jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 to że Ansu w wieku 18-17 był wolniejszy to wiesz. Zobaczymy jaki będzie mieć gaz w wieku 22/23
2
@4drian0 liga francuska jest bardzo słaba, odstaję od top 4 i to Bardzo
0
@jedrek7000 kolejny kibic nie rozumie na czym polega gra wahadlami xD
1
To dziwne. Za Guardioli po ciężkim meczu, meczach zawszę przychodził tryb oszczędności, wszysy rozumieli, dziś? Narzekanie
0
@busquets5 wystarczy nogę włożyć i goście nie ma.
0
@FCB24 dużo w tym racji ta sekunda lub mniej w powietrzu to to samo co zatrzymanie przed karnym
0
@marcin62 jak zwykle Korwin w punkt!
1
@LeoMessiah wiem jak to na ogół wygląda, ale w tym fragmencie racja
0
Tym razem Hajto 100% racji.
No i jeszcze Napoli topowy klub xD
0
@takisobiektos Zara będzie jak z Puigiem że kolejny trener na niego ie stawia
1
@msmsms to są chyba zawodowcy którzy widzą jak i kiedy jeść, żeby nie było przypału
1
@Nano22 mi teżD
1
@Yosemite ten Depay to strzał w dyche
13
@DonMatteo901 on ją puknie, idę o zakład!
0
@Janiama żeby się nie okazało że jednak może być tyle powołań z powodu Covid
3
@xBoMBoWiECx lepszy Yerry Mina
2
@mientusek1407 przecież mu nic nie jest
0
@socha nie no to już by była przesada, media by zniszczyły Dane MMA
0
@tobiasson92 Rekik:D
0
Dobra Panie i Panowie, mnie się podobają te potencjalne nowe stroje.
Jedyny minus to te zwężone pasy przy herbie, gdyby nie to, to było by ideolo.
A idealnie by było gdyby ten krzyż był na herbie;D
0
@Keson mi się podobają
0
@Pawlak1992 Deoayinho
0
@Jinx wcale nie jest taka zła. Coraz bardziej mi się podoba.
Ten taki koło krzyża kolor mnie się Bardzo podoba
2
@MamerTponad100 Bardzo lubię takie komentarze bo mnie śmieszą.
Zwykle taka melodią przyszłości był Samper, Dongou, Bagnack, Wogue itp itd.
W przypadku Moriby jest zupełnie inna sprawa, chłopakiem interesuję się pół Europy w młodym wieku dostaje minuty i je wykorzystuje, w młodym wieku ma cechy które go wyróżniają i którymi robi na pewien sposób różnice.
Młodzież z takimi cechami zwykle nie upada na ryj, może kontuzję, źle decyzję. Jeżeli chłopak nie będzie się zatrzymywał w rozwoju i będzie dostawał szansę to karierę zrobi, nie jest to lewonożny chłopaczek na skrzydle który ma być Messim, to silny chłop który nawet jak nie odpali to karierę zrobi w Anglii z takimi warunkami fizycznymi.
0
@Qlewer a dziwne bo takie drużyny to zawsze ciekawa rzecz, teraz czasu brak Chyba bardziej
0
@BarcaInfo może by się bez podwyżki obyło
1
@Yosemite mi trener zawszę powtarzał że akcja musi zakończyć się strzałem, nigdy głupim podaniem z myślą o kontrze oczywiście.
Uważam że to nie jest do końca problem Polaków. Ja spotkałem się w życiu z piłkarzykami którzy myślą, że zbyt dużo umieją, zapatrują się w Neymara, M'bappe i tną ile fabryka dała. O ile zgodzę się, że brakuję nam fantazji i czegoś czego można w pojedynkę zmienić to największy problem moim zdaniem to podejście, spinka,zero relaksu i czerpania z tego radości. Mentalność u młodych prawie nie istnieje, gwiazdy juniorów seryjne giną w seniorskiej piłce.
Nasza młodzież jest słaba bo się boi a tu chodzi, żeby być pewnym siebie, ale i z pokorą
0
@MesQueUnClub_87 dużo racji z zaimponował mi Gerard ostatnio.
No ale jak go De jong wykiwał to było mi smieszno, zwłaszcza, że nie chodzi o Frankiego
1
@busquets5 nie odzyskasz raczej. Obsługa nie pomoże. Sam miałem ten problem w grudniu
1
@Reiv111 Hiszpanię to też faworyci postaw ich wyżej