0

@ArterkHD chyba na to się zanosi

1

@fart nie ma już po co ich oszczędzać, wytrzymali potężny kilkumiesięczny maraton to i teraz dadzą radę

1

@ricardo0705 Trincao ma to coś to widać w prowadzeniu piłki. Vini zatrzymał się w miejscu, nawet brak mu tego depniecia co wcześniej miał

0

@Stasiuburza zimny prysznic

2

@KapiFCB oni nic do futbolu nie mają, od tego są inni ludzie

0

@Kettger zwłaszcza, że tą oczyszczalnie bierze kolega Bartomeu. I weź bądź na tyle naiwny żeby spodziewać się czegoś innego...

0

@dawidor9 wszystko w niezdrowej ilości ma słaby wpływ na organizm

0

@msmsms matura? Przypomniała mi się afera sprzed roku

0

@LionelM95 poza tymi na starość...

7

@PatrychoO lepiej żeby się Font zaczął rozgrzewać

1

@PatrychoO tak to jest, stary dobry kumpel Rossla JMB i tak to leci

0

@blaugrana1980 no tak bo to pestka wyprzedzić kawał byka na pełnym sprincie xD

0

@Hanok nie no aż tak dużych pieniędzy nie zarabiają

0

@Nazio87 i co to ma za znaczenie. Chłop zanurkował

2

@Messiah10 miałem kiedyś podobna sytuację, skończyło się nie groźnie ale serce w gardle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Khajio niestety reprezentacja Afryki.
To tylko ryska na dziesiejszej piłce, ale coraz ciężej o biały talent w młodym pokoleniu a w takiej Francji to już w ogóle.
Pedri, Haaland przychodzą tylko do głowy, we Francji? Gdzieś czytałem,że nawet Griezman to ma korzenie portugalskie

0

@masq ja tam się cieszę zawszę jak ktoś przez swoją głupotę źle prowadzi swój talent a po wtopie popełnia te same błędy.
Zarówno Real i Eden powinni dojść do jakiegoś kompromisu.
Moim zdaniem Hazard powinien mieć zakaz jakiegokolwiek wyjazdu na Euro, to Real mu płaci i powinni wykorzystać najbliższy czas po kontuzji na rekonwalescencję, rehabilitację i zbudowanie nowego Hazarda, potrwa to co prawda pewnie do września ale co innego zrobić?
On nie wróci do sprawności bez długiej i ciężkiej pracy nad swoim ciałem. Od dwóch lat jest ciągle połamany a to jest niedopuszczalne

3

Pamiętam jak dziś, około dwa lata temu przeglądałem sobię Transfermarkt i profil najpotężniejszego z najpotężniejszych Mino Raioli!
Schodzę w dół i widzę Erliing Braut Haalanda... Bez zdjęcia, śmieszna kwota wartości zawodnika i jakaś wręcz egzotyczna liga... A jednak, minął rok, półtora i wielkie rzeczy.
Od jakiegoś czasu jak sobie o tym przypomniałem wchodzę regularnie tam sprawdzić jak tam młodzież się prezentuje i kim ewentualnie można się zainteresować.
Mohamed Ihattaren, Donyell Malen, Myron Boadu, Dumprfies, Rayan Gravenberch, Braian Brobbey to tylko wierzchołek góry lodowej, Mino ma w zanadrzu jeszcze paru gniewnych którzy prędzej czy później zrobią karierę. Ja osobiście będę przyglądał się Raulowi Asencio, Imanuelowi Pheraiowi i Davide Meroli, czuję w kości ogonowej, że będziemy o którymś z nich niedługo słyszeć. Pierwszy i ostatni z wymienionych są napastnikami i kto wie, kto wie... Moim mokrym snem od półtora roku jest niezawodny Donyell Malen, którego mecze oglądam tylko gdy uda mi się trafić na PSV w telewizji. Chciałbym tego transferu nawet bardziej niż Haalanda i to chyba już z jakiejś więzi z Holendrem, widzę w nim kompletnego egzekutora za parę lat.
@ViscaBarca123 co sądzisz drogi kolego o samym Mino oraz o chłopcach i których mówię, mogę się mylić czy jest potencjał.
Ja uważam, że ktoś taki jak Mino jest prawdziwa skarbnicą wiedzy i to jest osoba która umie w młodzież. Patrząc na nazwiska które pracują na Jego konto to można się za głowę złapać. De Ligt, Pogba, Verratii, Zlatan, Donnaruma...

2

@Kgorecki2500 pewnie coś koło 15-20 mln

0

@barcelonaLM nie ma prawa na euro jechać, jeżeli chcę myśleć o jeszcze jakiej kolwiek karierze to musi wrócić na spokójnie i na jesień najlepiej i już RACZEJ nie w Realu

1

@Pilka_jest_okragla chociaż te spodenki zmienić i będzie okej. Reszta w granicach rozsądku

3

@barcelonaLM powoli zaczynam zapominać,że jest jakąkolwiek pandemia

0

@Coutinho007 dla mnie ten sam profil co Oyarzabal, Asensio itp. wyżej nie podskoczy,ale życzę udanej kariery!

0

@Encore Kross, Lewandowski, Gnabry

0

@arasz1819 i super, niech się otwierają i spróbują grać tak jak za dawnych lat;)

1

@amanter zostało 13 meczy. Już raczej nie odpocznie do końca sezonu

4

@LeoMessiah kiedyś będą musieli wpuścić, a zanosi się na szczęście,że zostanie na sezon dłużej;)

1

@Sulimo a na Sycylię chciałem na wakacje. Ciekawe czy ki się uda;)

5

@PatrychoO ktoś dziś tłumaczył,że to znaczy coś z seksem w jakimś tam slangu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?