1

@Encore genialny trener, tutaj nie ma wątpliwości, z godziny na godzinę jestem bardziej pewien,że dziś leciutko

0

@pt9 w 9 dywizji robiły różnice chyba

12

Dzisiejsze zwycięstwo Realu będzie boleć bardziej niż Klasyk. Sytuacja w Madrycie jest bliska dramatu, drużyna ta jest osłabiona między innymi brakiem - Ramosa, Varane, Fede, Hazard, Casemiro, Vazquez, w dodatku Kroos lub Modric będą musieli odpocząć bo wyglądają tylko gorzej.
Jeżeli Real wygra to dupa nam po prostu pęknie.
Zidane wygrywając tytuł powinien dostać również zasluzony pomnik na koniec

0

@chavez szczególnie,że będzie mieć okazję zagrać xD

0

@Yiamuiaijahaima to byłby absolutny hit i bardzo bym chciał to zobaczyć. SBC w Fifie to było by absolutne zloto xDdd

14

Lubię ten Drybling Desta gdy ustawia się do prowadzenia piłki lewą nogą a idzie prawą.
Ma duży potencjał, widać, że w młodości się na małej przestrzeni grało, może to kontrowersyjne co powiem,ale widzę Desta na rozegraniu czasem na dziesiątce lub skrzydle. Ma taką czutke do rozumienia gry i gry kombinacyjnej.
Moim zdaniem nie spalił się w klasyku tylko Zidane świetnie zablokował te stronę. W pierwszym klasyku Desta był znakomity, prawie kompletny mecz to był, nie popełnił żadnego błędu a zagrał pierwszy raz od pierwszej minuty.
Jeżeli zostanie Emerson to nie wierzę, że Dest pobiję jego wydolność, natomiast Dest go przewyższa technika oraz wizją. Jestem ciekaw co zrobi Koeman

0

Kto z Barcy dostanie totsa w Fifie? De Jong, Messi, Pedri, Aroujo, Alba, Dest, tak stawiam

0

@PolskiBarcelonista10 będą, wystarczy że będą się starać i będą grać. Skutkiem będzie zdobyte doświadczenie xD

9

@MaTt_BarcaFan to dziękuj Valverde że nie zadbał o swojego zawodnika, trzy lata konfuzji potrafią zniszczyć

0

@Maker0 puchary to są dla kibiców, pewnie patrząc na premie po Bartomeu to się nie opłaca wygrywać trofeum xD

1

@VeB 1899 Takie dniówki to ja lubię, oby jeszcze ludzie jeździli rozsądnie, nie falami i będzie się dobrze pracowało

1

Fajnie w końcu coś wygrać! Jak ostatnio coś wygraliśmy to w połowie 2019, świat i wszystko było inne te dwa lata temu.
Brawo drużyna!
Nikt nie wspomniał wczoraj o Mingueze który grał świetnie i wystrzegał się błędów, granie w finale to inns odpowiedzialność i trzeba przyznać, że uniusł to! Dumny jestem z jego rozwoju!
Teraz po ligę, nie napalam się na straty punktów dziś przez kolegów z Madrytu, ale to była by rzecz która by nas tylko napędziła.
Jestem dobrej myśli a podwójna korona była by ogromnym sukcesem!

0

@Hanok przecież Frankie dał taśtasia i dlatego góra poleciało xD

0

@ObiektywnyKibic121 Pedri słynie przecież że świetnych prostopadłych piłek, kwestia gęstości w polu karnym. Nawet Modric by nie dał ciastka

0

@messi564 myślę że ruch z przodu bo to pokazał xD

0

@Rewolucja123 fakt, gdy przerzucają piłki na skrzydła to robi się zagrożenie, im szybciej tym lepiej.
Jak to w trakcie meczu widziałem to odrazu ty mi do głowy przyszedłeś

8

Dwóch bramkarzy na ławce a w kadrze brakuję Pjanicia, Puiga, Juniora xDD

0

@insp1re co to w ogóle za pomysł porównując grę Kimicha i De Jonga xD
To dwóch zupełnie innych graczy o innych walorach z inną przyszłością i innymi predyspozycjami pozycyjnymi.
Tak se postawiłeś bo Kimich fajny piłkarz co?

0

@itmustbejoke jeden z piłkarzy który dobry jest tylko u Kloppa, nie dziękuję

0

@Robsonfc można, ale rejestrować można było do 19 marca bo to w Zasadzie już po ptokach, a jeżeli nie grał nigdzie od 12 miesięcy to jego karta jest za free bez ekwiwalentu od wyszkolenia

1

@tomek8756 raz kręciłem do dupki co miała 16 a ja 18 miałem. Tylko ja zachowałem się nie ładnie bo była ona z 28 latkiem a ja sobie poderwalem.
Dziś mają dwójkę dzieci XD

1

@Rust_Cohle dziwne, że dorosła kobieta zwróciła uwagę na smarka. Bez urazy oczywiście;)

0

@Maciek98 ciekawe w której minucie Benzema strzeli pierwszą bramkę

3

@Bamboleo Real gra chłam? Ja uwielbiam patrzeć jak Modric, Kross w kilka sekund przemieszczają piłkę od obrony do ataku

0

@PatrykBarca czuję Bayern w kościach xD

0

@Drozdu7 kiedyś zawodzili zawodnicy od kiedy jest Koeman to już zawodzi trener.

0

@kaamil1910 o to to to

0

Jak biegacie w terenie to jakie macie rozwiązanie na telefon gdy masz spodnie lub spodenki bez kieszeni? Mam fajne dresy z kieszeniami zapinanymi ale w lato nie będę w nich przecież biegał. Co by tu z telefonem zrobić, żeby po ludzku muzyki posłuchać podczas treningu?

1

@don'T.R.I.P.e lej to chlorze

0

@Pawel13sz podoba mi się, całkiem mocne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?