La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

14

Lubię ten Drybling Desta gdy ustawia się do prowadzenia piłki lewą nogą a idzie prawą.
Ma duży potencjał, widać, że w młodości się na małej przestrzeni grało, może to kontrowersyjne co powiem,ale widzę Desta na rozegraniu czasem na dziesiątce lub skrzydle. Ma taką czutke do rozumienia gry i gry kombinacyjnej.
Moim zdaniem nie spalił się w klasyku tylko Zidane świetnie zablokował te stronę. W pierwszym klasyku Desta był znakomity, prawie kompletny mecz to był, nie popełnił żadnego błędu a zagrał pierwszy raz od pierwszej minuty.
Jeżeli zostanie Emerson to nie wierzę, że Dest pobiję jego wydolność, natomiast Dest go przewyższa technika oraz wizją. Jestem ciekaw co zrobi Koeman

1

@jeyx77x Podobnie uważam. Może nie widzę go w rozegraniu, ale jako skrzydłowy lub pomagający w rozegraniu. Jak kiedyś Alves...o współpracy Leo z Danim to legendy krążą....to było zdecydowanie lepsze niż teraz z Albą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?