jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucasW123 on tak naprawdę rozegrał u nas pierwszy sezon. Brakuje mu stabilności, ale no nie możemy od niego tego wymagać po takiej przerwie
2
@Sysia11 apeluje, żeby dać mu szansę, okres przygotowawczy, czas.
Chłop przez trzy lata nie grał tak regularnie jak teraz, myślę że w przyszłym sezonie zobaczymy jego najlepsza wersję
0
@papajak2137 to Chyba przez to, że nie dawał tego co Alba, uważam,że jako stoper może być dobry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
No dobra, ale, że Junior Firpo jako prawy obrońca schował M'bappe to bym się nie spodziewał.
Może warto dać mu szansę jako stoper?
0
@hoeniker to jest smutne że od 2011 Leo zdobył tylko ligę mistrzów w 2015...
0
@Nihas co dziwne bo nogę ułożona to akurat ma, w prostych sytuacjach coś tam się psuje w głowie
3
@chojecky oczywiście, że powinien, trochę na nim ciąży Chelsea i Copa Amarica, ale nie powinna.
Nie da się być nieomylnym, wczoraj Navasa ocaliły nogi i gdyby był lżejszy strzał vto by to spokojnie wpadło.
Był czas, że Leo kopał słabiej te karne, ale potem się jak najbardziej ogarnął.
Wykonywał już masę ważnych i bardzo ważnych karnych, Madryt 4-3(2!) Z PSG (1) z Valencia w ostatniej minucie też czasem nie strzelał? Coś takiego kojarzę.
Moim zdaniem nie ma co na nim psów wieszać, możemy się łudzić, że po tym golu poszlibyśmy po zwycięstwo a może i po remontade, ale to nadal było by 5-3 i tylko 45 minut przeciwko zamkniętemu PSG.
4
PSG myśli, że hot dogi są z psów
0
Ulga odpaść w takim stylu. Brawo Barca, PSG.
Od jutra do roboty bo to Atletico można wszamać
0
@Oskar00 kąpią dzisiaj w niego
3
Ten faul mi coś przypomina ;)))
1
@Mathoue trzy lata w piłkę nie grał, daj mu pograć
1
@myscooter od tamtego czasu tylko w kadrze zmarnował ważnego karnego
0
Langlet, Langlet, Langlet i tyś nam zabrał może ligę a już na pewno ligę mistrzów, gościu musi odejść Niestety...
0
PSG to chyba na mecz nie wyszło
0
@masq nieźle poleciałem xD
Oczywiście miało być minutę do góry w każdym z przypadków, ale już zostałem wysłany na zatracenie:D
0
Odnośnie strojów Barcy na sezon 2021/2022 to mi osobiście się podoba ta koszulka, jest trochę nowoczesna, trochę skomplikowana ale z dobrym wykonaniem powinna być bardzo okej.
Niemniej jednak, Barca w końcu będzie musiała i w tym aspekcie iść do przodu, zaraz zmieni się sponsor, herb też do remontu, koszulki Nike do kosza.
Trzeba powoli myśleć o przyszłości, herb i koszulki muszą ulec zmianie z biegiem czasu.
Czego wy oczekujecie? Ja osobiście nie umiem wyobrazić sobie nowego herbu, ale nasze stroje to inna sprawa, marzy mi się biały/złoty komplet strojów jako trzeci i to tyle
1
@Volcano najnudniejszy to chyba skoki, w tenisa, siatkę to się chociaż fajnie gra, ogląda dużo gorzej
0
@KORTIS awans Liverpoolu to tylko gwóźdź do trumny bo kolejne dwa mecze np z tskim Bayernem ich pogrzebią
0
@Pilka_jest_okragla początek sezonu rewelacyjny potem dwie kontuzję i po chłopaku.
3
@KacperVEB przecież Ansu wczoraj nie grał
8
@Stasik91 9' Mbappe
24' Marquinhos
1
@Yosemite no właśnie oglądam i właśnie gra na 9, to że schodzi do rozegrania to nie znaczy,że nie umie wykończyć, ustawić się czy zachować jak snajper
7
@PatrychoO był moim marzeniem z dekadę temu
0
@Arkadio90 sądzisz po nicku to masz 30 lat, jeżeli tak to wygląda i czekasz na powrót od 4 lat a nie jesteś zawodowcem to ja tego nie widzę;(
0
@BarcaInfo zawsze mnie to śmieszyło, mecz w zasadzie za 15-14 godzin a te gląby myślą, że w czym kolwiek im to przeszkodzi
1
@barcelonaLM moje marzenie i nie jednego kibica Utd
0
Co sobie Halaand pograł z Sevilla to sztos
0
@masq mój rekord to 2:05/km
Podobno kiedyś udało się to pobić na zawodach,ale nigdy nie widziałem tego na własne oczy ,coś około 1:50 gdy biegałem jeszcze w liceum