jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PershingFanatykLMFCBadblock i masz spokój
1
@PershingFanatykLMFCB to będzie miało setki milionów wyświetleń!
12
@Firestone stara dobra szkoła jednak nie jest taka zła.
Dziwne że Bosniak urodziny w ciężkim czasie dla Bałkanów zachowywał się jak gówniarz.
Strach pomyśleć co by było gdyby trenerem był Ferguson
0
Mamy tu jakiegoś wojskowego?
0
@PershingFanatykLMFCB Auckland, gangi to mi się wydawal zawszę niebezpieczny teren
1
@Yosemite Pogba musi grać w drużynie grającej piłka, on w takim Bayernie, Barcelonie to by złotą piłkę mógł wygrać. United to wieczny plac budowy..
0
@PershingFanatykLMFCB a tam nie jest dosyć niebezpiecznie?
0
@monsterrize akurat Norweg to by mógł się opalać w tej deszczowej Anglii w ponury wieczór że Stoke, zwłaszcza jak się całe życie w górach morsuje!:D
0
@masq niby tak, ale nie bierzemy pod uwagę tegoż ze rzeczywiście parę piłkarzy odejdzie a kwotę można rozbić na raty, ratę i się po ludzku z BVB dogadać. Zwłaszcza że Laporta nie jest frajerem a Halland musi grać w lidze mistrzów
1
@Bobo25 Brait na wypożyczeniu, albo Puig się ogrywa
2
@macio_944 miałem, przechodziłem, ale jest jedna świetna rzecz.
Jak piłem czysty spryt to nawet nie mrugnąlem, miłej zabawy życzę;)
0
W końcu Puyol jest naszym transferem! Aż się Zubi przypomniał;)
0
@Czeresniafcb Emerson, Garcia.
Poza tym dużo osób powinno odejść na czele z Pjaniciem, Alenia, Braitwhitem, Umtitim, Neto
0
@PershingFanatykLMFCB z dwojga złego i tak mają gorzej. Gdybym był Bogiem zabrał bym im to cierpienie
0
@Homeopata8989 ja pierwsze słyszę. A kto pamięta Giuseppe Rossiego? Duet Rossi Nilmar był super!
0
@BarcaInfo jak Collado zastąpi Cou to raczej dużo nie pogra
4
@Kgorecki2500 a potem dziwota, transfery za miliony nie wypalają. Trener ma zawszę rację jak mama w domu
1
@Wossi61FCB Real to chce ściągnąć 36 letniego Ronaldo i mają dom spokojnej starości.
Bardzo tego będą żałować bój będzie Bardzo boleć
0
@Bykunn nie wiem, pytam się . Przecież kiedyś to będzie chyba musiało nastąpić:D
0
@dv7wisnia jaka to była miss świata? XD
0
@jakubson dla mnie top 3 napastników w historii
0
Co by się musiało stać, żeby zmieniona została stolica Polski? Jakie skutki by to za sobą ciągnęło i czy jest w ogóle taka sytuacja możliwa w najbliższych 100-200 latach?
1
@JimMorrisonFCB i debiut z nami oczywiście;)
2
@baczmus jak się okaże, że serce to po karierze. Zdrowia!
1
@Joe_Barbaro bardzo dobry wynik!
0
@Dzemix111 koniec Kwietnia.
Rok temu zmieniłem na początku lipca
0
@Dzemix111 Moim zadaniem nie, z czarnozlotymi spodenksmi wyglądały by kozacko
0
@xBoMBoWiECx dobrze, im dłuższa przerwa tym więcej wolnego przed decydującą fazą sezonu
12
@BarcaInfo ale Ansu się facet zrobił
0
@Tasde no ale nie będzie w tedy meczów Superligi.
Sociedat grali by sobie z Monaco, Lyonem np i to już większe emocję. Poza tym stawały by się klubami lepszymi dzięki takiej rywalizacji