0

@JohnnyBarca nie pasuje byq

2

@fart myślałem o czymś w stylu Misiaczka - Serri;D

4

Jutro taktyka taktyką, ale żeby mi piękny Ilaix Moriba wyszedł w podstawię.
Najwyższa pora, żeby wybrać pseudonim dla naszego wychowanka. Propozycję?

0

@Zip nawet nie biorę pod uwagę tegoż ze możemy przegrać, Koeman moim zdaniem po takim scenariuszu poda się do dymisji.

2

@german_17 Marquez żyje, czyli tematu nie było

1

@TheHeisenberg pewnie wyciągał, tam to normalna rzecz, ludzie w niektórych częściach świata chodzą z uzi pod koszula.

2

@Esio dla mnie pocisk w stronę policji to jest niezrozumiały, to oczernianie ich na każdym kroku jest zabawne, ponieważ mało kto wie co mogą i kiedy mogą. Tą dziewczynę w Polsce też dobrze, że zbił, mniej chwastów

1

@mati10333 niestety, biegać, pływać, jeździć możesz i po 60 kwestia dbania o siebie i chęci;)

0

@Adamski69 oby emerytura przyszła również szybko i bardzo podobnie chciałbym żyć;)

0

@IronSanHybrid to dziwne w takim razie, że go Real zatrzymał. Inny klub by go wysłał na wieczny urlop

5

@FCBMati10 ale rację ma, taki piłkarz musi dawać przykład i po blamażu musi każdemu ładnie podziękować, choćby dla tego,że dzieciaki patrzą i uczą się zachowań które nie są zbyt kulturalne

0

@BarcaInfo Tak jak szanuję Barcelonę i Katalonię tak te stroje są tak okropne, z resztą wszystkie w tych barwach są okropne z wyjątkiem 13/14

1

@daniel32778 Valbuena to gra w Grecji na końcu kariery

0

@IronSanHybrid jak to było z tym Benzemą? Dokładnie tak? Co on dostał bana na kadrę a z klubu go nie wyrzucili?

0

@Pressinho Messi kapitanem tego statku stał się w 2010, opaska symbolizuję tylko kto jest dłużej w klubie.
Daj spokój, drużyna posypała się bo nie jest drużyna. Na szczęście jak patrzę na Aroujo, Mingueze czy Moribe to drużyna z wielkimi charakterami powoli wraca

0

@Chakalaka młodego Mikiego pod przykrywką Luisa

0

@tristan87 mniej pierdo*** rolników za dwa tyg deszczu? Biorę w ciemno

0

@Pressinho jak sobie przypomnę początek końcówki meczu i niemoc w wyjściu z własnej połowy to wątpię to, lidera mamy u trzeba skończyć z tym gadaniem zze Messi się nie nadaje na kapitana, tyle ile on wygrał i zdobył to wystarczający dowód że jest świetnym liderem, zwłaszcza że nikt w drużynie w to nie wątpi. Brak było determinacji i takiego pędu jak ma Bayern który idzie csky czas do przodu, ale to się zdobywa miesiączki i doświadczeniem, ani tego ani tego nie ma ten zespół

0

@ClassicRock jakby mój plan wszedł w życie to żyłbym bardzo tanio. Chciałbym mieć ogródek, który wygenerował by mi wystarczająca ilość warzyw, dla mnie to byłby już mega skarb

2

@eckov o Depay mówi się,że się odbił, to co powiedzieć w takim razie o Silvie?

