1

@PershingFanatykLMFCBadblock i masz spokój

1

@PershingFanatykLMFCB to będzie miało setki milionów wyświetleń!

12

@Firestone stara dobra szkoła jednak nie jest taka zła.
Dziwne że Bosniak urodziny w ciężkim czasie dla Bałkanów zachowywał się jak gówniarz.
Strach pomyśleć co by było gdyby trenerem był Ferguson

0

Mamy tu jakiegoś wojskowego?

0

@PershingFanatykLMFCB Auckland, gangi to mi się wydawal zawszę niebezpieczny teren

1

@Yosemite Pogba musi grać w drużynie grającej piłka, on w takim Bayernie, Barcelonie to by złotą piłkę mógł wygrać. United to wieczny plac budowy..

0

@PershingFanatykLMFCB a tam nie jest dosyć niebezpiecznie?

0

@monsterrize akurat Norweg to by mógł się opalać w tej deszczowej Anglii w ponury wieczór że Stoke, zwłaszcza jak się całe życie w górach morsuje!:D

0

@masq niby tak, ale nie bierzemy pod uwagę tegoż ze rzeczywiście parę piłkarzy odejdzie a kwotę można rozbić na raty, ratę i się po ludzku z BVB dogadać. Zwłaszcza że Laporta nie jest frajerem a Halland musi grać w lidze mistrzów

1

@Bobo25 Brait na wypożyczeniu, albo Puig się ogrywa

2

@macio_944 miałem, przechodziłem, ale jest jedna świetna rzecz.
Jak piłem czysty spryt to nawet nie mrugnąlem, miłej zabawy życzę;)

0

W końcu Puyol jest naszym transferem! Aż się Zubi przypomniał;)

0

@Czeresniafcb Emerson, Garcia.
Poza tym dużo osób powinno odejść na czele z Pjaniciem, Alenia, Braitwhitem, Umtitim, Neto

0

@PershingFanatykLMFCB z dwojga złego i tak mają gorzej. Gdybym był Bogiem zabrał bym im to cierpienie

0

@Homeopata8989 ja pierwsze słyszę. A kto pamięta Giuseppe Rossiego? Duet Rossi Nilmar był super!

0

@BarcaInfo jak Collado zastąpi Cou to raczej dużo nie pogra

4

@Kgorecki2500 a potem dziwota, transfery za miliony nie wypalają. Trener ma zawszę rację jak mama w domu

1

@Wossi61FCB Real to chce ściągnąć 36 letniego Ronaldo i mają dom spokojnej starości.
Bardzo tego będą żałować bój będzie Bardzo boleć

0

@Bykunn nie wiem, pytam się . Przecież kiedyś to będzie chyba musiało nastąpić:D

0

@dv7wisnia jaka to była miss świata? XD

0

@jakubson dla mnie top 3 napastników w historii

0

Co by się musiało stać, żeby zmieniona została stolica Polski? Jakie skutki by to za sobą ciągnęło i czy jest w ogóle taka sytuacja możliwa w najbliższych 100-200 latach?

1

@JimMorrisonFCB i debiut z nami oczywiście;)

2

@baczmus jak się okaże, że serce to po karierze. Zdrowia!

1

@Joe_Barbaro bardzo dobry wynik!

0

@Dzemix111 koniec Kwietnia.
Rok temu zmieniłem na początku lipca

0

@Dzemix111 Moim zadaniem nie, z czarnozlotymi spodenksmi wyglądały by kozacko

0

@xBoMBoWiECx dobrze, im dłuższa przerwa tym więcej wolnego przed decydującą fazą sezonu

12

@BarcaInfo ale Ansu się facet zrobił

0

@Tasde no ale nie będzie w tedy meczów Superligi.
Sociedat grali by sobie z Monaco, Lyonem np i to już większe emocję. Poza tym stawały by się klubami lepszymi dzięki takiej rywalizacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?