jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MaŁolat moim zdaniem Moriba dostał łatkę talentu w momencie gdy powiedział ktoś o nim " skoro Ansu jest dobry to dopiero zobaczycie jak dobry jest Moriba"
Nie mniej jednak ten chłopak ma to coś i nie dziwne,że Koeman na niego stawia. W talenty on umie i postawił na parę osób które niekoniecznie grały by u kogoś innego
1
@ViscaBarca123 robisz świetna robotę ale z Jandro będzie to samo co z Puigiem. Będzie pompowanie balonika
0
@Pawlak1992 moim zdaniem Xavi dołączy do Koemana w sztabie w trzecim i ostatnim sezonie Holendra jako trener
1
@ArterkHD czemu nie?
0
Świat seriali jest ogromny, ale mi brakuje jakiegoś serialu w tematyce Dinozaurów. Raz na trzy lata wyjdzie Jurrasic World, ale to zdecydowanie za mało
1
@Pilka_jest_okragla jak zmieni klub na klasowy to możemy zacząć rozmawiać
0
@Cobra303 rasa jak se przypomnę wylewy lub bramki w stylu Van Persiego w 2011 to mnie mdli
0
Ktoś może polecić jakąś maskę treningową?
0
@DaPi po prostu City kupuję piłkarza
0
@sebo939 no nie wiem. Gdy pojawiały się kłopoty oddawaliśmy piłkę i kontra. Problem się zaczął w momencie kiedy Denis, Gomes, Paco okazali się słabi i graliśmy cały sezon 12-14 piłkarzami
0
@DonVincenzo nadal gówniarz
0
@BarcaInfo czyli to już oficjalnie..
Jakoś przeżyje, tak źle nie jest znów
0
@Pawel13sz nie no Trincao to dwa, trzy razy większy talent od Pereza
0
@cules100pro chciałbym dożyć tyle jako człowiek. Piękna sprawa
0
@VeB 1899 jeżeli Piotrek nie odejdzie do innej Ligi to będę bardzo zawiedziony
0
@Mixtape większe perspektyw ma Barca mimo wszystko.
Jednak Halland z 10 sobię nie wyobrażam
0
@msmsms mam prawo chyba 4 rok i Niestety trochę tego było.
Raz to zwykły poślizg i nie wyrobiłem na zakręcie, lampę gościowi stuknąłem, nic poważnego.
Raz to obcierka naparkingu, szkód zero, wystarczyło ścierka przetrzeć.
Raz stop zasłoniły krzaki i wyjechałem gościowi, w zasadzie nic by się nie stało gdyby jego pijany ziomek miał pasy zapięte. Walną głową w szybę gdy ten mocno zachamowal. Nie zderzyliśmy się ją przeciąłem a ten zachamowal.
No i na koniec to gościu mnie uderzył gdy jechałem na pierwszeństwie, auto kasacja.
Od półtora roku spokój i oby nic się już nie działo;;)
8
Konrad wycieczka De La Fuente
1
@macio_944 nie, nie gramy zje, ale też bez konkretów z przodu. Skany mecz Leo, Zaskakuje Trinką i Umtiti
1
@Pawelsky nie koniecznie, 15 lat regularności to rzecz która wymaga lat pracy. Nie bądźmy tego tacy pewni
2
@DonMatteo901 a co myślicie, że trenerzy się nie mylą?
Guardiola pomylił się ile razy? Zobacz Mou, Ferguson, Wengera i każdego trochę tego znajdziesz.
Poza tym, Angelinio średnio pasował do City. Mają ofensywnego Walkera/Cancelo i starczy, Angelinio już w obronie taki dobry nie jest
0
@Zip o co chodzi?
6
@Zoker masz rację, ale nadal mam przeczucie,że ten chłopak zrobi ogromny progress w przyszłości.
Nikt na niego nie stawia, nie ma żadnej presj pozostaje się tylko rozwijać
3
@ObiektywnyKibic121 bardzo lubię taką postawę. Uważam identyczne
5
@MatiFCB2000 daj spokój. Chłopak fajnie wyprowadza piłkę, dobrze wychodzi spod pressingu. Jasne, że gdy z trzeciej ligi przychodzi Ci mierzyć się z wyjadaczami primera to możesz mieć kłopoty na początku, ale czemu nie damy mu pełnego sezonu na rehabilitację, tylko już go wyrzucany że składu
23
Mingueza to będzie nasz Ramos.
Już z twarzy mu tak jakoś patrzy..
Z sezonu na sezon będzie wyrastać na byczka o trudnym charakterze i kiedyś zostanie podstawowym stoperem.
Jestem wręcz pewien, że Oscar odniesie tu jakiś sukces, większy, mniejszych, ale sukces.
Na tę chwilę? Potrzebujemy takich zapchajdziur;)
0
@Pilka_jest_okragla Barca info potwierdził, że uraz mięśniowy
0
@BarcaInfo dobrze Cię mieć
1
@VamosRakieta może uraz, albo jednak Moriba pojechał. Jeżeli to nie zostanie jakoś wytłumaczone to pojawi się moja osobista pierwsza rysa na twarzy Ronalda
1
@VamosRakieta tak, pamiętam. Oby w przypadku pięknego Holendra było jakieś sensowne wytłumaczenie