jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcamember podobnie do Domu s z papieru.
Pierwszy sezon super, drugi okej i trzeciego nie dałem rady
1
@Ojciec5tkidzieci co PSV ma pokolenie.
Malen, Ihattaren ale zarobią!
0
@FanBarcy22 zdziwiłem się,że jest Jóźwiak. W ogóle gra się zrobiła płynniejsza i lepsza. Brakuje parę młodych do pełni szczęścia ( Simons, Dembele, Moder, karbownik) ale i tak jest dobrze
0
No to PES się postarał, wszyscy z twarzą w grze w naszej ukochanej Barcy, nowa karierka zaraz grana!
0
@marcin000019 tak jak papierosy.
Cudzesy
0
@Encore ci do roztwonienia składu to też trzeba patrzeć na Lyon.
Fekir, Ndombele, Mendy to tylko wierzchołek, oni cały czas mają fajnych graczy
0
@Encore na wypożyczeniu, sprawdziłem.
Teraz mają fajna ekipę, zaraz znów namieszają
0
@Encore Fabinho i Joao Moutinho;)
0
@Encore a sidibe czasem tam nie jest?
0
Jest tu spec od Instagrama, mam go przypiętego do konta do którego straciłem pasy, chciałbym go usunąć, ktoś wie jak? Chodzi o to żeby się go pozbyć bex korzystania z konta którego już nie posiadam?
6
@cat_r37 w takim razie Pochetino chciał zagrać tak żeby stracić 10 goli a żeby strzelić 3-4 dobry plan, lepsza skuteczność i 8-2 nie było by największym upokorzeniem w historii
0
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle tu się nie miał czym chwalić bo tylko opatrzność boże zadecydowała o tym meczu. Powrót Gnabrego będzie dla mnie ostatecznym sygnałem,że mecz zakończył się innym wynikiem i Bayern wygra. Cisnęli PSG aż miło, nawet czułem pewien żal,że tak ich napastują
2
@kuz więcej kamer i problem się rozwiąże
0
@Rust_Cohle że masz rację, absolutnie. Problem jest w nazwisku Krossa, głosy pójdą na Mbappe tak czuję bo robi ładna Cieszynie i jest głośno o nim
0
@Rust_Cohle w tym roku i tak jest 4-5 kandydatów
Messi, Ymbape, Ronaldo, Lewy i mam problem czy Neymar czy De Bruyne.
Nie wygra nikt spoza tego grona bo po prostu nazwisko nie jest na tyle medialne
1
@MesQueUnClub96 Real już tam jest, spójrzmy prawdzie w oczy
0
@pt9 przecież podobno było to legalne, nielegalne jest natomiast zamawianie zwłok do domu.
1
@maks2000 poruszanie się autem po Gdańsku? Współczuję
0
@adambądkowski93 brawo, ile można?
0
@Kamiloza91 ale się cieszę, z chłopakami już studio od 19 sobie robimy, oby skończyło się dobrze
0
Zwycięstwo Realu w Lidze i ewentualne zwycięstwo Ligi Mistrzów ( w finale już praktycznie są) to będzie ból i to tylko z tego względu, że od początku sezonu mieli około 50 kontuzji i cały czas braki kadrowe
0
@BarcaInfo mogli być gorzej, nawet fajne
0
@busquets5 Stegen - Dest, Mingueza, Aroujo, Langlet, Alba-
Busquets, De Jong, Pedri - Messi Dembele
0
@Denver wszystko co pasat jest dobre;)
0
@AmigoBlancos to był moment, że piłka nożna w Polsce stanęła.
Półfinał ligi mistrzów, ci dziś by znaczył półfinał dla polskiej drużyny
37
@BarcaInfo Bardzo krótka pamięci, Mbappe nie istniał wczoraj, dwa razy kopnął piłkę. Nie dajmy się ponieść
1
@Dembouz1899 to będzie krok milowy dla ligi, Real mocny to i Barca zyskuję, magia rywalizacji odwiecznej rywalizacji!
0
@4drian0 między nogami tastas poszedł, przypadek
0
@Peciak jeżeli świeżo po szczepionce miała kontakt z covidem to mogła się zarazić, jest w tedy najmniej odporna na wszystko.