jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 grunt, że gra i będzie grać coraz więcej. Życzę mu super kariery!
0
@Barca_Big_Moment oby odszedł z brzydkich Włoch. Jest mnóstwo klubów chętnych go przygarnąć
0
@MaziFCB jak dziś będzie remis to wszystko w naszych rękach
0
@Coutinho007 i o to chodzi, taki Isak potrafił z nami się przy piłce utrzymać i zrobić cokolwiek. Na jaki poziom by wszedł gdyby miał co mecz 5 świetnych okazji i asysty po grze z Leo, Dembele? Nie trzeba miliardów znów wydawać, zwłaszcza na tak napompowana gwiazdę która nie ma prawej nogi
0
@Coutinho007 Bez przesady, napastnik umiejętności to nabiera w wieku 27+ lat. W tej chwili to każdy z młodych się uczy, jest wieku z potencjałem i wystarczy sobie wziąć, żeby się ogrywał i jeszcze może być lepszy niż Norweg. Barca nie musi wpieprzyc się w wysoki kontrakt
1
Olać tego Hálanda, znajdzie się paru o podobnych umiejętnościach
3
Komentarz usunięty
0
@Yosemite myślę podobnie, weźmy Sobie Malena, Boadu, Darwina i skończmy walczyć o Norwega
0
@Volk a teraz jest inaczej?
0
@PershingFanatykLMFCB wiem,że nie ty
1
@norbi77 no ale to brazol, nie wymagajmy za dużo;D
4
@kkbarca "współpraca z Lewym"
1
@Martwy ale to się ziewalo na jego grę. Szkoda że nie został gdy odchodził Xavi, zawszę boisko mnie jego odejście
1
@Mathew86 ibra tylko raz dotknął zespół który mógłby być topem absolutnym.
W Barcy mógł wszystko, Juve, Inter, Milan, United to zawsze były zespoły które w czasie Ibry nie były najlepsze albo jeszcze nie były najlepsze.
W PSG też czegoś brakowało. Moje top 3 napastników, żałuję,że już ma 40 lat;)
1
@Janiama jak zawszę w punkt!
0
@Pawelsky patrząc na to, że ustawiłeś dziesiątki na wahadłe powinieneś przejść test ze znajomości podstaw logiki który uprawnia cię do dalszego korzystania ze strony
0
@maciejsonFCB w którym miejscu Balotelli?
1
@KapiFCB kto wie co by było gdyby został w Barcy a nie odpadał z Realem i United we frajerski sposób
1
@SelloutCrowd muszę się zgodzić, Neymar mógł wszystko a wybrał najgorsze rozwiązanie
1
@itmustbejoke Fati ma zaraz 19xD
0
@msmsms Neymar na wahadłem i koniec czytania.
Bądź poważny
3
@LuisSalvano Luis, ja Cię mimo wszystko lubię i staram się czytać bez zwracania uwagi na przeszłość, ale w sprawie z Neymarem jesteś daleki od prawdy.
Ileż można patrzeć w przeszłość? Ten etap się zakończył 4 lata temu tak jak pisał @Rewolucja123 i nie możemy wciąż żyć powrotem tej gwiazdy, tej powoli gasnącej gwiazdy.
W formacji z 3 obrońcami dla Neymara nie ma miejsca a w formacji z czterema również.
Barca musi się zmienić i iść na przód, dalej niż Neymar.
Neymar już nie gwarantuje rozwoju a my potrzebujemy więcej pracy na boisku niż gwiazd co już pokazał dobitnie ten sezon gdzie jest jeden dyrygent a reszta pruje dla całego zespołu.
@amanter dobrze wiesz że poza Nazario nie było napastnika który sam potrafił sobie tworzyć okazję, każdy napastnik żyje z okazji a w Barcelonie brakuje tylko kogoś kto umie się w nich odnaleźć bo szans na bramki jest od ch***.
Osobiście razi mnie brak prawej nogi u Hálanda i to tyle
4
Nie wierzę, że ludzie są tu za sprowadzeniem Neymara.
Ten chłopak wczoraj był kompletnie niewidoczny, w sezonie więcej go nie ma niż jest no i formacja nie tworzy dla niego miejsca.
#niedLaneynara
4
@JohnnyBarca ale było by pięknie jakby oni grali jeszcze w lidze Europy;)
3
@AmigoBlancos Ronaldo ma niedoczynność tarczycy za dużo nie może zdziałać.
0
Teraz zaległy mecz z Napoli i piękny Juventus może zacząć walczyć o ligę Europy xD
0
@Pawel13sz o wiele lepszy
1
"to była dobrze uderzona piłka, dokładnie tam gdzie Szczęsny stał" xD
0
@Denver bo City szuka pieniędzy napastnika. Jeżeli lubisz Pepa daj mu siano na Kane i tankuj
1
@domin682 na szczęście!