jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 gdyby nie zgrupowania i te debilne mistrzostwa Europy byśmy mieli ponad dwa miesiące więcej na spokojną grę w klubie. Ten sezon wykończy wielu i euro dobiję jeszcze więcej osób.
A no i następne dwa sezony będą podobne.
1
@Rewolucja123 w sumie masz rację:v chciałem zabrzmieć jak dziennikarzyna spod jarzma PZPN i znakomitego Bońka
3
@Tomek_TF pewnie, że miło. Jego profil kazałby mu grać na 10 za Pedriego, który jest od brzydkiego Japońca trzy klasy lepszy
0
Robert Lewandowski, obecnie najlepszy piłkarz na świecie najprawdopodobniej opuści zbliżające się EURO że względu na uraz odniesiony w starciu z pół - amatorską drużyna Andory. Zawodnik Bayernu Monachium został trafiony piłka w okolicę kolana co spowodowało naciągnięcie więzadeł w stawie kolanowym.
To brzmi okropnie, śmiesznie i strasznie w jednym a najgorsze, że może okazać się prawdą.
#niedlakadrypodczascovid
1
@rafik300010 smutna prawda i komentarz bardzo w punkt. Jak my chcemy o czymkolwiek marzyć kiedy naszym najlepszym zawodnikiem jest piłkarz 2 ligi Angielskiej:D
0
@ViscaBarca123 po fajnym presezonie i jakimś debiucie Konrad niestety dostał pseudonim.
Konrad Wycieczka De La Fuente. Csky sezon było głośno i jego głupich decyzjach i słabej grze w 3 lidze, teraz nawet się nie napalam,że coś z niego będzie. Fajny drybling i szybkość, się niestety nie dziwię się Koemanowi,że na niego nie stawia
2
@szela1899 myślę że wróci na sto procent. Uwielbiam gościa
1
@Xxxbarca4ever a właśnie trzeba by do podziemia skoczyć się ostrzy;)
1
@fart Real bez planu b leci dalej już 8 rok xD Bayern też się na wrzutki przemianował
0
@AlexDark00 no Alves bardzo rzadko robił to dobrze. Też dużo nie oczekuje, bo często wrzucał na jednego Pedro, ale najczęściej były to puste przeloty.
0
Kamil Jóźwiak mógłby podejść sobie do Daniego Alvesa i powiedzieć, patrz Dani jak się piłeczkę wrzuca w pole karne! XD
0
@busquets5 to dobre xD
0
Na obywatela Andory mówi się Andorczyk? Czy jak to wygląda?
0
@daniel32778 Fati, Pedri, Gil
0
@msmsms zdecydowanie najlepiej mieszkać pod miastem blisko przyrody.
Nie za blisko, nie za daleko.Znsm ludzi którzy mają 30 km do miasta, nic przyjemnego
0
@kkbarca skasuj to bo się przyjmie to przezwisko xD
1
@sebasek99 dobry potencjał na żart, ale chyba musiałbyś się wbić w jakaś polityczną rozmowę,żeby zdobyć zasłużoną ilość zielonych;)
0
@Witekk10 absolutnie, Kane to nie jest Robert Lewandowski
0
@daniel32778 i tak wpierd**** a Polskę żywcem a Pedri pokaże Zielińskiemu co to znaczy technika użytkowa
0
@wojopancer tu wygląda groźnie. Jak Franklin z GTA
0
@BarcaInfo ale będzie miał dobry widok z ławki jak na fałszywej 9 będzie Foden śmigał!
0
@BarcaInfo zanosi się na wielki transfer Kane. O parę lat za późno, ale lepiej późno niż wcale
0
@SonBarcaGoku właśnie to 9 nie skrzydłowy;)
0
@PershingFanatykLMFCB kasus czarka pazury z dawnych lat. Jest go za dużo i dlatego się zbrzydł trochę
0
@PrinceDamon ten dół nie może przejść. Oby przeszedł pomysł innych strojów na ligę mistrzów, będę miał czym grać w pesie
2
@socha a któryś z nich się sprawdził?
19
@BarcaInfo ma to coś wyjątkowego
3
@daniel32778 ja nie mam nic, ale Turcy mnie brzydzą a ich język jest paskudny. Ta część świata mogła by dla mnie nie istnieć
0
@AntoineGriezmann07poogladane xD
0
@AntoineGriezmann07 na jakim kanale grasz?