27

To jest sezon w którym nie widziałem jednej wymówki, przynajmniej od jesieni, nikt nie wspomina o zmęczeniu zawodników od dłuższego czasu, każda porażka z dobrym lub klasowym rywalem to jest zero-jedynkowo - Koeman został zjedzony taktycznie.
Zgadzam się z tym, ale też nie do końca.
Obecny sezon to maraton z przerwami na sprinty, przeważnie przegrywaliśmy pojedynki szybkościowe, punkty w lidze zdobywaliśmy dzięki jakiejś regularności i trudach jakie natrafiali rywale na drodze, mimo to taki Real, PSG zdecydowanie potrafili zagrać ten jeden dobry mecz z Barca, z Barcą której brakuje doświadczenia z takimi rywalami.
Odnoszę wrażenie, że my w żadnym z 5,6 pojedynków z topem wyglądaliśmy gorzej fizycznie a przez to gorzej piłkarsko. Wygraliśmy zdecydowanie z Juve na wyjeździe i to tyle, szkoda, że ten mecz nie stał się punktem odniesienia, znaczy był do rewanżu...
Pomijając braki w fizyce z topem i brakami doświadczenia to warto spojrzeć na fakt że z najlepszych zespołów w Europie to my mamy najbardziej zmieniony skład względem reszty no i najbardziej bogaty ( lub nie) w nowych, młodych zawodników..
W większości tych meczów wychodziło wszystko od braków w taktyce, fizyki, doświadczenia i tak dalej. Z czego to wynika? Z braków u Koemana? Może, ale przecież potrafił pokazać nam, że ta drużyna potrafi być swietna.
Tu wypada się zatrzymać, skoro widzieliśmy dobra wersję Barcy w wielu meczach poza topem to nie musi to oznaczać, że Koeman nie umie w taktykę, moim zdaniem oznacza to,że drużyna obecna nie jest gotowa, żeby rywalizować z najlepszymi.
Nie jest jeszcze gotowa? Czy w ogóle? No nikt tego nie wie, nie dowiemy się póki drużyna nie przegra wspólnie sezonu, chciałbym wnioski wyciągać dopiero w przyszłym sezonie. Trzeba nam normalnego okresu przygotowań, normalnych sparingów no i wreszcie treningów bo przypomnę, że graliśmy parę miesięcy co trzy dni, gdzie tu trenować i wprowadzać nowe rzeczy? Ja nie wiem kiedy, nie wiem bo też za gówniarza nie wiedziałem jak graliśmy w Lidze Makroregionalnej i przychodziło nam w tydzień pojechać i wrócić z Legi, Jagielloni a w tygodniu u siebie zagrać ze Zniczem Pruszków.
Z tego czasu pamiętam tylko tyle, że błędy z pierwszego meczu były obgadane dwa tygodnie później podczas regeneracji w sali konferencyjnej.
Mając to w głowie mam ogromne ilości zrozumienia dla Koemana, tak po ludzku mu dziękuję, współczuję oraz wymagam więcej, bo trzeba tego wymagać. No ale patrząc na absolutnie wszystkie czynniki to czy jest źle? Moim zdaniem jest tak jak powinno być! Rywalizacja z zespołami na najwyższym poziomie nie jest do końca uczciwa jak oni mają swój wiek, stała kadrę i pewniejszą sytuację finansową ( co ma ogromny wpływ na drużynę) my narazie tworzymy drużynę, drużynę gdzie jest tylu nowych zawodników, tyle nowych rozwiązań, że fakt, że choć przez chwilę w tym sezonie mogliśmy czuć dumę z drużyny jest dla mnie chyba największa wartością.
Sam fakt w jakim momencie wziął nas Koeman robi mi ciepło na serduszku bo uważam,że gdyby nie Koeman to nikt z nazwiskiem by tego nie chciał wziąć.
I tyłko z tego powodu chciałbym jeszcze jedną szansę Dla Koemana.

1

@TheHeisenberg nauczycielowi zależy, żeby jego uczniowie mieli najlepsze oceny, z tego są rozliczani jak Koeman ;) trzeba dobrze żyć z nauczycielem i trochę inicjatywy wykazać

1

@LeoMessiah ja nie przypominam sobie sytuacji, żeby nauczyciel nie dopuścił kogoś do matury.
Na prawdę, trzeba być turbo nieukiem albo głąbem, żeby nie dostać się na maturę.
Miałem rozszerzona chemię i biologię a koleżanka na koniec roku miała za zadanie uzupełnić wzory, nie potrafiła uzupełnić podstaw w stylu HCL, HCLO3 i myliła te dwa kwasy z nazwy. Jeżeli chodzi o chemie a tym bardziej o chemię rozszerzona to jest to absolutna podstawa i wyjście do najprostszych zadań z obliczania stężenia czy moli itp.
Nauczycielka ciągnęła ja za uszy przez dziesięć przy tablicy a i tak ją dopuściła za same chęci.
Miałem parę osób w klasie które nie dość,że mało rozumiały to niestety też nie chciały się uczyć i po prostu przy absolutnych podstawach stały przy tablicy i nie kumały nic a i tak podeszli do egzaminów.
Wystarczy pokazać chęci i się troszkę postarać a bez problemu podejdzie do matury.
Sam miałem 2 z matmy na koniec, ale była to mocna dwójka bo umiałem wszystko na podstawie i po prostu wykazywałem duże, ogromne chęci, żeby wiedzieć więcej.

9

@Zoker Jezu, nie przyloninaj...

0

@ptrx Messi przez 15 ostatnich lat popełnił tyle błędów technicznych co zwykły piłkarz przez parę meczy. Nie porównujmy do niego Ronaldinho który w piłkę na najwyższym poziomie grał 3,4 lata

0

@ptrx no Iniesta był, ale sentyment bierze górę

0

@macio_944 mi się marzy fabularna gra osadzonych w czasach Pele, gdzie to ty tworzysz przyszłość. Wszystko jest do zrobienia, EA to nie jest jakieś genialne studio, gdyby nie problem licencji to FIFA by przestała istnieć albo by się do roboty wzięła;)

0

@macio_944 Bardzo poprawiłem grę w obronię i w ataku się bardzo uspokoiłem. Dzięki temu wygrywam częściej do zera co było moim mankamentem bo zawsze miałem najwięcej strzelonych bramek oraz straconych xD

2

@wroclawianin89 Parades

8

@Yosemite a takie potężne te Niemcy były. Jakie nowoczesne i jakie do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?