0

@D1OS przecież mecze w Ameryce odwołane

0

@Gomess Messi, Aroujo, Neto, Firpo, Roberto, Dest, Pique, Umtiti, Cou, Fati, Fernandesa

Taki Pjanic, Brait, Trincao dobrze, że pograją;)

1

@mekston i to na Camp Nou, można wyjść bez Leo i De Jonga

1

@KacperVEB rozpędzony Dembele, jednak przyspieszenie ma lepsze M'bappe

0

@wroclawianin89 o jej Desta na lewej to już nie pamiętam

0

@Shear007 Cou na początku to często grał na pozycji Sp to nie było głupie, ale jednak Pedri go zjada

0

@Blanco16 nie rainbow.... SOMBRERO

3

@PatriBarca jak masz Barcelonę to nie możesz grać pragmatyczne jak jakaś pi**a

7

Będziemy mieli ból,żeby znaleźć kogoś takiego jak Busquets, to jego wczorajsze przyspieszenie gry przy 1-0 to na ps5 można zrobić jak widzisz boisko z góry. SZAPO BA

0

@Worny trzeba pamiętać również, że w tedy w kadrze był tylko Griezman a rozważano grę Roberto z przodu

3

Przykład Koemana pokazuję,że trener potrzebuje czasem wykonawców, Everton czy Southampton to jednak nie ten poziom

0

@MarcelNJ11 w Zasadzie Nawet w następnym meczu mógłby zagrać, się spokojnie, na 9-8 meczy spokojnie wróci

8

@cinero1996 po prostu niektórzy nie mają pojęcia ile trwa budowa czegoś. Od początku było widać, że jest dużo opcji nawet z tym co mamy, teraz zmieniamy płynnie taktykę po 5-6 razy w meczu, mamy De Jonga jako napastnika, obrońcę, desta i Albę jako obrońców i wahadłowych, Griezmana wszędzie w ataku, Osa jako 9 i skrzydłowego.
Jest super!

0

@Piotr,1985 ale mało kto leci grać więc mega plus;)

0

@Mroziu i to zastawianie ciałem każdej piłki!

1

@szkutnik91 ja tam od początku żadnego spalonego nie widziałem

2

W ogóle kolejna asysta Moriby xD

1

XDDDDDDDDDDDDDDD

0

5-0 co za spalony xDDDDDD

0

@matirix20 ty nie przesadzaj, Aroujo gra do najbliższego

2

@BarcaInfo w grudniu: gdzie jest SZROIDER???????

2

Nie dziwię się że Aroujo grzeje ławkę, Mingueza dobrze gra piłka, lepiej od Urusa

0

@Trepyveb chyba już tak, ile to 13 punktów ma Juve straty?

0

Ciężko się ogląda tą Serię A

0

@Comentateiro za Koemana rzadko oczy krwawiły bo w zasadzie nie było meczu bez historii. Może z Elche na wyjeździe się to dlatego,że nikt nic nie odwalił i żaden młody nie zadebiutował

1

@VamosRakieta oby Anoeta przypomniał mecz z Celta na wyjeździe, podobne stadiony

0

@messi564 jeszcze nie odpadł, moim zdaniem na Euro pojedzie, a kto wie czy z Polski również nie odejdzie

1

@Gregsky10 kto Ci weźmie Arthura za 30? Nikt, za dwa, trzy lata wróci do Brazylii

0

Ale fajnie, że Inter wygrał scudetto!

0

@Zip skoro chcę kogoś trener to uszanujmy to, z resztą mam wrażenie, że Moriba zakończył ten temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?