- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1135 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1135 Culés
3
Byliście może kiedyś w związku ze znacznie starszą kobietą od siebie ( ok.10-15 lat ) lub jeśli nie co sądzicie o takich relacjach ? (
@LeoMessi1994 @Kgorecki2500
5
@tomek8756
Moja zona jest o 6lat starsza ode mnie.
Poznalem ja gdy mialem 18lat, a ona 24.
Wszyscy z rodzin mowili, ze rok i mi sie to znudzi bo gówniarz itp itd, a my juz 10lat ze soba jestesmy.
1
@tomek8756 Ja nie byłem w żadnym związku, ale myślę że mogą być udane. To zależy od ludzi. Jeśli się na prawdę kochają to zostaną razem i różnica wieku nie będzie dla nich przeszkodą. Gorzej jak młody nabuzowany hormonami chłop zakocha się w starszej pani, bo matka mu za mało miłości okazywała i się ją znudzi po pewnym czasie.
3
@tomek8756 W związku nigdy nie byłem, ale myślę że lepsza jest mała różnica wieku np 2-3 lata.
1
@Rust_Cohle dziwne, że dorosła kobieta zwróciła uwagę na smarka. Bez urazy oczywiście;)
2
@Rust_Cohle Gratulacje :) Obyście byli ze sobą jak najdłużej :)
Jak się poznaliście (jeśli można wiedzieć) ? :)
1
@tomek8756 raz kręciłem do dupki co miała 16 a ja 18 miałem. Tylko ja zachowałem się nie ładnie bo była ona z 28 latkiem a ja sobie poderwalem.
Dziś mają dwójkę dzieci XD
2
@Kgorecki2500 Też preferuję taka różnice,ale w życiu różnie bywa,jak to mówią "serce nie sługa ":)
2
@tomek8756
Na internecie.
Z tym, ze ja nie bawilem sie w pisanie przez pol roku i zero spotkan tylko chyba po tygodniu pojechalem do niej do miasta bo ja z Wroclawia jestem, a Zona z Katowic :D
O ile dobrze pamietam, to w Makao gralismy prze internet xD
Gdzie ja raz na 2lata tam wchodzilem no i masz.
0
@Rust_Cohle Odważny byłeś i się opłaciło :)
3
@fcbarcafan19
Nieee... wychodzilem z zalozenia, ze nie ma co dluzej utrzymywac kontaktu tylko przez kabel i przegadania przez niego wiekszosci tematow.
Pozniej na spotkaniu nie wiadomo o czym gadac itp itd
1
@Rust_Cohle Byłeś zdecydowany i podjąłeś inicjatywę ,to kobiety chyba lubią :)
2
@tomek8756 byłem i jestem w związku z kobietą o 5 lat starszą ale o 10 nie :D Ale kobieta dojrzalsza jest lepsza idzie sie dogadać młoda często fochy stroi. Przynajmniej u mnie tak było. No i starsza w łóżku lepsza :) Oprócz tego idzie się z nią prędzej dogadać...