La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

3

fifka szaleje, w tym roku za preorderową wersję ultimate dają totwa, ones to watcha, kartę heroes(nowość), 4600 fifa points ;x skurczybyki chcą mnie namówić

0

@Transu96 jeżeli nie masz nowej konsoli to ja bym tego nie brał

7

@Transu96 a to wszystko za jedynie 450 złotych xD

0

@marcin62 z menu fify masz chyba 10% zniżki + jak masz ea acces kolejne 10% zniżki

konto usunięte

0

@Transu96 się kupuje na mtcgames i ma się podstawke za 200 albo na xsx 250.

Dawaj kupuj NA PEWNO COS TRAFISZ ,;>

0

@Ghotti póki co się trzymam wersji w której nie kupuje fify w tym roku.. ale słabnę xD

konto usunięte

1

@Transu96 dawaj no ty nie kupisz to firma upadnie ... Ty masz X1 czy xsx?

0

@Ghotti x1, może za rok kupię xsx

konto usunięte

0

@Transu96 ehhh bidok to ci nie pomogę w spuszczeniu sobie wpiełdzielu bo ja na xsx

0

@Ghotti tak myślałem, wcześniej sprzedałeś fifę 21, a teraz uciekłeś na next geny, wszystko żeby nie dostać w czajnik ^^

konto usunięte

0

@Transu96 fife mam w GPU a XsX od premiery tylko patrząc na to że są dwie wersje f22 na X1 i xsx możliwe że nie będzie dało się odpalić ja xsx wersji z X1 ale to się pewnie dopiero okaże jak to rozwiążą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?