1

@barcamember podobnie do Domu s z papieru.
Pierwszy sezon super, drugi okej i trzeciego nie dałem rady

1

@Ojciec5tkidzieci co PSV ma pokolenie.
Malen, Ihattaren ale zarobią!

0

@FanBarcy22 zdziwiłem się,że jest Jóźwiak. W ogóle gra się zrobiła płynniejsza i lepsza. Brakuje parę młodych do pełni szczęścia ( Simons, Dembele, Moder, karbownik) ale i tak jest dobrze

0

No to PES się postarał, wszyscy z twarzą w grze w naszej ukochanej Barcy, nowa karierka zaraz grana!

0

@marcin000019 tak jak papierosy.
Cudzesy

0

@Encore ci do roztwonienia składu to też trzeba patrzeć na Lyon.
Fekir, Ndombele, Mendy to tylko wierzchołek, oni cały czas mają fajnych graczy

0

@Encore na wypożyczeniu, sprawdziłem.
Teraz mają fajna ekipę, zaraz znów namieszają

0

@Encore Fabinho i Joao Moutinho;)

0

@Encore a sidibe czasem tam nie jest?

0

Jest tu spec od Instagrama, mam go przypiętego do konta do którego straciłem pasy, chciałbym go usunąć, ktoś wie jak? Chodzi o to żeby się go pozbyć bex korzystania z konta którego już nie posiadam?

6

@cat_r37 w takim razie Pochetino chciał zagrać tak żeby stracić 10 goli a żeby strzelić 3-4 dobry plan, lepsza skuteczność i 8-2 nie było by największym upokorzeniem w historii

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle tu się nie miał czym chwalić bo tylko opatrzność boże zadecydowała o tym meczu. Powrót Gnabrego będzie dla mnie ostatecznym sygnałem,że mecz zakończył się innym wynikiem i Bayern wygra. Cisnęli PSG aż miło, nawet czułem pewien żal,że tak ich napastują

2

@kuz więcej kamer i problem się rozwiąże

0

@Rust_Cohle że masz rację, absolutnie. Problem jest w nazwisku Krossa, głosy pójdą na Mbappe tak czuję bo robi ładna Cieszynie i jest głośno o nim

0

@Rust_Cohle w tym roku i tak jest 4-5 kandydatów
Messi, Ymbape, Ronaldo, Lewy i mam problem czy Neymar czy De Bruyne.
Nie wygra nikt spoza tego grona bo po prostu nazwisko nie jest na tyle medialne

1

@MesQueUnClub96 Real już tam jest, spójrzmy prawdzie w oczy

0

@pt9 przecież podobno było to legalne, nielegalne jest natomiast zamawianie zwłok do domu.

1

@maks2000 poruszanie się autem po Gdańsku? Współczuję

0

@adambądkowski93 brawo, ile można?

0

@Kamiloza91 ale się cieszę, z chłopakami już studio od 19 sobie robimy, oby skończyło się dobrze

0

Zwycięstwo Realu w Lidze i ewentualne zwycięstwo Ligi Mistrzów ( w finale już praktycznie są) to będzie ból i to tylko z tego względu, że od początku sezonu mieli około 50 kontuzji i cały czas braki kadrowe

0

@BarcaInfo mogli być gorzej, nawet fajne

0

@busquets5 Stegen - Dest, Mingueza, Aroujo, Langlet, Alba-
Busquets, De Jong, Pedri - Messi Dembele

0

@Denver wszystko co pasat jest dobre;)

0

@AmigoBlancos to był moment, że piłka nożna w Polsce stanęła.
Półfinał ligi mistrzów, ci dziś by znaczył półfinał dla polskiej drużyny

37

@BarcaInfo Bardzo krótka pamięci, Mbappe nie istniał wczoraj, dwa razy kopnął piłkę. Nie dajmy się ponieść

1

@Dembouz1899 to będzie krok milowy dla ligi, Real mocny to i Barca zyskuję, magia rywalizacji odwiecznej rywalizacji!

0

@4drian0 między nogami tastas poszedł, przypadek

0

@Peciak jeżeli świeżo po szczepionce miała kontakt z covidem to mogła się zarazić, jest w tedy najmniej odporna na wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?