1

@busquets5 to że Ansu w wieku 18-17 był wolniejszy to wiesz. Zobaczymy jaki będzie mieć gaz w wieku 22/23

2

@4drian0 liga francuska jest bardzo słaba, odstaję od top 4 i to Bardzo

0

@jedrek7000 kolejny kibic nie rozumie na czym polega gra wahadlami xD

1

To dziwne. Za Guardioli po ciężkim meczu, meczach zawszę przychodził tryb oszczędności, wszysy rozumieli, dziś? Narzekanie

0

@busquets5 wystarczy nogę włożyć i goście nie ma.

0

@FCB24 dużo w tym racji ta sekunda lub mniej w powietrzu to to samo co zatrzymanie przed karnym

0

@marcin62 jak zwykle Korwin w punkt!

1

@LeoMessiah wiem jak to na ogół wygląda, ale w tym fragmencie racja

0



Tym razem Hajto 100% racji.
No i jeszcze Napoli topowy klub xD

0

@takisobiektos Zara będzie jak z Puigiem że kolejny trener na niego ie stawia

1

@msmsms to są chyba zawodowcy którzy widzą jak i kiedy jeść, żeby nie było przypału

1

@Nano22 mi teżD

1

@Yosemite ten Depay to strzał w dyche

13

@DonMatteo901 on ją puknie, idę o zakład!

0

@Janiama żeby się nie okazało że jednak może być tyle powołań z powodu Covid

3

@xBoMBoWiECx lepszy Yerry Mina

2

@mientusek1407 przecież mu nic nie jest

0

@socha nie no to już by była przesada, media by zniszczyły Dane MMA

0

@tobiasson92 Rekik:D

0

Dobra Panie i Panowie, mnie się podobają te potencjalne nowe stroje.
Jedyny minus to te zwężone pasy przy herbie, gdyby nie to, to było by ideolo.
A idealnie by było gdyby ten krzyż był na herbie;D

0

@Keson mi się podobają

0

@Pawlak1992 Deoayinho

0

@Jinx wcale nie jest taka zła. Coraz bardziej mi się podoba.
Ten taki koło krzyża kolor mnie się Bardzo podoba

2

@MamerTponad100 Bardzo lubię takie komentarze bo mnie śmieszą.
Zwykle taka melodią przyszłości był Samper, Dongou, Bagnack, Wogue itp itd.
W przypadku Moriby jest zupełnie inna sprawa, chłopakiem interesuję się pół Europy w młodym wieku dostaje minuty i je wykorzystuje, w młodym wieku ma cechy które go wyróżniają i którymi robi na pewien sposób różnice.
Młodzież z takimi cechami zwykle nie upada na ryj, może kontuzję, źle decyzję. Jeżeli chłopak nie będzie się zatrzymywał w rozwoju i będzie dostawał szansę to karierę zrobi, nie jest to lewonożny chłopaczek na skrzydle który ma być Messim, to silny chłop który nawet jak nie odpali to karierę zrobi w Anglii z takimi warunkami fizycznymi.

0

@Qlewer a dziwne bo takie drużyny to zawsze ciekawa rzecz, teraz czasu brak Chyba bardziej

0

@BarcaInfo może by się bez podwyżki obyło

1

@Yosemite mi trener zawszę powtarzał że akcja musi zakończyć się strzałem, nigdy głupim podaniem z myślą o kontrze oczywiście.

Uważam że to nie jest do końca problem Polaków. Ja spotkałem się w życiu z piłkarzykami którzy myślą, że zbyt dużo umieją, zapatrują się w Neymara, M'bappe i tną ile fabryka dała. O ile zgodzę się, że brakuję nam fantazji i czegoś czego można w pojedynkę zmienić to największy problem moim zdaniem to podejście, spinka,zero relaksu i czerpania z tego radości. Mentalność u młodych prawie nie istnieje, gwiazdy juniorów seryjne giną w seniorskiej piłce.
Nasza młodzież jest słaba bo się boi a tu chodzi, żeby być pewnym siebie, ale i z pokorą

0

@MesQueUnClub_87 dużo racji z zaimponował mi Gerard ostatnio.
No ale jak go De jong wykiwał to było mi smieszno, zwłaszcza, że nie chodzi o Frankiego

1

@busquets5 nie odzyskasz raczej. Obsługa nie pomoże. Sam miałem ten problem w grudniu

1

@Reiv111 Hiszpanię to też faworyci postaw ich wyżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?