jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D1OS przecież mecze w Ameryce odwołane
0
@Gomess Messi, Aroujo, Neto, Firpo, Roberto, Dest, Pique, Umtiti, Cou, Fati, Fernandesa
Taki Pjanic, Brait, Trincao dobrze, że pograją;)
1
@mekston i to na Camp Nou, można wyjść bez Leo i De Jonga
1
@KacperVEB rozpędzony Dembele, jednak przyspieszenie ma lepsze M'bappe
0
@wroclawianin89 o jej Desta na lewej to już nie pamiętam
0
@Shear007 Cou na początku to często grał na pozycji Sp to nie było głupie, ale jednak Pedri go zjada
0
@Blanco16 nie rainbow.... SOMBRERO
3
@PatriBarca jak masz Barcelonę to nie możesz grać pragmatyczne jak jakaś pi**a
7
Będziemy mieli ból,żeby znaleźć kogoś takiego jak Busquets, to jego wczorajsze przyspieszenie gry przy 1-0 to na ps5 można zrobić jak widzisz boisko z góry. SZAPO BA
0
@Worny trzeba pamiętać również, że w tedy w kadrze był tylko Griezman a rozważano grę Roberto z przodu
3
Przykład Koemana pokazuję,że trener potrzebuje czasem wykonawców, Everton czy Southampton to jednak nie ten poziom
0
@MarcelNJ11 w Zasadzie Nawet w następnym meczu mógłby zagrać, się spokojnie, na 9-8 meczy spokojnie wróci
8
@cinero1996 po prostu niektórzy nie mają pojęcia ile trwa budowa czegoś. Od początku było widać, że jest dużo opcji nawet z tym co mamy, teraz zmieniamy płynnie taktykę po 5-6 razy w meczu, mamy De Jonga jako napastnika, obrońcę, desta i Albę jako obrońców i wahadłowych, Griezmana wszędzie w ataku, Osa jako 9 i skrzydłowego.
Jest super!
0
@Piotr,1985 ale mało kto leci grać więc mega plus;)
0
@Mroziu i to zastawianie ciałem każdej piłki!
1
@szkutnik91 ja tam od początku żadnego spalonego nie widziałem
2
W ogóle kolejna asysta Moriby xD
1
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
5-0 co za spalony xDDDDDD
0
@matirix20 ty nie przesadzaj, Aroujo gra do najbliższego
2
@BarcaInfo w grudniu: gdzie jest SZROIDER???????
2
Nie dziwię się że Aroujo grzeje ławkę, Mingueza dobrze gra piłka, lepiej od Urusa
0
@Trepyveb chyba już tak, ile to 13 punktów ma Juve straty?
0
Ciężko się ogląda tą Serię A
0
@Comentateiro za Koemana rzadko oczy krwawiły bo w zasadzie nie było meczu bez historii. Może z Elche na wyjeździe się to dlatego,że nikt nic nie odwalił i żaden młody nie zadebiutował
1
@VamosRakieta oby Anoeta przypomniał mecz z Celta na wyjeździe, podobne stadiony
0
@messi564 jeszcze nie odpadł, moim zdaniem na Euro pojedzie, a kto wie czy z Polski również nie odejdzie
1
@Gregsky10 kto Ci weźmie Arthura za 30? Nikt, za dwa, trzy lata wróci do Brazylii
0
Ale fajnie, że Inter wygrał scudetto!
0
@Zip skoro chcę kogoś trener to uszanujmy to, z resztą mam wrażenie, że Moriba zakończył ten temat