot-u, mam informacje z pierwszej ręki i wiem że jest nad czym pracować.

0

@Kgorecki2500 czekam za telefonem cały czas;)

0

@Odcinkowy jest wielu, rekrutację są na full, świetna robota więc chętni są

0

@jeyx77x czyli te 250 tys mogłoby się udać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?