1

@Coutinho007 grunt, że gra i będzie grać coraz więcej. Życzę mu super kariery!

0

@Barca_Big_Moment oby odszedł z brzydkich Włoch. Jest mnóstwo klubów chętnych go przygarnąć

0

@MaziFCB jak dziś będzie remis to wszystko w naszych rękach

0

@Coutinho007 i o to chodzi, taki Isak potrafił z nami się przy piłce utrzymać i zrobić cokolwiek. Na jaki poziom by wszedł gdyby miał co mecz 5 świetnych okazji i asysty po grze z Leo, Dembele? Nie trzeba miliardów znów wydawać, zwłaszcza na tak napompowana gwiazdę która nie ma prawej nogi

0

@Coutinho007 Bez przesady, napastnik umiejętności to nabiera w wieku 27+ lat. W tej chwili to każdy z młodych się uczy, jest wieku z potencjałem i wystarczy sobie wziąć, żeby się ogrywał i jeszcze może być lepszy niż Norweg. Barca nie musi wpieprzyc się w wysoki kontrakt

1

Olać tego Hálanda, znajdzie się paru o podobnych umiejętnościach

3

Komentarz usunięty

0

@Yosemite myślę podobnie, weźmy Sobie Malena, Boadu, Darwina i skończmy walczyć o Norwega

0

@Volk a teraz jest inaczej?

0

@PershingFanatykLMFCB wiem,że nie ty

1

@norbi77 no ale to brazol, nie wymagajmy za dużo;D

4

@kkbarca "współpraca z Lewym"

1

@Martwy ale to się ziewalo na jego grę. Szkoda że nie został gdy odchodził Xavi, zawszę boisko mnie jego odejście

1

@Mathew86 ibra tylko raz dotknął zespół który mógłby być topem absolutnym.
W Barcy mógł wszystko, Juve, Inter, Milan, United to zawsze były zespoły które w czasie Ibry nie były najlepsze albo jeszcze nie były najlepsze.
W PSG też czegoś brakowało. Moje top 3 napastników, żałuję,że już ma 40 lat;)

1

@Janiama jak zawszę w punkt!

0

@Pawelsky patrząc na to, że ustawiłeś dziesiątki na wahadłe powinieneś przejść test ze znajomości podstaw logiki który uprawnia cię do dalszego korzystania ze strony

0

@maciejsonFCB w którym miejscu Balotelli?

1

@KapiFCB kto wie co by było gdyby został w Barcy a nie odpadał z Realem i United we frajerski sposób

1

@SelloutCrowd muszę się zgodzić, Neymar mógł wszystko a wybrał najgorsze rozwiązanie

1

@itmustbejoke Fati ma zaraz 19xD

0

@msmsms Neymar na wahadłem i koniec czytania.
Bądź poważny

3

@LuisSalvano Luis, ja Cię mimo wszystko lubię i staram się czytać bez zwracania uwagi na przeszłość, ale w sprawie z Neymarem jesteś daleki od prawdy.
Ileż można patrzeć w przeszłość? Ten etap się zakończył 4 lata temu tak jak pisał @Rewolucja123 i nie możemy wciąż żyć powrotem tej gwiazdy, tej powoli gasnącej gwiazdy.
W formacji z 3 obrońcami dla Neymara nie ma miejsca a w formacji z czterema również.
Barca musi się zmienić i iść na przód, dalej niż Neymar.
Neymar już nie gwarantuje rozwoju a my potrzebujemy więcej pracy na boisku niż gwiazd co już pokazał dobitnie ten sezon gdzie jest jeden dyrygent a reszta pruje dla całego zespołu.

@amanter dobrze wiesz że poza Nazario nie było napastnika który sam potrafił sobie tworzyć okazję, każdy napastnik żyje z okazji a w Barcelonie brakuje tylko kogoś kto umie się w nich odnaleźć bo szans na bramki jest od ch***.
Osobiście razi mnie brak prawej nogi u Hálanda i to tyle

4

Nie wierzę, że ludzie są tu za sprowadzeniem Neymara.
Ten chłopak wczoraj był kompletnie niewidoczny, w sezonie więcej go nie ma niż jest no i formacja nie tworzy dla niego miejsca.
#niedLaneynara

4

@JohnnyBarca ale było by pięknie jakby oni grali jeszcze w lidze Europy;)

3

@AmigoBlancos Ronaldo ma niedoczynność tarczycy za dużo nie może zdziałać.

0

Teraz zaległy mecz z Napoli i piękny Juventus może zacząć walczyć o ligę Europy xD

0

@Pawel13sz o wiele lepszy

1

"to była dobrze uderzona piłka, dokładnie tam gdzie Szczęsny stał" xD

0

@Denver bo City szuka pieniędzy napastnika. Jeżeli lubisz Pepa daj mu siano na Kane i tankuj

1

@domin682 na szczęście!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?