La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

13

Lukas Podolski:

"Mi nie chodzi o to, abym nagle przyszedł, strzelił 20 bramek i poszedł znowu do Turcji. To nie jest mój cel. Chcę być w tym klubie, pomóc mu i kibicom. Jak się uda zdobywać gole co spotkanie to fajnie, ale jak nie to chce być wsparciem dla chłopaków i akademii. Lepiej zdobyć jedną bramkę i być na trzecim miejscu jako zespół niż zdobyć o wiele więcej, ale znajdować się na 10 pozycji."

"Od zawsze to był cel Górnika, aby w klubie było dużo młodzieży. Oczywiście, trzeba jeszcze z miastem porozmawiać na temat nowego gruntu, ale jest to moje marzenie, aby zrobić solidną akademię na Śląsku. Górnik to duży klub, w którym jest jeszcze wiele do zrobienia, a ja chcę w tym uczestniczyć."

[Fanpage, Krótka Piłka]

0

@adambądkowski93 Podolski, Piszczek i coś zaczyna się dziać w tej Polsce. Wyniki pewnie przyjadą za 10-15 lat;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?