0

@saczers438 nagelsman to straszna zagadka, w tym sezonie LM to bardzo zawiódł

0

@eckov albo jednemu karierę zmarnować, mimo to ja bym obu zostawił i zobaczył jak ich rywalizacja będzie wyglądać, Emerson również dobrze może wyglądać na polprawym obrońcy

0

@Ghotti warto zaznaczyć,że gdyby Leo był prawonożny to mogło by inaczej zupełnie wyglądać, często Dest służy do tego żeby piłki nie stracić a największe zagrożenie idzie stroną alby

0

@escarabajo Victor to nie czasem nasz wychowanek? Pamiętam go z PESA 2011

1

Ale że sędzia nie dał karnego na Moribe to trochę skandal. Naprawdę nikt tego na varze nie sprawdził?

0

@matirix20 właśnie, dawaj filmik!

0

@jacob345 Martinez to temat z 2014-2016 lat

1

Lyon idzie do walki z PSG i Bilbao może dziś sprawić,że Barca stanie się faworytem w lidze;)

0

@Janiama mógł mieć asystę gdyby nie nawrót formy Griezmana;D

1

Mogliśmy ten mecz zamknąć w pierwszej połowie, to boli najbardziej, poza tym słaba zmiana Moriby, nie nadążył trochę

0

@Lordzi Pedri:D

0

@kamilop bzdura, trzymał poziom

0

@Janiama dokładnie, Pedri to świetny mózg przede wszystkim. W odróżnieniu od zdecydowanej większości nie widzę w nim żadnego Iniesty tylko bardziej rozgrywającego. Moim zdaniem w środku pola widać jego największe zalety jak spokój, technika i gra kombinacyjna. Nie wierzę w jakiś słabości fizyczne jak chłopak gra cały sezon od dechy do dechy.
Teraz co prawda może forma i rola w zespole się zmieniła, ale tu nadal nie ma co zmieniać

0

@kubix05 a ja myślę,że spadną z hukiem

0

@LukaszJ Kovacic?

5

@Nazio87 chodzi o segz,?

0

@mekston Valencia również

0

@Worny bardzo dobrze

3

0

@Getek już nie, ludzie zapomnieli,że odbił się od Sevilli, Milanu i Monaco jak młody

0

@FafitFCB w podstawówce zacząłem liczyć bramki jak zrobili nam orlik.
W czwartej klasie miałem 25 w piątej 58 a w szóstej 106 .
W piątek klasie graliśmy jeden taki mecz gdzie byłem sam z dobrych na resztę dobrych i miałem w drużynie same łamagi.
Pamiętam że strzeliłem na 1-1 i miałem karnego strzeliłem po ziemi i był gol, ale wuefista powtórzył bo wymyślił sobie,że musi gwizdnąć.
Powtórka i poprzeczką i się załamałem.
Mecz wyglądał tak że od bramki brałem piłkę i jechałem przez całe boisko. Nic więcej nie mogłem zrobić i przegraliśmy 2-1 bardzo w tedy płakałem no nie umiałem przegrywać, ale był to ostatni mecz na którym czułem że nie umiem przerywać, od tamtej pory już nigdy nie przeżywałem tak piłki nożnej bo nauczyłem się, że przegrywać jednak można.
A tak btw to moje bramki w podstawówce to były 1-1 jak Leo odwzorowywałem i cieszyłem się jak Leo.
Pamiętam jak z główki strzeliłem i. Mi but spadł, jak schodziłem na lewą nogę co strzelałem po okienkach, albo jak mijałem bramkarza i do pustej jak Nazario
The jest time im my life

0

@escarabajo dokładnie, w październiku nawet da radę się w morzu przekąpać. Ja planuję polecieć na jakiś mecz w nowym sezonie

3

@matirix20 Ansu by ich wszystkich wyjaśnił

0

@panczo kto wie może jeszcze będę mieć przyjemność złożyć tam papiery;)

0

@Janiama a ci tam dokładnie ze wzrokiem się stało?

2

Ta nocna to totalne top 3 mojego życia pod względem szybkości w jakiej leci czas.

1

@Lordzi pamiętam jak płakałem i zszedłem na dół mamie powiedzieć,że jutro nie chce iść do szkoły.
Właśnie podstawówkę kończyłem.
Nie wiedziałem jakim cudem tam nikt spalonego nie gwizdnął

0

@itmustbejoke bramka co trzy i pół dnia xD

0

@TheHeisenberg to nie jest wielkie wyróżnienie, artystów w Polsce co mogło by mieć diament jest kilkadziesiąt a kto wie czy nie ponad setka. Niemniej jednak ładnie;)

1

@Janiama jest szansa że wrócisz jeszcze pograć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?